Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 17:45:00
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 21 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: gitary/shop BACH??  (Prečítané 106198 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
milosk
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 74



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 08. Február , 2007, 23:20:33 »

Presne tak, aj keď kupujem originál Gibson alebo Stratocaster za 50000 vyššie tak to neznamená že gitara bude dokonalá. Aj medzi týmito nástrojmi sa nájdu hluché polená Popiskujem si za tú cenu. Myslím že miloš1, alebo Progrocker by o tom vedeli ešte dlho rozprávať, prešlo  im cez ruky zopár nástrojov a nie s každým boli spokojný. Tak čo by ste potom očakávali od gitár za pár šupov
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 08. Február , 2007, 23:22:53 »

To je zvlaštne.Na jednej strane niektory chvalite VINTAGE div nie "do nebies" až pokial milos? nenapiše, ake v skutočnosti tie gitary su. A na druhej strane už kritizujete BACH,ktory ste pravdepodobne nevideli ani na obrazku,nieto nan hrali.A pritom je pravdepodobne,že obe značky /tak ako mnohe dalšie/ použivaju ten isty činsko-korejsky hardware.

:)

Ak by gitary Bach chvalil Henry Toth (nema nieco s ich vozenim sem ? - Pitu nieco spominal asi rok dozadu ?) a vzapati by sa sem specialne na jedno pritakanie prihlasil rovno aj Grexa, k tomu dobre zastupenie na Slovensku s predavacom-kamosom v obchode, mozno by sa tu chvalili miesto Vintage :).

Moja fikcia - sorry, nebrat osobne. Nehral som ani na jednej z nich, takze nebrat ma vazne  Popiskujem si
Pekne,otvorene a vystižne povedane.Tak sa mi to pači. Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 08. Február , 2007, 23:42:48 »

To je zvlaštne.Na jednej strane niektory chvalite VINTAGE div nie "do nebies" až pokial milos? nenapiše, ake v skutočnosti tie gitary su. A na druhej strane už kritizujete BACH,ktory ste pravdepodobne nevideli ani na obrazku,nieto nan hrali.A pritom je pravdepodobne,že obe značky /tak ako mnohe dalšie/ použivaju ten isty činsko-korejsky hardware.

:)

Ak by gitary Bach chvalil Henry Toth (nema nieco s ich vozenim sem ? - Pitu nieco spominal asi rok dozadu ?) a vzapati by sa sem specialne na jedno pritakanie prihlasil rovno aj Grexa, k tomu dobre zastupenie na Slovensku s predavacom-kamosom v obchode, mozno by sa tu chvalili miesto Vintage :).

Moja fikcia - sorry, nebrat osobne. Nehral som ani na jednej z nich, takze nebrat ma vazne  Popiskujem si

Zas klasická fikcia, ja osobne si rád všetko vyskúšam, až potom hovorím. "Mám rád", keď niekto veľa rozpráva o tom, čo nevyskúšal. O gitarách Bach nič konkrétne neviem, tak o nich nehovorím.

Každý gitarista by si mal v prvom rade nástroj vyskúšať naživo a potom sa rozhodnúť. Žmurk
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 09. Február , 2007, 00:11:33 »

Ja som sa dnes bavil s jednou zákazníčkou a tvrdila mi, že kecala s nejakým japončíkom :) A ten že predával vo svojom veľkosklade trenky po 3 koruny :) ...Tak prečo by tie gitary nemohli byť dobré? :) ...Tie trenky náhodou mohli mať šmrnc :) Možno tie trenky vyrábali deti v škôlke v rámci odbornej prípravy do školy :) ...Školopovinné deti sú už vyšší level, tie už asi fachčia na gitarách  :)  :) :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #34 kedy: 09. Február , 2007, 07:07:41 »

Brian nepríde ti to ako reklama?
Ale super už sme tu mail aj muziker a zvládol som to, ale aby sa vyjadril niekto kompetentný?Zíram.
Vidíte ten rozdiel medzi slovenským a českým obchodníkom?
« Posledná zmena: 09. Február , 2007, 07:08:42 od guitman » Zaznamenané

tatko fóra
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #35 kedy: 09. Február , 2007, 08:34:00 »

Brmbolec:  sa ti roztrhol mech zo smajlami?  Bavím sa skvele

Netreba zabudat na to,ze ta cena bude aj tym,ze tie gitary sa vyrabaju v cechach
Zaznamenané
bachmusic
nováčik
*
Príspevkov: 22



« Odpoveď #36 kedy: 09. Február , 2007, 08:53:39 »

