Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Júl , 2024, 19:24:58
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METROPOLIS  (Prečítané 109744 krát)
0 užívateľov a 12 Hostí prehliada túto tému.
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #90 kedy: 19. Marec , 2007, 11:31:25 »



Tvoj nazor je absolutne OK Žmurk ale je to zase o tom,ako sa na to pozries.Dost som si to uvedomil pri recenziach na nase 1. CD kde to co jedni nazyvali pestrost ini nazyvali gulas.Raz mame obdobie "tvrdsie" inokedy "maksie".Nic zlozite.Ved v tomto existuje nejeden precedens ked jedna kapela ma pomerne odlisne veci.Isto by ta nebavilo,ak by bola jedna vec,ako druha.Tym nevyvraciam to,ze mame rozdiely vacsie,nez byva zvykom,ale sme s tym spokojni a tento trend sa nam hodne osvedcil hlavne LIVE.
Len aby sa z toho hrania na dve strany nestala "dvojsečna zbran",ked si "tvrdasi" povedia: načo tam pojdem,aj tak budu hrat kopu mäkkych veci. A naopak,druhí povedia:pre par pohodovych pesničiek nebudem počuvat tvrdarinu.Prave pre tieto podla mna "neprimerane velke rozdiely medzi skladbami",by som ja na koncert nešiel/a to sa netyka len Metropolis/.A k tej komercii:Je to zauživane slovo a o jeho vyzname a opodstatneni neni teraz nutne  diskutovat, ale netreba to brat uražlivo- ako som už v dakej teme napisal Eddie van Halen si z toho hlavu nerobi.Jednoducho to slovo sa bežne použiva.Ako som už napisal,je VYHRADNE vecou kapely/a možno aj inych ? /,čo bude hrat,ako bude hrat atd.


Rudy,ale to nie je hranie na dve strany.Proste ten zaber je tak siroky,ze nam to skor ludi prinasa,ako ubera.Ak by sme nemali vec v TV hitparadach,kopa ludi by o kapele nevedela.Ale opytam sa ta inak.Myslim,ze si pocuval ukazky z noveho CD.Ktoru vec by si dal do TV hitparady,ako singel ty?
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #91 kedy: 19. Marec , 2007, 11:40:17 »

Citácia


Ak sa predaju CD na zaklade hitov,tak netreba zabudat,ze je tam vacsina tvrdych veci,ktore by si ten posluchac inak nepustil. Ja som čert..


vsak si ich mozno ani nebude pustat :-), skor bude nadavat, ze preco aj ostane skladby nie su take "dobre" ako tie hity :-). ale k veci - pozrel som si ten hit (teda zatial este asi nie) s kulym, a myslim, ze to nie je hudobne vyslovene zla vec. strukturou sice jednoducha zalezitost, klip takisto nevycnieva s kategorie "pribehy s peknymi dievcatami", ale su aj horsie veci. jasne, ze sa tu vyuziva kulyho momentalna popularita - avsak, je to pochopitelne - tie predaje cd su dnes uplne mizerne a kazdy si pomaha ako vie. aspon v tom pope sa to u nas este da. dal by som klipu ale plus za podobnost spevaka s petruccim :-)


Nasa skusenost je takato:Ak ideme hrat velky festival na ktorom su Gladici.IMT Smile,Zbirka,Peha atd.....tak hity su nasou vstupenkou na tieto podia,kde ta uvidia tisice ludi.My tam hram 99% tvrde veci a cuduj sa svete zabera to!Ludia skacu blaznia sa a neohrnaju nos.My sa zase tesime,ze sme niecim ini oproti ostatnym kapelam.Na nasom LIVE playliste su MLYNY jedina maksia skladba.Opak su zase ortodoxni metalisti.Tam uz citis castokrat zlu energiu,len ked zapocuju loop,alebo syntak ha ha ha Toto nie je ziadna domienka.Toto je 100x odskusany fakt.
« Posledná zmena: 19. Marec , 2007, 11:43:05 od Pitu » Zaznamenané

rudy
Hosť
« Odpoveď #92 kedy: 19. Marec , 2007, 11:44:50 »

Jimi-takto z fleku ozaj neviem povedat.A nie je to jednoduche vybrat singel,určite tam hra ulohu vela factorov .Ale bolo to vaše rozhodnutie,ja v podstate proti tomu nič nemam./ved to nie je moja kapela/.Ja som tu zaležitost len trošku rozobral z mojho pohladu a to je všetko.Dufam,že som nikoho až tak strašne nenaštval./ Ja viem,že od kompu sa to keca a realita je ina.A vlastne ani  neviem ,čo by som hovoril,keby som bol členom Metropolis/
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #93 kedy: 19. Marec , 2007, 11:48:53 »

hahaha  Aj mne hned napadlo, ze sa podba na Petrucciho.    ha ha ha
Ja tu skladbu kludne mozem. Dufam, ze vam aspon trochu pomoze.      Zdravíčko

