Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Júl , 2024, 18:27:34
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METROPOLIS  (Prečítané 109622 krát)
0 užívateľov a 12 Hostí prehliada túto tému.
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #315 kedy: 27. Apríl , 2010, 12:56:28 »

ach prepac na MACu sa mi to nejak zle zobrazuje


Poprosim tvorcov webu nech to preveria.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #316 kedy: 27. Apríl , 2010, 12:57:12 »

...
no....dufam, ze tento prispevok od Teba nie su iba take krcmove reci a ze nejakym tym linkom sa o nejaku tu svoju pracu podelis - bez akejkolvek ironie - rad by som videl ci si taky frajer, ako o sebe pises. Som frajer
...
Btw, som zvedavy, kto tu hodi nejaky kktsky argument, ze netreba byt kuchar, aby som vedel ohodnotit jedlo...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #317 kedy: 27. Apríl , 2010, 12:59:16 »

a ake su dovody preco nie velky label?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #318 kedy: 27. Apríl , 2010, 13:00:28 »

ale tak ..stranka nerobi kapelu kapelou na to tu je hudba a tesim sa na nove CD, pripadne turne a podobne zalezitosti..  Zdravíčko Jimmy s tym Macom si vobec nelam hlavu to je interny humor poslednych dni..  faktom je ze mi to velmi pripomina stranku co som si robil kedysi vo frontpagei  Bavím sa skvele ale to aj kvoli tym farbam nuklearnym.. inak to intro je ppci
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #319 kedy: 27. Apríl , 2010, 13:01:25 »

a ake su dovody preco nie velky label?

diktovanie smerovania kapely napriklad? nieco v style - chalani potrebujeme hit, nemozete hrat taketo tvrde veci na albume, nazivo si dajte co chcete ale na albume to nechceme, nebude sa to dobre predavat.. a uz si v pecku a upravujes vsetko..
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #320 kedy: 27. Apríl , 2010, 13:02:20 »

Btw, som zvedavy, kto tu hodi nejaky kktsky argument, ze netreba byt kuchar, aby som vedel ohodnotit jedlo...  Bavím sa skvele

To vobec nevadi - ved vacsina ludi co na to kliknu su, ako ja - nemaju sajnu o tom, ako sa web robi a mozu napisat paci sa mi/nepaci sa mi.....len zase viem, kolko sa s tym tvorcovia namakali a su to borci, ktori ozaj tymto ziju den/noc preto ked niekto napise, ze toto robil v kruzku na strednej...tak som uplne normalne  na to zvedavy.To fakt nic v zlom.....a este pripajam link na nasu produkcnu spolocnost.Suvisi to aj s albumom, pretoze v tejto produkcii vznika a robili to aj ti isti Tvorcovia, ako nas web.  

www.randalgroup.com
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #321 kedy: 27. Apríl , 2010, 13:04:39 »

Btw, som zvedavy, kto tu hodi nejaky kktsky argument, ze netreba byt kuchar, aby som vedel ohodnotit jedlo...  Bavím sa skvele
Ako raz napisal nebohy Jozko Urban: Ludia mozu zrat nedopecene rozky den co den na ranajky a budu ich kupovat furt v tom istom stanku najblizsie na rohu. Ale ked im predlozis basen tak sa akoby svihom zazracneho prutika zmenia na panov kritikov Žmurk

K teme: Cd bude distribuovane bez problemov? Take, ze Tesco a pod.?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #322 kedy: 27. Apríl , 2010, 13:05:07 »

a ake su dovody preco nie velky label?

budgety na nahratie su male, jebu de facto na Teba a nespravia pre Tvoju propagaciu takmer nic a delis s nimi zisk.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #323 kedy: 27. Apríl , 2010, 13:05:13 »

To vobec nevadi - ved vacsina ludi co na to kliknu su, ako ja - nemaju sajnu o tom, ako sa web robi a mozu napisat paci sa mi/nepaci sa mi.....len zase viem, kolko sa s tym tvorcovia namakali a su to borci, ktori ozaj tymto ziju den/noc preto ked niekto napise, ze toto robil v kruzku na strednej...tak som uplne normalne  na to zvedavy.To fakt nic v zlom.....a este pripajam link na nasu produkcnu spolocnost.Suvisi to aj s albumom, pretoze v tejto produkcii vznika a robili to aj ti isti Tvorcovia, ako nas web.  

www.randalgroup.com
Ja to uplne chapem. :) To je len pre "kritikov", ktori si honia ego za PC a drbu na pracu druheho cloveka, kapelu, a tak..  Na zdravie!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #324 kedy: 27. Apríl , 2010, 13:06:10 »

diktovanie smerovania kapely napriklad? nieco v style - chalani potrebujeme hit, nemozete hrat taketo tvrde veci na albume, nazivo si dajte co chcete ale na albume to nechceme, nebude sa to dobre predavat.. a uz si v pecku a upravujes vsetko..

ani by som nepovedal. to su len taka laicke pohlady, ze Ta vydavatel tlaci do poloh, kde nechces byt. aj ked mozno sa pletiem...
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #325 kedy: 27. Apríl , 2010, 13:06:29 »

.  Zdravíčko Jimmy s tym Macom si vobec nelam hlavu to je interny humor poslednych dni..  

ja som to pozeral na MAC v Safari a ide to ok vobec s tym netreba nic robit  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #326 kedy: 27. Apríl , 2010, 13:06:51 »

a ake su dovody preco nie velky label?


Uplne jednoducho povedane:

01.Cele promo sme si na druhu dosku urobili sami.
02.Vacsinu nakladu sme si rozpredali sami.Z kazdej dosky bolo 2000 kusov - nie je uz ani jediny.
03.Budeme mat dosku tak, ako ju chceme my.
04.Nikto pre Tvoje cd neurobi tolko, ako Ty sam.
05.A to je najvaznejsi dovod.Radsej budem c.1 v mensom labeli, ako c.3927 v nadnarodnom
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #327 kedy: 27. Apríl , 2010, 13:09:07 »

diktovanie smerovania kapely napriklad? nieco v style - chalani potrebujeme hit, nemozete hrat taketo tvrde veci na albume, nazivo si dajte co chcete ale na albume to nechceme, nebude sa to dobre predavat.. a uz si v pecku a upravujes vsetko..


Ano aj to.Ale zase napr. na prvej doske po nas nechceli zmenit ani notu.
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #328 kedy: 27. Apríl , 2010, 13:15:23 »

Ako raz napisal nebohy Jozko Urban: Ludia mozu zrat nedopecene rozky den co den na ranajky a budu ich kupovat furt v tom istom stanku najblizsie na rohu. Ale ked im predlozis basen tak sa akoby svihom zazracneho prutika zmenia na panov kritikov Žmurk

K teme: Cd bude distribuovane bez problemov? Take, ze Tesco a pod.?

Obchodne retazce su najvacsim orieskom v tomto ohlade.Doteraz bol leadrom v distribucii nosicov do tychto retazcov DAVAY, ale tam sa vztahy dost zmenili......kazdopadne vsak zostava faktom a to nie len podla nasich skusenosti, ze cca 70% predaja robia predaje na koncertoch a webshope kapely.Takze verim, ze to dostaneme aj do retazcov.....ale napr. bude moznost si album stiahnut aj z nasho webu a webu vydavatelstva.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #329 kedy: 27. Apríl , 2010, 13:18:55 »

netreba byt kuchar, aby som vedel ohodnotit jedlo...  Bavím sa skvele

netreba  Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.