Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 00:33:51
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fermata, 9.2. Bastion, Ba  (Prečítané 9352 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
avalturien
nováčik
*
Príspevkov: 43


« kedy: 10. Február , 2007, 09:12:37 »

 Sedim s podpisanym cd "Next" na kolenach, s dobrym pocitom. Videl som Fermatu prvy krat, velmi som sa tesil.
Podla mojich laickych dojmov sa mi zdala prva polovica koncertu nabitejsia, aj ked druha bola takisto super. V prvej casti odzneli aj starsie kusky(Viňa Del Mar), druha sluzila hlavne na prezentaciu albumu "Next".
 Mam rad Griglakov rukopis, takze ma koncert dost nasytil-bol to hlavne Griglakov vecer, stale ho bolo citit. Ukazal sa vo viacerych farbach:zvuk komornejsi(Genuine), takisto gradovane skreslenia. Pacilo sa mi, ze temy boli dobre zvyraznene, posledne albumy som nepocul, tak som mohol pokojne nasavat. Skupina ho ochotne, s chutou sprevadzala. Citil som respekt, pretoze Fermata hrava hlavne pesnicky Griglaka. Sympatizujem s tymi, ktori su bezpredmetne zdatni muzikanti a robia poziciu sidemanov s graciou a prehladom.
 Zvuk sa neodvazujem hodnotit, pretoze Bastion nie je asi najvhodnejsie miesto s dobrou akustikou, no pri zvukaroch to bolo ako v divadle v strednych radoch, kde vsetko vidite a pocujete. Ludia, co si sadli po bokoch asi velky zazitok zo zvuku nemali, v Bastione su siroke stlpy, a kym sa zvuk dostane do kutov podniku...
 Celkovy dojem mam velmi pozitivny... energia a nasadenie, technika...zive vystupovanie na urovni! Vstupne nic nestalo-dalsie +. Dakujem naposledy tym, co prispievaju do fora, pretoze by som sa o koncerte inac nedozvedel.
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #1 kedy: 10. Február , 2007, 11:37:58 »

No, ja som pocul fermatu vcera uplne prvy krat..........a musim povedat, ze ma to velmi zaujalo........super melodie, praca so zvukom...........atd.    Bravooo
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 10. Február , 2007, 11:51:50 »

Velmi fajn koncert. Aj posedenie.  Na zdravie!
Zaznamenané

rudy
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 10. Február , 2007, 22:05:05 »

Nejak malo ohlasov na koncert. Sa Vam nechce pisat alebo niet o čom ?
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 10. Február , 2007, 22:07:22 »

Nejak malo ohlasov na koncert. Sa Vam nechce pisat alebo niet o čom ?

Rudy, ako ty vieš zignorovať tie ohlasy, ktoré už boli napísané... ?§!.  Žmurk
« Posledná zmena: 10. Február , 2007, 22:09:10 od Pitu » Zaznamenané

rudy
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 10. Február , 2007, 22:15:00 »

Nejak malo ohlasov na koncert. Sa Vam nechce pisat alebo niet o čom ?

Rudy, ako ty vieš zignorovať tie ohlasy, ktoré už boli napísané... ?§!.  Žmurk
Pitu tie Tvoje reakcie ........................................................... .......................Ked uvažim kolko ludi z fora sa tam chystalo /a teda verim,že aj bolo/ a su 3 prispevky.  Pitu spravme dohodu:Ja nebudem reagovat na Tvoje prispevky a Ty nebudeš reagovat na moje.Suhlasiš ?
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 10. Február , 2007, 22:31:24 »

Pitu tie Tvoje reakcie ........................................................... .......................Ked uvažim kolko ludi z fora sa tam chystalo /a teda verim,že aj bolo/ a su 3 prispevky.  Pitu spravme dohodu:Ja nebudem reagovat na Tvoje prispevky a Ty nebudeš reagovat na moje.Suhlasiš ?

Keď ti mám pravdu povedať, trochu ma iritujú niektoré tvoje príspevky, tak mi nedá potom vrtnúť.   Žmurk
Keď už pár ľudí napíše pár ohlasov na Fermátu a pozitívnych, dokonca jeden celkom obsiahly, tak mi príde divná ironická poznámka -  alebo niet o čom?

Ale v pohode, necháme to, raz sa stretneme na pivku, spoznáme sa a v družnej atmosfére pokecáme.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 10. Február , 2007, 22:32:26 od Pitu » Zaznamenané

rudy
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 10. Február , 2007, 22:41:40 »

Prečo hladat za všetkym ironui?  .......niet o čom ? no tak asi sa nestalo nič vynimočne,koncert prebehol v poriadku,muzikanti hrali v pohode,zvuk pol v pohode.Skratka štandartny koncert .   A mam obavy,že ani na tom pivku by sme si nepadli do noty./a pivo nepijem už 15 rokov/
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 10. Február , 2007, 22:45:46 »

Pitu hovori asi o reakciach na decembrovy koncert v DK Luky.