Btw. Uplne suhlasim s jimim.
Zaznamenané
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #94 kedy: 19. Marec , 2007, 11:54:00 »

Ja so napisal len svoj nazor /dufam,že v ramci Pravidiel fora/ a to sa hadam može./Alebo tu už naozaj nikto nič negarantuje?/ ha ha ha

. Vôbec im to nezazlievam, len sa tam stráca nejaký rukopis, črta kapely.
Čo sa týka poslednej, je presne ako od Desmodu, typická dnešná rádiová melodická pesnička. Spevák Metropolisu mohol byť viac svojský, zdá sa mi, že sa snažil spievať podobne ako Kuly a je tam potom o dosť menej výrazný.
Tak s tymto plne suhlasim,ale nic proti tomu nemam.Ked jimi spomenul,ze v tom klipe spieva aj kuly hned som si myslel,ze viac sa od toho cakat neda ako od nejakej radiovej hitovice.Tie casy desmodu su uz davno prec  Je mi do plaču Len aby tak nedopadol aj metropolis,ked zisti,ze sa tato pesnicka zacne vsade hratvat a hopa..... No a este ci sa tu nechcelo staviat na momentalnej popularite kulyho



Necitas moje prispevky pozorne.K pozvaniu Kulyho na zaklade jeho popularity som sa vyjadril hadam dost obsiahle.
No uplne vsetko som neprecital,ale mozno narazas nato ,ze ste sa s desmodom poznali uz daaaaavno predtym.Tym chcem, povedat to ,ze preco ste nemali s kulym pesnicku uz predtym a tak ma napadlo ,ze ste mozno momentalne vyuzili jeho popularitu.Mylim sa?mozno  Bavím sa skvele Kazdy ide z dobou,chce viac zarabat a vsetky hity sa teraz tocia o laske a neviem o com.A touto pesnickou mlyny vas zaradujem pomalicky aj ja ku kapelam ako su desmod alebo gladiator.Mate mensie minus odomna  Je mi do plaču  Desmod som videl nazivo 3x dokonca som mal moznost aj byt s chalanmi chvilu.Robia dobru show,ale az tak sa prisosobovat dobe tak ma uz velmi nechyta.Clovek spozna nejaku kapelu si to doma pusta pocuva a spravia dalsi album (vseobecne) ktory je sami i love you a potom na taku kapelu a hudbu slintaju 12 rocne baby,tak taku kapelu uz prestavam uznavat.Miznu dobre gitarove rify atd.  Bleee
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #95 kedy: 19. Marec , 2007, 12:01:54 »

Citácia








Nasa skusenost je takato:Ak ideme hrat velky festival na ktorom su Gladici.IMT Smile,Zbirka,Peha atd.....tak hity su nasou vstupenkou na tieto podia,kde ta uvidia tisice ludi.
Takže by sa dalo povedat,že ten singl je "marketingovy tah" ? :)
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #96 kedy: 19. Marec , 2007, 12:13:47 »

No jolana......radsej si precitaj vsetko, co bolo napisane. Si sypes popol tak trosku na hlavu, podla mna.
Zaznamenané
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #97 kedy: 19. Marec , 2007, 12:40:09 »

No jolana......radsej si precitaj vsetko, co bolo napisane. Si sypes popol tak trosku na hlavu, podla mna.
Uz som si precital vsetko.Zeby to az tak vela veci natom co som pisal menilo... .No neviem,ale ta pesnicka mi pripada uplne jak od desmodu.Znie to skor ako keby desmod volal rada nech naspieva s kulym duet.
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #98 kedy: 19. Marec , 2007, 12:48:54 »

Ja so napisal len svoj nazor /dufam,že v ramci Pravidiel fora/ a to sa hadam može./Alebo tu už naozaj nikto nič negarantuje?/ ha ha ha

. Vôbec im to nezazlievam, len sa tam stráca nejaký rukopis, črta kapely.
Čo sa týka poslednej, je presne ako od Desmodu, typická dnešná rádiová melodická pesnička. Spevák Metropolisu mohol byť viac svojský, zdá sa mi, že sa snažil spievať podobne ako Kuly a je tam potom o dosť menej výrazný.
Tak s tymto plne suhlasim,ale nic proti tomu nemam.Ked jimi spomenul,ze v tom klipe spieva aj kuly hned som si myslel,ze viac sa od toho cakat neda ako od nejakej radiovej hitovice.Tie casy desmodu su uz davno prec  Je mi do plaču Len aby tak nedopadol aj metropolis,ked zisti,ze sa tato pesnicka zacne vsade hratvat a hopa..... No a este ci sa tu nechcelo staviat na momentalnej popularite kulyho



