Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Júl , 2024, 19:23:51
Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METROPOLIS  (Prečítané 109741 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #360 kedy: 27. Apríl , 2010, 17:48:05 »

Ja som myslel že sem chodia len najlepší gitaristi na svete ale vidím že sú to len najlepší programátori prezlečení za najlepších gitaristov.....

jimi držím palec, nech sa muzike darí..na stránku sa vypr...vieš ako dlho má KABÁT tú starú, zastaranú stránku... Na zdravie!
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2010, 17:50:12 od RobG » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #361 kedy: 27. Apríl , 2010, 17:52:18 »

jimi držím palec, nech sa muzike darí..na stránku sa vypr...

Toto je nazor z minuleho storocia.

PS: Bez netu o tebe nikto nevie = medialne si mrtvy. To mas rovnako ako s predajom nastrojov a aparatury.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #362 kedy: 27. Apríl , 2010, 17:56:18 »

..no a tu je jeden, čo je nielen gitarista a programátor ale aj odborník na mediálny trh  ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #363 kedy: 27. Apríl , 2010, 17:58:21 »

to neni o tom ze odbornici na programovanie..  proste to fakt vyzera jak 15 rokov pozadu a to je fakt..  uz som len cakal ramiky na fotkach jak ma Mariannum..  poslal som to chalanovi s ktorym riesim hranie, je animator/grafik a povedal ze za hento by mu bolo trapne si dat aj zaplatit teraz uplne vazne chalani..  jimmy sem jimmy tam polovica ludi sa boji prejavit tu nazor, ale je to jedno proste to vyzera desne
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #364 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:00:03 »

jo a Kabat by som sem vobec netahal to su Cesi, 50tnici co hraju knedlikovy metalek, co takto zobrat si radsej za vzor nieco pozitivne a moderne?  kks ze Kabat  Bavím sa skvele  a hned mi napada rust2dust stranka.. to aspon aj vyzera.. dalej myspace periphery.. zero system...  tak ci tak kopec kapiel si uz dnes nezaklada stranku skor myspace a podobne zalezitosti hlavne kvoli osobnejsiemu kontaktu
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2010, 18:01:55 od kaolko » Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #365 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:01:44 »

..no a tu je jeden, čo je nielen gitarista a programátor ale aj odborník na mediálny trh  ha ha ha Na zdravie!

Vedel by som byt velmi ustipacny, ale dnes mam dobru naladu vid sig.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #366 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:02:43 »

Kua Spyro..sa nehnevaj..dá sem niečo Musicman zo štúdia, všetko zle, jimi zle, všteci zle....už je to až tak zlé hore ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #367 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:04:19 »

...proste to fakt vyzera jak 15 rokov pozadu a to je fakt.. ...

faktom je, ze toto riesit je p*čovina. zjavne sa to kapele Metropolis paci - to je fakt. mne sa to paci tiez (viem, ze som koko*t so zabrzdenym vkusom) a myslim, ze keby si to zrovna ty tuto nevytiahol do fora, ako temu na debatu, tak nikoho by sa nenapadlo nad tymto tak nejak zvlast pozastavovat.

ale schvalne, fakt len so zvedavosti, ktore sucasne metalove kapely maju web splnajuci graficke citenie 2009-2010 ? uz som sa pytal na to...
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #368 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:05:54 »

Kaolko, mňa zaujíma hudba a výsledok, web je pre mňa o informáciách o kapele a koncertoch... keď to vyhovuje členom, je to v poriadku...z 50 koncertov vybavených v poslednom období bolo 99,99% vybavených nie na základe webu, ale na základe toho, že sa to niekomu páčilo na živo alebo dostal DVD.....aspoň u nás to tak funguje..ako u teba? na základe webu ?
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2010, 18:06:44 od RobG » Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #369 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:09:20 »

Kua Spyro..sa nehnevaj..dá sem niečo Musicman zo štúdia, všetko zle, jimi zle, všteci zle....už je to až tak zlé hore ?

