Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 11:40:20
Strán: 1 ... 19 20 [21] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: gitary/shop BACH??  (Prečítané 106175 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #300 kedy: 28. August , 2009, 15:55:59 »

zo toho prveho to teda nevyplynulo ani nahodou :)  Na zdravie!
snad nie si tak primitivny aby ti trebalo pisat vsetko polopate  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #301 kedy: 28. August , 2009, 18:05:06 »

Mahogany ma pravdu, ide na to vedecky, ma moje sympatie.  Zdravíčko Je to frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
7_rockov_stare_struny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 78


« Odpoveď #302 kedy: 28. August , 2009, 19:34:23 »

Odpovede:
a) nie je to jedno
b) čítať viem, aj porozumiem textu.
"takze este raz. reci o tom, ze kto vie hrat, zahra aj jolane/bachu/sx/behringeri a podobnych fajnovych znackach, su podla mna v debate o kvalite gitar uplne bezpredmetne. to bola pointa mojej prvej reakcie na teba a ked chces reagovat, reaguje na toto." 
 c) Škoda, konečne by to možno bolo o kvalite)
d) nemám rád keď niekto niečo zatracuje a iné vychvaľuje na základe ničoho. Pardón na základe pocitov a túžob.
e) aj ty píš k veci o kvalite gitár. nie všetko čo je drahé a značkové treba presadzovať. Nie kazdý na to má., nie každý sa hudbou živí, nie každý vie hrať od narodenia. Aj rastis má doma vyrobenú gitaru strat s telom s mahagónu. Tké robí tuším len bach .
f) je jasné že Gibson je jedna z najlepších značiek ale nemám z toho bobky.

e) Takáto debata nemá zmysel a neprinesie nič tým ktorí potrebujú poradiť lebo nevedia a chcú vedieť. Lebo sa tu píše len o polenách ..... a pod. Stačí potom stručne napísať, kúp si drahú značkovú gitaru a uč sa hrať. Ak ti to nepôjde budeš mať aspom kus pekného nábytku.
d) Choď v najbližšom čase do Trnavy bude sa tam otvárať nový obchod z nástrojmi. už tam visia Gibsony LP, SG-USA, Epiphony, Japonské ESP, Fendery-USA a podobné značky.
Zdarný nákup  Na zdravie! Je mi do plaču Som za vodou kámo

Už na danú tému nebudem reagovať.

a) skoda ze si nevysvetlil, v com ten rozdiel je :)

b) citat vies, aj rozumies textu, ale opat si sa vyhol odpovedi :)

c) ako som napisal, mne nejde o debatu o kvalitach gitar, reagoval som na tvoju prvotne vyhlasenie o lepsom a horsom gitaristovi s lepsim a horsim nastrojom.

d) ja som nic nevychvaloval ani nezhadzoval. svoje pocity ohladom kvality jednotlivych znaciek tu pisali ini ludia a podla mna na to maju plne pravo.

e) este raz, ja som do debaty nepripojil na to, aby som riesil kvalitu gitar, ja som reagoval na tvoj prispevok o lepsom a horsom gitaristovi.

na zvysne pismenka nebudem reagovat. celkovo este raz, ale budem sa opakovat naposledy. ja som sa do tejto temy neprisiel hadat, ako hraju gitary Bach alebo gitary Gibson alebo riesit temu lacne vs. drahe znacky. ja som reagoval na tvoj konkretny prispevok, ktory podla mna v takejto teme nema ziadny zmysel a vysvetlil som aj preco. na tuto jedinu vec, ktoru som chcel riesit, si opakovane nereagoval, ale zato pises mnoho inych veci, ktore som ja vobec nechcel riesit. nacrtol si vela roznych nazorov, s niektorymi suhlasim, s niektorymi nie, ale netykaju sa vobec toho, na co som ja reagoval. pokial nebudes reagovat na povodnu podstatu mojho prispevku, nebudem uz v dalsej debate pokracovat.
Zaznamenané

Joe: hovno do peknej krabičky je vždy lepšie ako hovno do škaredej... Bavím sa skvele
mahogany
nováčik
*
Príspevkov: 51



« Odpoveď #303 kedy: 28. August , 2009, 21:37:05 »

presne tak :). obdivujem tuto internetovu nadradenost, "nesuhlasis so mnou, tak si tupec, ktory to nepochopil, ale kedze  som blahosklonny, doprajem ti pravo na tvoj mylny nazor". a som tu registrovany takmer dva roky a mam 35 prispevkov, takze som jasny grafoman :)

dobre, ak som to nepochopil, tak mi prosim vysvetli. aka bola pointa tvojho povodneho prispevku vzhladom na temu bach gitary?

