Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
06. Október , 2024, 15:25:40
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: fokus- fokus h  (Prečítané 2485 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jibbarocks
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


« kedy: 11. Február , 2007, 15:32:31 »

aky je rozdiel medzi gitarami fokus a fokus h ak teda nejaky je
a ktore su kvalitnejsie  http://ms-music.vltava2000.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=fok33&lngDepartmentID=2 tu je nejaka fokus h je dost lacna ale nevyzera zle
Zaznamenané
jibbarocks
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


« Odpoveď #1 kedy: 12. Február , 2007, 13:06:36 »

tak naozaj piste ak mate skusenosti alebo viete nieco o tejto znacke Pomoooc!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #2 kedy: 12. Február , 2007, 13:23:32 »

Pre otazky tykajuce sa konkretnych rozdielov medzi rozne znacenymi modelmi skus oslovit priamo tu firmu, maju tam kontakty:

http://www.fokuskytary.cz/

O kvalite tazko hovorit. Hlavne jeden aby sa bal napisat svoj nazor (aj ked hrubo neobjektivny) :). Ale ja skusim - za tie peniaze tie gitary nemozu sklamat - jedine prijemne prekvapit. Za tie peniaze totiz jeden nemoze mat ziadne vysoke ocakavania.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 12. Február , 2007, 13:34:08 »

Je to ďalší typ lacných gitár, podobne ako sú aj ostatné značky, ktoré sme spomínali. Majú naozaj širokú ponuku rôznych tvarov a typov gitár.

Pavel Marcel, ktorý hral na Guitarfeste2006, im robí firemného hráča (podobne aj niektoré ďalšie české kapelky). Hral tam práve na týchto gitarkách a celkom si ich za tú cenu pochvaľuje.

Ako písal Rastis, žiadne prehnané očakávania, ale kľudne sa medzi nimi môžu nájsť dobre hrateľné kúsky.
Zaznamenané

rudy
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 12. Február , 2007, 13:50:23 »

 Skusenost nemam,ale v jednom časopise im robila reklamu skupina Dark Gamballe./ale na ich stranke už su fota s Epiphon a OLP/opl?/. Takže asi to stare zname: do ruky a vyskušat.
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #5 kedy: 12. Február , 2007, 15:22:08 »

Tak zhruba tri roky dozadu som mal firemne priestory v budove kde bol aj sklad gitar tejto znacky vtedajsieho distributora pre slovensko. Kedze som poznal chalana co tam robil, obcas som tam zasiel na kus reci a pozriet co tam ma noveho, pripadne ked som mal viac casu aj cosi poskusat. Vo vseobecnosti aj pre tuto znacku plati to co som pisal v prispevku o inom ceskom predajcovi. Rozdiel vidim v tom, ze tato znacka ponuka podstatne viac modelov gitar a bassgitar a su priebojnesi co sa tyka reklamy. Co sa kvality tyka, velkou slabinou vsetkych lacnych gitar byva narychlo vysusovane drevo, co sa po case prejavi napr. vyliezanim prazcov, co bolo citit u najlacnejsich modeloch gitar ktore vyseli v sklade zopar mesiacov. V ponuke boli aj drahsie modely ktore mali osadene snimace Kent Armstrong, a nejake zvlastne modely napr. telecaster s priebeznym krkom. Z toho co som tam skusal cekom zaujimavo hral lacnejsi model LP "hnusnej" zltej farby ktory mal snimace typu P90 a jedno SG zo snimacmi KA, ktore bolo aj slusne zostelovane.
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #6 kedy: 13. Február , 2007, 00:22:09 »

Mám fokus stratocaster. Keď som ho kupoval, skúšal som aj squier strat za 14000 a fender strat mexico. Squier bol najhorší po všetkých stránkach. A jediný rozdiel oproti fenderu- fokus sa pri tremolovaní rozladil o trošku skôr. Rozdiely vo zvuku žiadne, sustain približne rovnaký. A fokus bol o 11000 lacnejší. Jediná chyba, že som si nezobral telecaster. Smútim Teda- aj v tejto cenovej kategórií sa dá naraziť na slušný matroš.
Zaznamenané

RED DEBILS
Lobster
okukávač

Príspevkov: 4


4eVeR


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 24. Marec , 2008, 19:15:56 »

vlastnim gitaru Fokus-H LP bk
za 5500 KC

je celkom dobra, mylsim ze za tu cenu dokonala
ale mam na nej problem so spojom krku k telu
je to asi nejak dodatocne lepene alebo co
aj ked je to srubovany krk je tam nasrate lepidlo
mno ale inak myslim ze to berte ak nad tym uvazujete :)
Zaznamenané

4eVeR
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 24. Marec , 2008, 20:49:05 »

V ponuke boli aj drahsie modely ktore mali osadene snimace Kent Armstrong, a nejake zvlastne modely napr. telecaster s priebeznym krkom.

Inak Fokus su vlastne aj gitary Fire by LM a drahsie modely mali tiez Kent Amstrong.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 23 otázok.