Zdravím kluci . Budu reagovat na Locksmitha . My jsme spolupracovali s Madou jen krátce.
Kluci z Mady měli jen několik kusů BaCH kytar - 3 ks.
Protože hodně exportujeme a německý a evropský trh je jiný než náš - Slovensko a Čechy
chtěli tam kytary jen v naturu a jen s Oil finish lakem. Tomu jsme podřizovali všechnu výrobu.
Mada měla jen kytary v natur a to se našim lidem nelíbí.
Já vím proč - nábytek . Tady bylo za komunistů vše ze sapely - mahagonu.
Na Slovensku jste proto neměli tu čest BaCH kytary vyzkoušet.
Roman
Zaznamenané
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #37 kedy: 09. Február , 2007, 09:02:25 »

Brmbolec:  sa ti roztrhol mech zo smajlami?  Bavím sa skvele


...šak sranda, nééé? :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
bachmusic
nováčik
*
Príspevkov: 22



« Odpoveď #38 kedy: 09. Február , 2007, 09:09:24 »

Ty jsi na to kápl Milosku ! Boha  . . kolik kytar jsem měl v ruce a které vůbec nehráli.
Můj kamoš má original Gibson model 1962 ale  . . . hluché.Dá se to trochu napravit
strunama .
Jsem truchu ovlivněný tím , že mám každý den v ruce BaCH kytary a miluji Gibson LP.
Proto jsou BaChovky PL hodně podobné.
Je tam ohromný posun v kvalitě a detailech . Třeba profil krku. Já mám jeden kus ze starší
várky a to je to pravé LP kopyto. Dnes mají BaCH PL pohodlný a rychlý hmat.
Od Března budou na PL ALNICO snímače s drátem #042 a magnetem ALNICO 5.
Také má-li někdo rád EMG  máme aktivní snímače s podobnými parametry.
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 09. Február , 2007, 09:13:14 »

Ja teda jeden BACH LP kupim a na JamTN ho otestujeme. Bachmusic-vyber jeden kusok,pošli kontakt cez PM a beriem. /alebo napiš ako si ho mam objednat/
« Posledná zmena: 09. Február , 2007, 09:19:16 od rudy » Zaznamenané
bachmusic
nováčik
*
Príspevkov: 22



« Odpoveď #40 kedy: 09. Február , 2007, 09:25:05 »

Rudo poslal jsem ti mail. Díky za důvěru.
Zaznamenané
xaxoo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #41 kedy: 09. Február , 2007, 10:30:46 »

aaah rudy a bude z toho aj mini recenzia urcite vsak ano? nech vieme report.. .sam som zvedavy
Zaznamenané
bachmusic
nováčik
*
Príspevkov: 22



« Odpoveď #42 kedy: 09. Február , 2007, 11:05:35 »

Ahoj RobG , já si myslím jako muzikant , že je to v rukou a kytaru si každý vytvoří , dotvoří pokud je kvalitní základ.
Dřevo - to je o co v tom jde . Vintage kytary jsou vyráběny v Číně . Materiál používají čínský topol a jiné měkké materiály.
Já mohu ručit za kvalitní mahagon u PL-03 a modelů , které vyrábíme z mahagonu.
Např . náš model RB -kolie Ricka je vyráběn z USA dřeva Caroline . Jde o jehličnan , který má strukturu jasanu.
Je lehčí a má jasnější ozev. Krky jsou všechny z kanadského javoru . Jiný nepoužíváme . Měli jsme něco z Bulharska
ale Kanada je lepší.
Já hledám zvuk a čím bude přenesen - myslím tím snímačem - je jiná věc. To záleží na kapse , vkusu , značce po které
kdo touží . . . .
Snímače jsou taky jednou z velkých dilemat . I čínské snímače používají USA dráty a některé i magnety.
Svět je v prdeli  . . .  globalizace.
Zaznamenané
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #43 kedy: 09. Február , 2007, 11:08:22 »

bachmusic -  zacinam mat pocit,ze firma  Bach je stratova  Bavím sa skvele       nic v zlom
« Posledná zmena: 09. Február , 2007, 11:08:40 od ujo jolana » Zaznamenané
bachmusic
nováčik
*
Príspevkov: 22



« Odpoveď #44 kedy: 09. Február , 2007, 11:13:42 »

Ujko proč v tom stále hledáš něco skrytého . Uvědom si jedno - naše kytary jsou z první ruky .
Hardware je dodáván za výrobní ceny přímo od výrobce . Dříví je nakupováno ve velkém.
Drát je rovněž za výrobní ceny . Naše náklady redukujeme co to jde jen aby jste Vy mohli
dostat tu možnou kvalitu a cenu.
Opravdu o nic jiného nejde - know how 
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 21 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 22 otázok.