Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 08:05:54
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pedalboard  (Prečítané 31454 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #105 kedy: 09. Marec , 2015, 22:39:03 »

...
ale zkresleni na akustiku je problem sam o sobe, imho je to slepa ulicka...

v poslednej dobe som skreslenu akustiku videl pomerne casto - vselijake tie cover dua, co hravaju v podnikoch, tak dnes tak hrava vela ludi, ze maju akustiku a idu z nej aj beznu rockovu gitaru. a kupodivu, vobec to neznie tak zle, ako by som si myslel. co som tak pozeral, tak zvacsa mavaju na podlahach nejaky modeling typu Line6 a podobne a fakt to funguje. predpokladam, ze Paldo tiez asi riesi krcmove hranie a nie studio ...
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #106 kedy: 10. Marec , 2015, 15:11:24 »

v poslednej dobe som skreslenu akustiku videl pomerne casto - vselijake tie cover dua, co hravaju v podnikoch, tak dnes tak hrava vela ludi, ze maju akustiku a idu z nej aj beznu rockovu gitaru. a kupodivu, vobec to neznie tak zle, ako by som si myslel. co som tak pozeral, tak zvacsa mavaju na podlahach nejaky modeling typu Line6 a podobne a fakt to funguje. predpokladam, ze Paldo tiez asi riesi krcmove hranie a nie studio ...

tak,tak..krčmové , asi budem  museť poriešiť nejaký lajnsiks  ktorý má pravdepodobne aj speakersimulator, len je mi fakt ľúto kupovať ďalší krám a mám pritom  také fajnové skreslovátka, pomohol by mi napr.  HK Red box? nestojí veľa a je  vraj v pohode.  
« Posledná zmena: 10. Marec , 2015, 15:11:49 od paldo » Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #107 kedy: 10. Marec , 2015, 15:23:05 »

pomohol, ale krabicky Ti do neho nebudu bohvieako hrat. Ja by som si na Tvojom mieste kupil Line 6 XT live a mas vybavene. Ak chce nieco serioznejsie, tak chod napr. cestou nejakeho preampu, ktory uz ma zabudovany simulator /MESA V TWIN, ENGL..../
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #108 kedy: 10. Marec , 2015, 15:39:14 »



Je to smiesne.  Bavím sa skvele Ale budis.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #109 kedy: 10. Marec , 2015, 16:26:32 »

a to neni lepsie nejaka elektrika a multak so speaker simulatorom?
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #110 kedy: 10. Marec , 2015, 18:56:11 »

a to neni lepsie nejaka elektrika a multak so speaker simulatorom?

hráme akusticky, nechcem tam ťahať elektriku...celé akustické  skreslenie  použijem skôr ako úsmevné spestrenie sem tam, než ako seriózne zvuky, to fakt s piezom nepôjde....ale povedzme, že mi ide o to aby zvuk bol ako tak znesitelný
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #111 kedy: 16. Apríl , 2015, 18:37:02 »

Viete poradit nejaky koberek na ktorom dobre dzria suchace? pripadne aj nejaky shop kde maju dobre lepiace suchace, najlepsie samolep. kujeeem
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #112 kedy: 17. Apríl , 2015, 10:01:06 »

Nikto? Ja som mal vzdy v boarde ina uchytene efekty ale mam ich tak natlacene na sebe ze nemozem pouzit sposob akym som to mal tak potrebujem koberec a suchac no neviem vobec co drzi.
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #113 kedy: 17. Apríl , 2015, 12:20:41 »

Nikto? Ja som mal vzdy v boarde ina uchytene efekty ale mam ich tak natlacene na sebe ze nemozem pouzit sposob akym som to mal tak potrebujem koberec a suchac no neviem vobec co drzi.

značka 3M , konštrukčne klasický suchý zips ale ten lep čo tam je drží všade , skorej sa odrthne ten material kde je prilepený než by sa odlepil zips od lepidla , je samozrejme drahší ale človeka to nezrujnuje ja som investoval do pedalbordovej dosky kt som dal do EHX pedalbagu tak do 25 € a mám pokoj ,

lebo ostatný súdruhovia chceli ušetrit a chemopren a sekundové lepidlo po čase povolilo a mali potom viacej starosti a vela minutého času ,
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #114 kedy: 17. Apríl , 2015, 12:33:46 »

neviem ako si ochotny objednavat z nemecka, ale toto je overene

http://www.banzaimusic.com/Velcro-Sheet-100x50cm.html
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #115 kedy: 27. Marec , 2018, 10:13:11 »

Mate nejaky overeny shop, kde kupim 3M doble lock suchy zips? Vdaka.  Zdravíčko
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #116 kedy: 27. Marec , 2018, 12:31:45 »

v  mojom obchode mi zrušili predaj 3M suchého zipsu na metráž, tiež  s tým neboli spokojný, hlavne tá cena bola dosť cez,

našli si iného dodavatela, kt robí takú istú kvalitu za normálne ceny,
teda suchý zips ako taký je všade rovnakej kvality, rozhodujúce je to soplovité lepidlo  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele čo na ňom je,

pred  tým čo som dal peniaze do pedlabordu na sucháče  tak teraz so si kupim 25 metrové balenie háčikoch aj vlákien a  mám na 4 pedalbordy  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

keď niekto chce presne na metráž môžem mu predať koľko potrebuje,

Zaznamenané

Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 22 otázok.