Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Júl , 2024, 19:10:10
Strán: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METROPOLIS  (Prečítané 109715 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #375 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:18:12 »

Takze weby ziadne?

sak ti vravim ze grafik/animator..  ja som sa obuval cely cas do toho jak to cele vyzera
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #376 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:19:40 »

Karol..to o Kabáte som písal jimimu, on vie presne prečo, lebo tomu rozumie...Kabát ako nespochybniteľný úspech rockovej muziky v čechách aby som to spresnil.....ireagoval som hlavne na to,že je tu vždy plno kritiky a potom inzeráty..hľadám kapelu, alebo predávam náradie a končím z muzikou lebo som nepochopený...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #377 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:21:30 »

Karol..to o Kabáte som písal jimimu, on vie presne prečo, lebo tomu rozumie...Kabát ako nespochybniteľný úspech rockovej muziky v čechách aby som to spresnil.....ireagoval som hlavne na to,že je tu vždy plno kritiky a potom inzeráty..hľadám kapelu, alebo predávam náradie a končím z muzikou lebo som nepochopený...

co to ma s tym ako vyzera stranka metropolisu ze niekto predava nastroje?  Bavím sa skvele sak ked nechce vediet niekto nazor na nieco tak to nema prezentovat vrejne.. vybavene..  o hudbe metropolisu sa tu nebavime.. to je neodskriepitelne obrovsky kus dobrej roboty.. bavime sa o stranke a o tom ze sme v 2010 nie 1994 a nevratili sme sa prave z dovolenky v Rimini
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #378 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:21:38 »

neviem, co sa tu natahujete, sak niekomu sa to paci, niekomu nie :)..nikdy nikto nespravi taku stranku, ktora sa bude pacit kazdemu, mam kamosa, ktory robi webstranky a tiez sa mu ta stranka nepaci, ale mozno vacsine fanusikom kapely sa stranka paci a to je asi hlavne, nie?
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #379 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:23:03 »

...  proste viem si uplne predstavit ze niekto zo zahranicia resp domaci browsuje a dojde na tu stranku a radsej si ani nic nepusti lebo si povie ze omg ved to vyzera desne.. kukne ze  stredna europa..closing browser.. dovi.. a informacia sa nerozsiri medzi ludi len kvoli takej banalnej veci .. .

ty vazne veris tomu, ze kapela, co ma ambicie fungovat, cize predavat nosice a koncertovat pre ludi moze stroskotat na takom niecom, ako ze jej web posobi hrackarskym dojmom a nedodrzuje nejaky trend ?
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #380 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:24:00 »

sak ti vravim ze grafik/animator..  ja som sa obuval cely cas do toho jak to cele vyzera

Tak to mohla rovno povedat upratovacka.Ze by sa hanbila vziat $ za taky web...no jasne, ked ich nerobi, tak je mudra.....ale sikovna, lebo upratuje rieditelovi v Markize.....vsetci odbornici na vsetko Zdravíčko
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #381 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:25:20 »

neviem, co sa tu natahujete, sak niekomu sa to paci, niekomu nie :)..nikdy nikto nespravi taku stranku, ktora sa bude pacit kazdemu, mam kamosa, ktory robi webstranky a tiez sa mu ta stranka nepaci, ale mozno vacsine fanusikom kapely sa stranka paci a to je asi hlavne, nie?

Ano.Mas pravdu.
Zaznamenané

MMM
Hosť
« Odpoveď #382 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:25:31 »

Hlavneze niektore kapelky maju web popici a hudba je amatersky grc... no a o takych co ani nehraju a web uz maju ani nehovorim  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2010, 18:25:50 od MMM » Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #383 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:25:54 »

Ešte raz a pomaly...zastal by som sa aj jednoduchšej grafiky, keď vidím, že je za tým práca, tvorcom a majiteľom sa to páči....nemám rád prázdne pičungy, píšem k veciam ktoré som skúsil alebo sa v nich vyznám....neviem programovať stránku, určite sa to dá urobiť inak, možno lepšie...reagujem na vlnu kritiky a oooobrovky batoh dobrych rad, ako to s webom funguje a ako sa da presadiť na trhu muzika....v teoretickej rovine...páči sa Ti v Rimini ? mne moc nie...preto chodím na Bahamy  Na zdravie!
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2010, 18:26:45 od RobG » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #384 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:26:17 »

Kua Spyro..sa nehnevaj..dá sem niečo Musicman zo štúdia, všetko zle, jimi zle, všteci zle....už je to až tak zlé hore ?

To vsetko na mna myslis?  Som frajer Lebo ja Musicmana chvalim kade chodim... ked sa uz tu rozbehla diskusia na temu toho webu, tak som prispel nazorom + co by som aspon vylepsil. Ked je nieco dobre napisem, ked je nieco zle napisem... podla mna  Bacha na vec kamo!

Scestny mi skor pride tuto Jimiho nazor, ze aby clovek posudil ci je hudba dobra, tak musi byt Satriani, aby posudil ci je dobry design, tak musi byt Picasso, aby posudil pouzitelnost webu, tak musi byt Nielsen. Aby som posudil, ze J&T likviduje Tatry, tak musim byt premier SR. A tak podobne...  Na zdravie!

PS: http://www.thelostworld.nfo.sk/ - toto som robil s kamaratom pred 10 rokmi. Flash. Nepouzivam to 10 rokov  Zdravíčko
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #385 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:26:52 »

Hlavneze niektore kapelky maju web popici a hudba je amatersky grc... no a o takych co ani nehraju a web uz maju ani nehovorim  Bavím sa skvele


Neviem kto si, ale mas u mna panaka!
Zaznamenané

MMM
Hosť
« Odpoveď #386 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:28:23 »


Neviem kto si, ale mas u mna panaka!


Rad by som si niekedy dal, hadam bude moznost  Na zdravie!   A drzim palce (nie s webom)  Zdravíčko
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #387 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:28:47 »

ktoru stranku kritizujete ? metropolisu ci toho randalu, ci co to je ?
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #388 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:28:50 »

Hlavneze niektore kapelky maju web popici a hudba je amatersky grc... no a o takych co ani nehraju a web uz maju ani nehovorim  Bavím sa skvele

kombinatorika ti ide :D
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #389 kedy: 27. Apríl , 2010, 18:36:09 »

ale nechapem, preco bezny clovek nemoze ohodnotit stranku ? ved ide o to, aby bola dobre napisana, pre beznych ludi... napr ja ked nieco programujem - nemyslim teraz stranku, tak to davam pozriet aj beznemu cloveku, co mi na to isto povie vacsi nazor, co sa tyka ovladania pripadne vyzoru...to si tu niekto pletie. a stranku metropolisu neriesim, nech maju aku chcu, sak je celkom prehladna. jedine, co mozno by bolo fajn, tak po kliknuti na fotku to nejako vyriesit do stranku, aby to nevybelo na biely podklad. ale nic ma tam nejako nevyrusuje a ci za to jimi zaplatil je jeho vec, ak sa to paci im
Zaznamenané

Strán: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.