ja som z neho pohopil to, ze dobry gitarista zahra aj na Bach LP a bude to zniet dobre a ked niekto nevie hrat, tak mu to nebude znie lepsie ani s Gibsonom. ak bola toto ta hlavna myslienka, tak na to som napisal ze ano, ze s tym suhlasim. len nechapem, preco sa podobny nazor objavi v kazdej druhej teme, kde sa hovori o lacnych gitarach. ak gitarista zahra rovnako dobre na akejkolvek gitare (neberiem do uvahy pohodlnost krku atd.), nie je potom vhodne ho z debat o kvalite gitar vylucit? naco sa v teme o kvalite gitar bavit o tom, ci je niekto alebo nie je dobry gitarista. gitarista hra ako hra, zahra rovnako aj na gibsone aj na bachu, tak naco ho vobec spominat, resp. uroven jeho hry, ked sa porovnava kvalita gitar? menia nieco jeho technicke schopnosti hry na tom, ci ma gitara kvalitnejsie snimace, lepsi sustain, nizsi dohmat, kvalitnejsi lak na krku atd. nie. tak potom naco taketo reci o tom, ze kto vie hrat, ten vie hrat a kto nevie ten nevie.

takze pokial to bola pointa tvojho prispevku, potom bol podla mojho nazoru uplne zbytocny a k danej teme nemal ziadny prinos. ale ak tam bolo este nieco ine, rad sa necham poucit, mozno som to skutocne nepochopil.

 Bravooo Má to význam? vážne, už treba skončiť! Nechajte ma vydýchať Na zdravie! Zdravíčko Bavím sa skvele Bravooo Je mi do plaču
Zaznamenané
mahogany
nováčik
*
Príspevkov: 51



« Odpoveď #304 kedy: 28. August , 2009, 21:39:26 »

Mahogany ma pravdu, ide na to vedecky, ma moje sympatie.  Zdravíčko Je to frajer

Ďakujem Na zdravie!
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #305 kedy: 29. August , 2009, 18:28:46 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

chlapci, to vás baví?  ha ha ha
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #306 kedy: 03. Október , 2012, 10:00:10 »

tak aj ku mne sa dostal jeden explorer bach a bol som velmi zvedavy co to bude zac lebo to bolo za par €. gitara vyzera celkom pekne spracovana akurat pri blizsom pohlade je vydno ze priesvitny lak na tele nie je uplne kvalitny. nejake tie nedostatky tam boli ale tym ze je transparenty tak to aj zanikne. pri pripojeni som bol velmi prekvapeny zvukom snimacov ktory bol fakt pekne cinklavy. samozrejme velke minus bolo ze snimace chytali vsakovake väzby a piskali az az.....taktiez problem ako tu uz niekto opisoval po stiahnuti potaku uplne blato. mal som doma jeden kent armstrong rocker tak som ho tam supol a hned väzba bola ta tam...no problem s potakom zostal ale ani som neskumal ci potenciometre maju spravnu hodnotu este. gitara potrebuje trosku zostelovat ale inak ju hodnotim velmi pozitivne.
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #307 kedy: 03. Október , 2012, 10:06:21 »

Bach su lopaty dpbre jedine na odpratavanie snehu , nenechat sa oklamat z dialki ok dizajnom
Zaznamenané
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #308 kedy: 05. Október , 2012, 11:33:30 »

Bach su lopaty dpbre jedine na odpratavanie snehu , nenechat sa oklamat z dialki ok dizajnom

odpoviem ti tvojim stylom:  Nehovor hop kym ti nepreskoci Som metlak
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #309 kedy: 05. Október , 2012, 11:37:46 »

hmm niekedy aj motyka vystrelí ale lopata  ?§!.
Zaznamenané
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #310 kedy: 05. Október , 2012, 14:09:25 »

hmm niekedy aj motyka vystrelí ale lopata  ?§!.

a co taka harmony lopata? s tym by si mal mat skusenosti  Zdravíčko
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #311 kedy: 05. Október , 2012, 14:26:32 »

hamorny je najsamfasa ppči stroj nedám si ju za svet
Zaznamenané
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #312 kedy: 05. Október , 2012, 14:40:17 »

to vie asi kazdy na tomto fore uz. tak vies no....aj ludia si kedysi nevedeli pripustit ze by zem bola gulata Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #313 kedy: 05. Október , 2012, 14:59:45 »

to vie asi kazdy na tomto fore uz. tak vies no....aj ludia si kedysi nevedeli pripustit ze by zem bola gulata Na zdravie!

pofot ten explorer nech vidime  Na zdravie!
Zaznamenané
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #314 kedy: 05. Október , 2012, 15:02:34 »

ok pofotim cez vikend. v robote kuknem ci nemame nejake potenciometre 500k a vyskusam ci to je nimi lebo tie co su v gitare nemaju ziadne oznacenie.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 19 20 [21] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 22 otázok.