Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Júl , 2024, 19:16:57
Strán: 1 [2] 3 4 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METROPOLIS  (Prečítané 109726 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 01. Február , 2007, 12:03:41 »

Mne sa to, naopak páči. Práve takémuto štýlu hudby podľa mňa svedčí strojová, chladná presnosť.
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #16 kedy: 01. Február , 2007, 13:42:24 »

Marek je dobry bubenik, nepotrebuje sa ukazovat. Hra to, co ma.  Na zdravie!

A k tomu hraniu "strojovo", Metropolis je Jimiho kapelka, ktorej svedci hrat takto basic. Mnohi ludia na koncertoch, kde metropolis hrava nechcu vidiet techniku, ale pocut dobry zvuk a vidiel dobru show. Treba hrava nadupane. Je to frajer
Fandim vam Jimmi.
« Posledná zmena: 01. Február , 2007, 13:45:27 od dr.karpathorky » Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #17 kedy: 01. Február , 2007, 13:48:00 »

Mne sa to, naopak páči. Práve takémuto štýlu hudby podľa mňa svedčí strojová, chladná presnosť.

Presne to si myslime aj my a aj podla toho robime,ale na albume su veci,kde je to este podstatne vyraznejsie.Hodne sme bazirovali na suhre bicich a strojovych loopov,ako aj na absolutnej presnosti a zhode oboch gitar v panoramach./na toto tom obzvlast citlivy/ Popiskujem si
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #18 kedy: 01. Február , 2007, 13:55:31 »

Marek je dobry bubenik, nepotrebuje sa ukazovat. Hra to, co ma.  Na zdravie!

A k tomu hraniu "strojovo", Metropolis je Jimiho kapelka, ktorej svedci hrat takto basic. Mnohi ludia na koncertoch, kde metropolis hrava nechcu vidiet techniku, ale pocut dobry zvuk a vidiel dobru show. Treba hrava nadupane. Je to frajer
Fandim vam Jimmi.

Diky!Presne to sledujeme,ale ak by niekto chcel vidiet Mareka v akcii kludne nech pride na nas koncert.Na jar ideme snuru s Horkyze Slize,cez leto hrame festivaly a na jesen ideme na svoje tour takze prilezitosti bude hadam dost.V programe su dve skladby spojene1-2 minutovym  bubenickym solom kde teda Marek pekne "naklada",ale v skladbe hra to co ma.So mnou je to podobne.90% hram svoj presne stanoveny groove /cela kapela/ a ked pride solo,tak sa vyblaznim a hotovo Ja som čert.. ale ide v prvom rade o dobru show so vsetkym co k tomu patri.

Majko Na zdravie!
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 01. Február , 2007, 15:22:57 »

takze tohtorocny program vyzera byt pre Metropolis nabity... super, dufam ze sa mi podari vas niekde zhliadnut live. napriek mojim vyhradam su mi kvality tejto kapely jasne a o tom ze su vsetci clenovia vyborni muzikanti niet ziadnych pochyb! letne festivaly vpodstate ignorujem - urcite tie najvacsie, skor ako na letiska ma to taha na amfiky, ci do prirody na alternativu, blues..., ale dlho uz tuzim (ako odkojeny metalista) dat si nejaky poriadny rock made in (a to je obrovske +) slovakia :-)
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #20 kedy: 01. Február , 2007, 15:27:10 »

takze tohtorocny program vyzera byt pre Metropolis nabity... super, dufam ze sa mi podari vas niekde zhliadnut live. napriek mojim vyhradam su mi kvality tejto kapely jasne a o tom ze su vsetci clenovia vyborni muzikanti niet ziadnych pochyb! letne festivaly vpodstate ignorujem - urcite tie najvacsie, skor ako na letiska ma to taha na amfiky, ci do prirody na alternativu, blues..., ale dlho uz tuzim (ako odkojeny metalista) dat si nejaky poriadny rock made in (a to je obrovske +) slovakia :-)



Nazabudni sa prihlasit!Pojdeme a pivko Na zdravie!
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 02. Február , 2007, 14:56:34 »

jasne, velmi rad
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
forgethat
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 94


som vlhka xixi


« Odpoveď #22 kedy: 05. Marec , 2007, 10:51:21 »

videl som jeden vas klip ani neviem ako sa to volalo ale bolo to strasne akoze vazne sorry ale vas spevak tam robil veci ze sme sa sli poserkat od smiechu jak metla vo vetre ako male deti zo skolky ked napodobnuju dospelych co sa hudby tyka nepochybujem ze vies hrat na gitare ale inak my vas styl nesedi nic vzlom len moj nazor..
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #23 kedy: 05. Marec , 2007, 18:38:33 »

videl som jeden vas klip ani neviem ako sa to volalo ale bolo to strasne akoze vazne sorry ale vas spevak tam robil veci ze sme sa sli poserkat od smiechu jak metla vo vetre ako male deti zo skolky ked napodobnuju dospelych co sa hudby tyka nepochybujem ze vies hrat na gitare ale inak my vas styl nesedi nic vzlom len moj nazor..