Mne sa aj tento koncert pacil, ale opat som sa nevyhol napatiu, ktore som prezival, ked hrali mne zname veci. Totiz cely cas som pri tychto skladbach cakal, kedy sa niekto niekde pomyli, nie vsetko mi prislo uplne sebavedome odohrane. Ale piesne z noveho albumu, ktory ale nepoznam sa mi zdali zahrane vyborne, hlavne tie satrianovky. A Amsterdam aj Rendezvous mi prisli dost odflaknute, hlavne boli kusok zrychlene.

Minuly koncert v DK Luky na mna (az na ten rozpacity uvod) zaposobil viacej, velku ulohu urcite zohralo aj prostredie.

A Iggy? Ten si stihol aj pospat  Som frajer
Zaznamenané

rudy
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 10. Február , 2007, 22:48:27 »

 No ale sme v teme:Fermata, 9.2.Bastion,BA
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 10. Február , 2007, 22:48:49 »

tom pivku by sme si nepadli do noty.
Myslel som si, že sa toho držíš, aj tak všetko dobré. Žmurk

Čo sa týka Fermáty, mrzí ma, že som koncertík nemohol vidieť ani teraz, ale zdolala ma chrípka so zápalom priedušiek, tak som akurát čumel do bedne, kde po polnoci Jon Bon Jovi lovil upírov. To som zvládal len pár minút a stačilo mi.  :)
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 10. Február , 2007, 22:59:13 »

rudy, lebo vacsina ludi nema v sobotu co robit a len co otvori oci, ist pisat na forum o fermate. Ja osobne som spal do stvrtej a teraz som 4 hodiny hral na gitare Žmurk Temu som si vsimol a kedze som fotil, tak som si povedal, ze prispejem vecer aj s fotkami, ktore este nemam upravene.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #12 kedy: 10. Február , 2007, 23:10:06 »

a pivo nepijem už 15 rokov/

Ludia co nepiju pivo sa mi vzdy zdali podozrivy  Na zdravie!  :) nemyslim to v zlom samozrejme

Mne sa koncert pacil, prisiel som ako prvy a na chrbat mi dychal Martinlm  :) cize prisiel 3 sekundy po mne. Ja som Fermatu 1. krat videl nazivo a musim povedat, ze sa mi koncert velmi pacil hlavne skladby ako DrGanow a Vina del mar ale aj ostatne sa mi lubili. Griglak mal super zvuk(boogie rulez Popiskujem si ) a pekne gitary Bravooo ,ale ten gibson sa mi pacil viac(zvukovo) a Freso mal cool firebirda Som metlak a aj jeho zvuk sa mi pacil. Podla mna to vsetko pekne slapalo,ale ako vravim nie som znalec Fermaty,ale uz som si dnes zohnal skoro vsetky albumy a moc sa lubi ta hudba. Sedeli sme zboku tak to na nas az tak nehucalo, ale ja osobne som vsetko pekne pocul-samozrejme gitara bola zdvihnuta trosku viac lebo sak predsa sa to toci hlavne okolo nej. No a kupili sme si podaktori aj nove cd a mame aj pekne autogramy Som za vodou kámo . Chcem sa podakovat Imbusovi,ze rezervoval stol a zohnal pero na podpis Na zdravie! DAKUJEM  Žmurk . Neviem, co by som dodal...stravil som vcera prijemny vecer a stal som sa fanusikom Fermaty :) . Technicke hodnotenie atd. necham na ludi viacej znalych,ale mne sa to zdalo zahrate vyborne.
« Posledná zmena: 10. Február , 2007, 23:18:37 od exhumer » Zaznamenané

WEIRD THRASH
Luk@s
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 299



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 10. Február , 2007, 23:22:10 »

Ja som tam prišiel 21:15 a už som sa tam nedostal, biletary ma nepustili dovnutra lebo to bolo totalne napraskane. videl som akurat tak jednu pesničku hore cez okno.  Smútim
Zaznamenané

exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #14 kedy: 10. Február , 2007, 23:41:59 »

Ja som tam prišiel 21:15 a už som sa tam nedostal, biletary ma nepustili dovnutra lebo to bolo totalne napraskane. videl som akurat tak jednu pesničku hore cez okno.  Smútim
sak to len zacali hrat a mysli ze ludia este prichadzali podaktori...neviem, anio biletarov som nevidel...mozno som bol opity
Zaznamenané

WEIRD THRASH
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.