Preto beriem vazne iba tych, ktori maju nejake vysledky.Vsetci vedia, ako sa to ma robit.....ale aplikovat to, aby to, aby to prinieslo vysledky....skoro nikto....takze tak to aj beriem:-)Takze vela reci a ciny ziadne:-)))Ale to som si tu uz zvykol:-)Netreba to riesit....uprimne povedane to, ze niektori konkretni clenovia nieco sprdnu je tu najlepsim indikatorom toho, ze je to popici:-)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #370 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:09:26 »

http://www.chimaira.com/the-infection/the-band/
http://www.killswitchengage.com
http://rust2dust.sk/
http://www.instantsuppression.com/

fu a to som hladal len vyslovene veci co poznam asi 2 minuty..
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #371 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:10:03 »

to neni o tom ze odbornici na programovanie..  proste to fakt vyzera jak 15 rokov pozadu a to je fakt..  uz som len cakal ramiky na fotkach jak ma Mariannum..  poslal som to chalanovi s ktorym riesim hranie, je animator/grafik a povedal ze za hento by mu bolo trapne si dat aj zaplatit teraz uplne vazne chalani..  jimmy sem jimmy tam polovica ludi sa boji prejavit tu nazor, ale je to jedno proste to vyzera desne

Daj nejaku ukazku.Co robili ti Tvoji grafici - kritici.
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2010, 18:10:51 od Jimi Cimbala » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #372 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:14:05 »

Kaolko, mňa zaujíma hudba a výsledok, web je pre mňa o informáciách o kapele a koncertoch... keď to vyhovuje členom, je to v poriadku...z 50 koncertov vybavených v poslednom období bolo 99,99% vybavených nie na základe webu, ale na základe toho, že sa to niekomu páčilo na živo alebo dostal DVD.....aspoň u nás to tak funguje..ako u teba? na základe webu ?

vlastne chapem tvoju otazku.. ze - Naco nam je na Slovensku web kapely.. potom ano chapem.. ale tato otazka ma byt smerovana inde Žmurk na nic nam to tu neni ..  proste viem si uplne predstavit ze niekto zo zahranicia resp domaci browsuje a dojde na tu stranku a radsej si ani nic nepusti lebo si povie ze omg ved to vyzera desne.. kukne ze  stredna europa..closing browser.. dovi.. a informacia sa nerozsiri medzi ludi len kvoli takej banalnej veci .. WEB neni o vybaveni veci.. WEB je o sireni informacie medzi ludi.. na vybavenie veci mas telefon mail FB cokolvek... stranka je prezentacia kapely.. to co vidim na stranke neodraza ani spolovice kvalitu tejto kapely.. zatial mam pocit ze som dal viac argumentov a dal som si tu namahu zastat si svoj nazor.. ty si dal ze - pozri na kabat a - zarobil som lebo mam telefon  Bavím sa skvele uberlol
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #373 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:15:39 »

Daj nejaku ukazku.Co robili ti Tvoji grafici - kritici.

to neni moj grafik..  jedine ze by som potreboval domalovat vacsie brusko.. vidis to uplne zle cele.. chces vidiet jeho pracu? kukaj shoty v telke.. tie pozadia co tam vidis v reklamach resp zvuckach robil on napriklad Žmurk

ja viem chapem, si gitarista, hudobnik, ja ta tiez uznavam spravil si kus roboty ale akonahle budem mat pocit ze vasa stranka je fakt mimo toto tisicrocie,  mozes sa aj na hlavu postavit   Bavím sa skvele
viem paci sa ti to, to je fajn, ste spokojni, lebo my tu na slovensku sme so vsetkym spokojni furt
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2010, 18:17:42 od kaolko » Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #374 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:17:13 »

to neni moj grafik..  jedine ze by som potreboval domalovat vacsie brusko.. vidis to uplne zle cele.. chces vidiet jeho pracu? kukaj shoty v telke.. tie pozadia co tam vidis v reklamach resp zvuckach robil on napriklad Žmurk

Takze weby ziadne?
Zaznamenané

Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 23 otázok.