ked ta nieco nezaujima nechapem preco na to reagujes Cmuk chlapci
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #24 kedy: 06. Marec , 2007, 14:23:56 »

videl som jeden vas klip ani neviem ako sa to volalo ale bolo to strasne akoze vazne sorry ale vas spevak tam robil veci ze sme sa sli poserkat od smiechu jak metla vo vetre ako male deti zo skolky ked napodobnuju dospelych co sa hudby tyka nepochybujem ze vies hrat na gitare ale inak my vas styl nesedi nic vzlom len moj nazor..

ked ta nieco nezaujima nechapem preco na to reagujes Cmuk chlapci

Zeby preto aby vyjadril svoj nazor?.......... ti vadi, ze je negativny? 
« Posledná zmena: 06. Marec , 2007, 14:25:05 od Misko » Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 06. Marec , 2007, 14:46:59 »

videl som jeden vas klip ani neviem ako sa to volalo ale bolo to strasne akoze vazne sorry ale vas spevak tam robil veci ze sme sa sli poserkat od smiechu jak metla vo vetre ako male deti zo skolky ked napodobnuju dospelych co sa hudby tyka nepochybujem ze vies hrat na gitare ale inak my vas styl nesedi nic vzlom len moj nazor..

ked ta nieco nezaujima nechapem preco na to reagujes Cmuk chlapci

Zeby preto aby vyjadril svoj nazor?.......... ti vadi, ze je negativny? 
To vieš,niektori ludia musia reagovat.Asi to maju v popise prace,.....alebo si potrebuju dokazovat ..........
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #26 kedy: 06. Marec , 2007, 19:12:43 »

videl som jeden vas klip ani neviem ako sa to volalo ale bolo to strasne akoze vazne sorry ale vas spevak tam robil veci ze sme sa sli poserkat od smiechu jak metla vo vetre ako male deti zo skolky ked napodobnuju dospelych co sa hudby tyka nepochybujem ze vies hrat na gitare ale inak my vas styl nesedi nic vzlom len moj nazor..

ked ta nieco nezaujima nechapem preco na to reagujes Cmuk chlapci

Zeby preto aby vyjadril svoj nazor?.......... ti vadi, ze je negativny? 

a tebe vadi ze mi daco vadi? Beeee
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #27 kedy: 06. Marec , 2007, 20:37:07 »

a tebe vadi ze mi daco vadi? Beeee

Vobec nie. Ale mne sa potom ponuka otazka, ze ci tebe vadi, kebyze by mne vadilo, ze ti nieco vadi.     Na zdravie!
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #28 kedy: 07. Marec , 2007, 02:21:55 »

videl som jeden vas klip ani neviem ako sa to volalo ale bolo to strasne akoze vazne sorry ale vas spevak tam robil veci ze sme sa sli poserkat od smiechu jak metla vo vetre ako male deti zo skolky ked napodobnuju dospelych co sa hudby tyka nepochybujem ze vies hrat na gitare ale inak my vas styl nesedi nic vzlom len moj nazor..


No...."jeden vas klip ani neviem ako sa to volalo" je dost siroky pojem Som za vodou kámo.Kazdopadne oba klipy-"Fly" a "Svine"/voodoo je zatial iba na webe,ak ho este neposlali z EMI na MTV/ vyrazne bodovali v TV hitparadach-takze svoj ucel splnili.


Osobne mi kritika nevadi/dokonca si myslim,ze je to jedna z navacsich hnacich sil v hudbe/,ale delim ja na taku,ktora ma vahu a taku ktora nie.Ked uz ides kritizovat klip /alebo cokolvek/ tak si daj aspon tu namahu,ze si pozries nazov,aby si aspon vedel co kritizujes inak sa bavime o nicom.Na stranke sa daju vidiet vsetky nase klipy-mrkni si to-prip.mozme dalej pokecat.To ku kritike ako-takej.


Ak uz sa vsak z niecoho vysmievam,tak to asi viem urobit lepsie.Netusim kto sa skryva za Tvojim nickom /kto si,z akej kapely atd/,tak neviem ci sa nepytam hlupost,ale da sa niekde vidiet Tvoj /Vas/ klip?

« Posledná zmena: 07. Marec , 2007, 02:58:40 od Jimi Cimbala » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #29 kedy: 07. Marec , 2007, 09:45:32 »

videl som jeden vas klip ani neviem ako sa to volalo ale bolo to strasne akoze vazne sorry ale vas spevak tam robil veci ze sme sa sli poserkat od smiechu jak metla vo vetre ako male deti zo skolky ked napodobnuju dospelych co sa hudby tyka nepochybujem ze vies hrat na gitare ale inak my vas styl nesedi nic vzlom len moj nazor..

forgethat - ako tak pozerám na tvoj avatar, tak vidím, že napriek tomu, čo píšeš, ten klip spravil s tebou divy..  Popiskujem si  Žmurk
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 23 otázok.