Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 11:20:27
Strán: [1] 2 3 ... 21 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: gitary/shop BACH??  (Prečítané 106178 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« kedy: 07. Február , 2007, 21:52:05 »

http://www.bachmusik.com

prosim vas, co si o tomto myslite??obrazky pekne, ale tie ceny su trosku nerealne, nie??aspon vaccsina.. Pomoooc!
nema s tym niekto skusenost?

----edit:prave som si vsimol, ze predavaju aj hracky, takze to bude asi cool ?§!.
« Posledná zmena: 07. Február , 2007, 21:53:05 od brianlover » Zaznamenané
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #1 kedy: 07. Február , 2007, 22:53:01 »

ved kukam basa z aktivkou za cenu aktivky..spanielka za 873 kc..no nekup to..:D
Zaznamenané
bachmusic
nováčik
*
Príspevkov: 22



« Odpoveď #2 kedy: 08. Február , 2007, 11:52:09 »

Zdravím přátelé a hlavně je to určeno Brianloverovi . Já jsem Roman Chovanec z BaCH MUSIC.
K těm hračkám  . . . hm , to je tak - jeden náš kamarád začal s tímto obchodem a my mu vyšli vstříc.
Tento týden tuto sekci vymažeme z našeho webu .

Teď ke kytarám . BaCH kytary nejsou vyráběny v Číně , ale v Koreji a my se na výrobě a detailech velmi podílíme.
Brzy si budeš moci o tom přečíst na našem webu , kde právě chystáme speciální sekci o kytarách.
Jsme velmi aktivní na poli kytar a hardware.

Na tomto fóru je psáno i o DR strunách. Byli jsme od roku 1999 první dovozce do ČR a Slovenska.
Je pravdou , že Mada je brala od nás , ale nyní nebere. Tento rok jsme začali s dovozem DR
přímou cestou - náš obch. zástupce je přímo zaváží do obchodů.

Kytary BaCH jsou velmi kvalitní nástroje a je na nich použito velmi kvalitní dříví.
Neni to obchodní blábol , ale fakt . Vyzkoušejte přátelé.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #3 kedy: 08. Február , 2007, 13:56:11 »

tie ceny su podla mna az prilis podozrive  ?§!.
Zaznamenané
bachmusic
nováčik
*
Príspevkov: 22



« Odpoveď #4 kedy: 08. Február , 2007, 14:49:00 »

Proč jsou BaCH kytary levné ? Důvodem je momentální nízká ceny dříví z Indonésie.
Kurpusy jsou z parádního masivního mahagonu , zvukově lepšímu než africký z Pobřeží slonoviny.
My jej tady na Moravě a Slovensku známe jako Sapely.
Sapely je více porézní a více do středů.
Krky jsou vyrobeny z kanadského javoru. Jen javor z Kanady nebo Evropy opravdu hraje.
Na hmatníky používáme indický palisandr nebo indonéský sonokilin . . . více z Indie.
Hardware je z Koreje. Je stejný jako najdeš na Gibsonech , Epiphonech , Ibanez v cenách
do 15.000 Sk.
Pražcový drát je od firmy Daehung . Tato firma zásobuje 75% světového kytarového průmyslu.
Jsme jejich zástupce pro tento region.

Protože pak zaplatíš značku  . . i když je značková kytara vyrobena v Číně nebo Indonésii
tady odpadá část ceny , kterou u nás neplatíš - jak zrovna za toho Gibsona , atd.

Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 08. Február , 2007, 15:00:07 »

bachmusic - trochu si v tom zapale prehnal ten Gibson do 15 000,- (a s korejskym hardware) :). Teda aspon ja taky nepoznam. Kde na Slovensku sa daju nastroje Bach vidiet nazivo ?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #6 kedy: 08. Február , 2007, 15:08:45 »

Kurpusy jsou z parádního masivního mahagonu , zvukově lepšímu než africký z Pobřeží slonoviny.
Krky jsou vyrobeny z kanadského javoru. Jen javor z Kanady nebo Evropy opravdu hraje.
Na hmatníky používáme indický palisandr nebo indonéský sonokilin . . . více z Indie.
Hardware je z Koreje. Je stejný jako najdeš na Gibsonech , Epiphonech , Ibanez v cenách
do 15.000 Sk.

Klobuk dolu, tusim ste pomaly charita, ked predavate take skvosty za take ludove ceny. Som rad, ze dobri ludia este nevymreli. ha ha ha
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #7 kedy: 08. Február , 2007, 15:09:31 »

Kurpusy jsou z parádního masivního mahagonu , zvukově lepšímu než africký z Pobřeží slonoviny.
My jej tady na Moravě a Slovensku známe jako Sapely.
Sapely je více porézní a více do středů.
Krky jsou vyrobeny z kanadského javoru. Jen javor z Kanady nebo Evropy opravdu hraje.