Necitas moje prispevky pozorne.K pozvaniu Kulyho na zaklade jeho popularity som sa vyjadril hadam dost obsiahle.
No uplne vsetko som neprecital,ale mozno narazas nato ,ze ste sa s desmodom poznali uz daaaaavno predtym.Tym chcem, povedat to ,ze preco ste nemali s kulym pesnicku uz predtym a tak ma napadlo ,ze ste mozno momentalne vyuzili jeho popularitu.Mylim sa?mozno  Bavím sa skvele Kazdy ide z dobou,chce viac zarabat a vsetky hity sa teraz tocia o laske a neviem o com.A touto pesnickou mlyny vas zaradujem pomalicky aj ja ku kapelam ako su desmod alebo gladiator.Mate mensie minus odomna  Je mi do plaču  Desmod som videl nazivo 3x dokonca som mal moznost aj byt s chalanmi chvilu.Robia dobru show,ale az tak sa prisosobovat dobe tak ma uz velmi nechyta.Clovek spozna nejaku kapelu si to doma pusta pocuva a spravia dalsi album (vseobecne) ktory je sami i love you a potom na taku kapelu a hudbu slintaju 12 rocne baby,tak taku kapelu uz prestavam uznavat.Miznu dobre gitarove rify atd.  Bleee


Nechce sa mi zase sa opakovat.Toto vsetko uz som tu vysvetlil hadam dostatocne.Neviem preco sa pytas na nieco o com som tu napisal pol strany.
« Posledná zmena: 19. Marec , 2007, 12:51:53 od Jimi Cimbala » Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #99 kedy: 19. Marec , 2007, 12:50:31 »

Citácia











Nasa skusenost je takato:Ak ideme hrat velky festival na ktorom su Gladici.IMT Smile,Zbirka,Peha atd.....tak hity su nasou vstupenkou na tieto podia,kde ta uvidia tisice ludi.
Takže by sa dalo povedat,že ten singl je "marketingovy tah" ? :)


Nie singel,ako skladba,ale jeho vyber zo songov na CD
« Posledná zmena: 19. Marec , 2007, 12:53:01 od Jimi Cimbala » Zaznamenané

ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #100 kedy: 19. Marec , 2007, 12:52:04 »

Ja so napisal len svoj nazor /dufam,že v ramci Pravidiel fora/ a to sa hadam može./Alebo tu už naozaj nikto nič negarantuje?/ ha ha ha

. Vôbec im to nezazlievam, len sa tam stráca nejaký rukopis, črta kapely.
Čo sa týka poslednej, je presne ako od Desmodu, typická dnešná rádiová melodická pesnička. Spevák Metropolisu mohol byť viac svojský, zdá sa mi, že sa snažil spievať podobne ako Kuly a je tam potom o dosť menej výrazný.
Tak s tymto plne suhlasim,ale nic proti tomu nemam.Ked jimi spomenul,ze v tom klipe spieva aj kuly hned som si myslel,ze viac sa od toho cakat neda ako od nejakej radiovej hitovice.Tie casy desmodu su uz davno prec  Je mi do plaču Len aby tak nedopadol aj metropolis,ked zisti,ze sa tato pesnicka zacne vsade hratvat a hopa..... No a este ci sa tu nechcelo staviat na momentalnej popularite kulyho



Necitas moje prispevky pozorne.K pozvaniu Kulyho na zaklade jeho popularity som sa vyjadril hadam dost obsiahle.
No uplne vsetko som neprecital,ale mozno narazas nato ,ze ste sa s desmodom poznali uz daaaaavno predtym.Tym chcem, povedat to ,ze preco ste nemali s kulym pesnicku uz predtym a tak ma napadlo ,ze ste mozno momentalne vyuzili jeho popularitu.Mylim sa?mozno  Bavím sa skvele Kazdy ide z dobou,chce viac zarabat a vsetky hity sa teraz tocia o laske a neviem o com.A touto pesnickou mlyny vas zaradujem pomalicky aj ja ku kapelam ako su desmod alebo gladiator.Mate mensie minus odomna  Je mi do plaču  Desmod som videl nazivo 3x dokonca som mal moznost aj byt s chalanmi chvilu.Robia dobru show,ale az tak sa prisosobovat dobe tak ma uz velmi nechyta.Clovek spozna nejaku kapelu si to doma pusta pocuva a spravia dalsi album (vseobecne) ktory je sami i love you a potom na taku kapelu a hudbu slintaju 12 rocne baby,tak taku kapelu uz prestavam uznavat.Miznu dobre gitarove rify atd.  Bleee


Nechce sa mi zase sa opakovat.
Nemusis opakovat.Uz som to precital,ale za niektorymi vecami co som pisal si stojim.Je to moj nazor.Co uz
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #101 kedy: 19. Marec , 2007, 12:55:46 »

