Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Apríl , 2024, 16:50:36
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pedalboard  (Prečítané 31469 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #15 kedy: 24. Jún , 2008, 20:59:06 »

No,to ja som skromnejši. Jeden kabel vstup,druhy do bedne.Lebo  ......m na pedalboard a všetky krabičky. Aj tak len .......... zvuk. Zdravíčko

suhlas  Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
polarized
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 94


Hell is full of musical amateurs...


« Odpoveď #16 kedy: 04. Júl , 2008, 15:51:02 »

Treba si to pozriet dokonca  Ja som čert.. ale upozornujem ze to nie je pre ludi ktory sa boja ihly  Si píš!!! http://youtube.com/watch?v=NZtI2OfZ-cg  Nechajte ma vydýchať Som za vodou kámo
Zaznamenané

R.I.P. Miika (6.3. 1974 – 19.2. 2009)
Hell is full of musical amateurs: music is the brandy of the damned.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 04. Júl , 2008, 16:21:07 »

Treba si to pozriet dokonca  Ja som čert.. ale upozornujem ze to nie je pre ludi ktory sa boja ihly  Si píš!!! http://youtube.com/watch?v=NZtI2OfZ-cg  Nechajte ma vydýchať Som za vodou kámo

Pekna reklama :).
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 18. August , 2008, 15:18:58 »

  ma tam toho bohate
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #19 kedy: 18. August , 2008, 15:29:14 »

ten je uchyl  ha ha ha ha ha ha    som si tam všimol že dole am tie krabice otočene na bok ....

a kt omu blod drivu už nan ho kukam rok ale nezda sa mi že tak nejako by hral ala zvuk john5  ha ha ha ked on ma skoro nenapodobitelny zvuk kokos  v solach použiva nejaky fázer ale bočo... ?§!. ?§!. ?§!.
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #20 kedy: 17. August , 2009, 12:26:42 »

lidicky pocuvajte... kedze mam doma viacero podlahovych skatul a nechce sa mi ich vzdy odznova zapajat a srat sa neustale s kablami, rozhodol som sa ze si zozeniem pedalboard s napajacim zdrojom... poradte s akym mate skusenosti... chcem aby sa do toho zmestili PODxt+ switch, Boss OC2, VHRelief 99 a XPS Mini zdroj pre Variax... najlepsie by bolo keby sa tam dali tie skatule napevno uchytit aby sa nemagali cez seba... potrebujem aby to bol kufrik ktory rozbalim, zapichnem dva kable a hram... co odporucate? Na zdravie!
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 18. August , 2009, 10:44:48 »

ja som si case kupil v notape vystuzil este preglejkov nalepil koberec a setko lepim suchym zipsom drzi secko . Zdroj samostatny a pedal board nema zvlast tb switch pre slucky efektov v pb. pouzivam 5 veci ( dve na priamo 3 slucka). Radsej vsetko poriadne zmeraj a rátaj aj s kabelážou (či chces mat dvojite dno alebo nie) ja som sa inspiroval a kopcil troska stavbu aku tu ukazal jaywalker.
I v jednom cisle musikusu to bolo super rozpisane a bola tam vychytavka ze stojan na mikrofon bol rovno zabuduvany do pedal boardu. Coz dobre pre spevakov nespominam si na cislo, v ktorom to bolo
« Posledná zmena: 18. August , 2009, 10:57:17 od cubaka » Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #22 kedy: 18. August , 2009, 10:52:56 »

ja som si case kupil v notape vystuzil este preglejkov nalepil koberec a setko lepim suchym zipsom drzi secko . Zdroj samostatny a pedal board nema zvlast tb switch pre slicky efektov v pb. pouzivam 5 veci ( dve na priamo 3 slucka). Radsej vsetko poriadne zmeraj a rátaj aj s kabelážou (či chces mat dvojite dno alebo nie) ja som sa inspiroval a kopcil troska stavbu aku tu ukazal jaywalker.
I v jednom cisle musikusu to bolo super rozpisane a bola tam vychytavka ze stojan na mikrofon bol rovno zabuduvany do pedal boardu. Coz dobre pre spevakov nespominam si na cislo, v ktorom to bolo

takze ty si si robil handmade... ja by som vsak radsej uz hotovy PB so zdrojom kupil...
vcera mi kamos v hudobninach ukazoval nejake stagg boardy... vyzerali dobre a boli lacne oproti warvickom... musim pomerat haraburdie a vyratat aky velky PB mi bude treba  Na zdravie!
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 18. August , 2009, 10:56:27 »

pozri si aj zdroj aky je, aby ti to vobec utiahol
warvick s tym mal dakedy problem. Ved pozri thomann tam je toho dost  Zdravíčko
« Posledná zmena: 18. August , 2009, 10:57:37 od cubaka » Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #24 kedy: 18. August , 2009, 10:59:57 »

pozri si aj zdroj aky je, aby ti to vobec utiahol
warvick s tym mal dakedy problem. Ved pozri thomann tam je toho dost  Zdravíčko

dik za upozornenie  Na zdravie!
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 23. August , 2009, 07:40:42 »

takze ty si si robil handmade... ja by som vsak radsej uz hotovy PB so zdrojom kupil...
vcera mi kamos v hudobninach ukazoval nejake stagg boardy... vyzerali dobre a boli lacne oproti warvickom... musim pomerat haraburdie a vyratat aky velky PB mi bude treba  Na zdravie!
Jedan taky pedalboard som vyrobil, popisujem ho na http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,69873.0/all.html. Kufor nie je cinsky, udrzi aj mna (70 Kg). Ale chcel by som zan 500 € - pedalboard je programovatelny so zdrojom 9 V / 1000 mA, kompletka.
Zvukar Andrej
Zaznamenané
coolero
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #26 kedy: 06. September , 2009, 23:37:56 »

Mate niekto skusenosti s BEHRINGER PB1000 ? vyzera to byt dobry pedalboard az na ten zdroj, kedze nema pre kazdu krabicku osobitnu zem tak zdroj by som chcel riesit samostatne osobitnym zdrojom, zaujimalo by ma ci ten PB funguje aj bez napojenia na jeho vlastny zdroj ked krabicky nakrmim inym zdrojom. Este bude potrebna mala uprava kvoli TB liste ale inak podla toho co som videl na youtube je to celkom fajn PB.
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #27 kedy: 07. September , 2009, 07:58:02 »

Ten Behringer je mechanicky spraveny dobre, mam ho par mesiacov a nevyzera ze by sa z neho chcelo nieco ulomit alebo odpadnut. Adapter je ok, v pohode mi utiahne 8 krabic, akurat prepojovacie kable su na nic, tie treba vymenit lebo originalne dost sumia.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #28 kedy: 07. September , 2009, 15:31:31 »

http://www.muzikant.cz/kytary-6/efekty-na-kytary-187/efekty-jednotlive-204/danelectro-cc-cb-1-68008.php

hosi mate niekto tento PB? vopchaju sa tam aj boss skatule? Na zdravie!
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 07. September , 2009, 15:36:15 »

Ak chce niekto ozaj profi pedalboard, tak odporucam SKB Stage5 :

http://www.skbcases.com/music/products/proddetail.php?c=85&id=431&o=&s=75
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.