a co je zvukovo lepsie? niekto preferuje menej porezny mahagon napr...ono sa to vsetko dobre pocuva (cita), ale zaujimalo by ma ci je to drevo aj vhodne pripravene na spracovania alebo je to metoda "rano to osieral vtacik a vecer je to gitara zabalena v predajni". a s tym korejskym HW by som sa nechvalil. nejaky cas to vydrzi, ale hned ako je prilezitost to "stastni" majitelia gitar do 15000 menia za nieco naozaj kvalitne
Zaznamenané
bachmusic
nováčik
*
Príspevkov: 22



« Odpoveď #8 kedy: 08. Február , 2007, 15:23:05 »

K těm kytarám Gibson do 15.000,-.
Podívej se na poslední stránku posledního MUZIKUSU.
Jsou tam Epiphony do 15.000 Kč a ty mohou mít hardware z Koreji (nebo Číny ?).
Tady je link na Epi z Číny.

http://www.epiphone.com/FactoryTour/qdtour.html

Nemohu souhasit s tvým názorem na kvalitu Korea hardware.
Já tam jezdím do dvou hardware továren. Korea je hodně vyspělá země
a korejské myšlení a pečlivost podobné Japonsku.
My tady na Slovensku a Česku dáváme všechny asiaty do jednoho pytle
ale je to jako ty a já proti němcovi. Oni jsou prostě jiní.
Tak hodnotím korejský hardware - čistý , spolehlivý a kvalitní.
Japonský je  . . . jiné kafé , to je fakt , ale také jiná cena pane.
 
Zaznamenané
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #9 kedy: 08. Február , 2007, 15:31:10 »

no ked si vezmem cenu dobrych snimacov, dobrej aktivky, dobreho dreva, dobreho hardwaru a prace..tak tie ceny su nerealne
ked si vezmem ze su tam noname shit snimace, korejsky hardware, neviem ake fajnove lacne drevo a netusim aka aktivka..
tak to pre mna nemoze hrat DOBRE, ale rad vyskusam..:)

a najprv pises o GIbsne do 15 000, a potom zrazi o EPI..To je trosku rozdiel.. Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 08. Február , 2007, 15:34:59 »

K těm kytarám Gibson do 15.000,-.
Podívej se na poslední stránku posledního MUZIKUSU.
Jsou tam Epiphony do 15.000 Kč a ty mohou mít hardware z Koreji (nebo Číny ?).
Tady je link na Epi z Číny.

http://www.epiphone.com/FactoryTour/qdtour.html


Ty si v predchadzajucom prispevku v zapale chvaly napial asi toto:

...
Hardware je z Koreje. Je stejný jako najdeš na Gibsonech , Epiphonech , Ibanez v cenách
do 15.000 Sk

Ja viem, aky hardware najdem na Epiphone, ale reagoval som na Tvoj "Gibson do 15 000,- s korejskym HW" a obavam sa, ze taky nie je. Chapem - nemyslel si to doslova, ale budme presni :)...

Korejske gitary su dnes uz docela vazene nastroje, ktore uz maju vacsinou aj svoju cenu, preto sa mi akosi nechce verit, aby bola gitara v cene 4 litre Made In Korea, ale hadat sa nebudem...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 08. Február , 2007, 15:38:19 »

...evo a netusim aka aktivka..
tak to pre mna nemoze hrat DOBRE, ale rad vyskusam..:)

Ono to praveze moze hrat dobre a casto tieto gitary aj dobre hravaju. Najcastejsi problem je prave ten lacny HW, ktory zvacsa nevydrzi a este byva problem odflaknute opracovanie.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #12 kedy: 08. Február , 2007, 15:39:52 »

netvrdim,ze gitara vyrobena v korei nemoze byt kvalitna. ale som toho nazoru, ze kvalitny nastroj ma aj svoju cenu a taketo podozrivo nizke ceny vo mne pocit kvality nevzbudzuju
Zaznamenané
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #13 kedy: 08. Február , 2007, 15:42:18 »

...evo a netusim aka aktivka..
tak to pre mna nemoze hrat DOBRE, ale rad vyskusam..:)

Ono to praveze moze hrat dobre a casto tieto gitary aj dobre hravaju. Najcastejsi problem je prave ten lacny HW, ktory zvacsa nevydrzi a este byva problem odflaknute opracovanie.

ved ano, moja yamaa shit hra fajn, nasucho, co je uspech..len vravim, mohol by to niekto distribuovat, nech sa to da vyskusat..rozhodne by som to nekupil po nete..plus treba ratat s vymenou hardware, ak si vravel, a snimacov, pripadne prerobit aj elektriku vymenit potaky..a to uz je na povazenie, ci sa do toho oati dat peniaze, alebo kupit ine..:)
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 08. Február , 2007, 16:10:42 »

To je zvlaštne.Na jednej strane niektory chvalite VINTAGE div nie "do nebies" až pokial milos? nenapiše, ake v skutočnosti tie gitary su. A na druhej strane už kritizujete BACH,ktory ste pravdepodobne nevideli ani na obrazku,nieto nan hrali.A pritom je pravdepodobne,že obe značky /tak ako mnohe dalšie/ použivaju ten isty činsko-korejsky hardware.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 21 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.112 sekund, 22 otázok.