Ja so napisal len svoj nazor /dufam,že v ramci Pravidiel fora/ a to sa hadam može./Alebo tu už naozaj nikto nič negarantuje?/ ha ha ha

. Vôbec im to nezazlievam, len sa tam stráca nejaký rukopis, črta kapely.
Čo sa týka poslednej, je presne ako od Desmodu, typická dnešná rádiová melodická pesnička. Spevák Metropolisu mohol byť viac svojský, zdá sa mi, že sa snažil spievať podobne ako Kuly a je tam potom o dosť menej výrazný.
Tak s tymto plne suhlasim,ale nic proti tomu nemam.Ked jimi spomenul,ze v tom klipe spieva aj kuly hned som si myslel,ze viac sa od toho cakat neda ako od nejakej radiovej hitovice.Tie casy desmodu su uz davno prec  Je mi do plaču Len aby tak nedopadol aj metropolis,ked zisti,ze sa tato pesnicka zacne vsade hratvat a hopa..... No a este ci sa tu nechcelo staviat na momentalnej popularite kulyho



Necitas moje prispevky pozorne.K pozvaniu Kulyho na zaklade jeho popularity som sa vyjadril hadam dost obsiahle.
No uplne vsetko som neprecital,ale mozno narazas nato ,ze ste sa s desmodom poznali uz daaaaavno predtym.Tym chcem, povedat to ,ze preco ste nemali s kulym pesnicku uz predtym a tak ma napadlo ,ze ste mozno momentalne vyuzili jeho popularitu.Mylim sa?mozno  Bavím sa skvele Kazdy ide z dobou,chce viac zarabat a vsetky hity sa teraz tocia o laske a neviem o com.A touto pesnickou mlyny vas zaradujem pomalicky aj ja ku kapelam ako su desmod alebo gladiator.Mate mensie minus odomna  Je mi do plaču  Desmod som videl nazivo 3x dokonca som mal moznost aj byt s chalanmi chvilu.Robia dobru show,ale az tak sa prisosobovat dobe tak ma uz velmi nechyta.Clovek spozna nejaku kapelu si to doma pusta pocuva a spravia dalsi album (vseobecne) ktory je sami i love you a potom na taku kapelu a hudbu slintaju 12 rocne baby,tak taku kapelu uz prestavam uznavat.Miznu dobre gitarove rify atd.  Bleee


Nechce sa mi zase sa opakovat.
Nemusis opakovat.Uz som to precital,ale za niektorymi vecami co som pisal si stojim.Je to moj nazor.Co uz



 :laugh:Ved ja Ti ich ani nevyvraciam,len sa pytas na nieco co uz som tu myslim dostatocne vysvetlil.Ak Ti nieco nie je jasne precitaj si te mu este raz a tento krat pozorne. Popiskujem si
Zaznamenané

ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #102 kedy: 19. Marec , 2007, 12:58:36 »


 :laugh:Ved ja Ti ich ani nevyvraciam,len sa pytas na nieco co uz som tu myslim dostatocne vysvetlil.Ak Ti nieco nie je jasne precitaj si te mu este raz a tento krat pozorne. Popiskujem si
[/quote] Som sa pytal len jednu vec a to som si uz stihol precitat.Takze ja nemam ziadny problem  Cmuk chlapci    Bavím sa skvele
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #103 kedy: 19. Marec , 2007, 12:59:42 »


 :laugh:Ved ja Ti ich ani nevyvraciam,len sa pytas na nieco co uz som tu myslim dostatocne vysvetlil.Ak Ti nieco nie je jasne precitaj si te mu este raz a tento krat pozorne. Popiskujem si
Som sa pytal len jednu vec a to som si uz stihol precitat.Takze ja nemam ziadny problem  Cmuk chlapci    Bavím sa skvele
[/quote]


Skvele! Na zdravie!
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #104 kedy: 19. Marec , 2007, 13:09:44 »

Jimi-takto z fleku ozaj neviem povedat.A nie je to jednoduche vybrat singel,určite tam hra ulohu vela factorov .Ale bolo to vaše rozhodnutie,ja v podstate proti tomu nič nemam./ved to nie je moja kapela/.Ja som tu zaležitost len trošku rozobral z mojho pohladu a to je všetko.Dufam,že som nikoho až tak strašne nenaštval./ Ja viem,že od kompu sa to keca a realita je ina.A vlastne ani  neviem ,čo by som hovoril,keby som bol členom Metropolis/


Rudy uplne v pohode. Na zdravie! Tvoj nazor chapem a vobec sa mu nedivim.Taktiez som rad,ze podla tvojho citovaneho prispevku mozem usudit, ze chapes,ze to cele proste nie je cierno-biele.
« Posledná zmena: 19. Marec , 2007, 13:13:26 od Jimi Cimbala » Zaznamenané

Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 23 otázok.