Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 00:49:11
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Peavey valveking 212  (Prečítané 17782 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #75 kedy: 02. Máj , 2007, 16:24:44 »

forgethat - nikto nepisal, ze taky zvuk nemozes dosiahnut. Viaceri Ti napisali, ako sa taky zvuk co pocujes z nahravky dosahuje.

radšej nič!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #76 kedy: 02. Máj , 2007, 16:35:24 »

forgethat - nikto nepisal, ze taky zvuk nemozes dosiahnut. Viaceri Ti napisali, ako sa taky zvuk co pocujes z nahravky dosahuje.

radšej nič!

Daj  Žmurk
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #77 kedy: 02. Máj , 2007, 20:52:44 »

debatu o slipknote by sme uz mohli ukoncit 1 vetou...z toho komba to proste nedostanes(musel by si hrat ich stylom, mat aktivne silne snimace a aspon 1 4x12 bednu...a to uz nevravim o tych apartoch mark IV a jmp) a ludia ti tu na dialku podobny zvuk nenastavia. Podme sa skor bavit ake moznosti ma ten aparat, ako sa na nom hra atd.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #78 kedy: 02. Máj , 2007, 20:56:05 »

debatu o slipknote by sme uz mohli ukoncit 1 vetou...z toho komba to proste nedostanes(musel by si hrat ich stylom, mat aktivne silne snimace a aspon 1 4x12 bednu...a to uz nevravim o tych apartoch mark IV a jmp) a ludia ti tu na dialku podobny zvuk nenastavia. Podme sa skor bavit ake moznosti ma ten aparat, ako sa na nom hra atd.

Tak, tak.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #79 kedy: 02. Máj , 2007, 21:30:39 »

forgethat - nikto nepisal, ze taky zvuk nemozes dosiahnut. Viaceri Ti napisali, ako sa taky zvuk co pocujes z nahravky dosahuje.

radšej nič!

Ona ta debata o Slipknot zvuku prebehla totiz uz davnejsie v inej teme, kde sa to prebralo, ako to naozaj je, ostatne ako to opat zhrnul teraz Exhumer  Žmurk
Zaznamenané
Lookash
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 214


Slow Child Try


WWW
« Odpoveď #80 kedy: 02. Máj , 2007, 21:54:21 »

Ak sa teda mame bavit o zvuku, ktory aparat ma a nie o zvuku, ktory chceme dosiahnut, mozem pridat nejake pocity po zhruba mesiaci pouzivania  Žmurk . Mne pripada zvuk vyhovujuci, ked som to zapol prvy raz, hned som odpadol ked som zapocul clean, a este raz, ked som zistil ako pocut kazdy suchot a prehmat na hmatniku... Ihned som sa do zvuku zalubil, ale je to tazko hodnoit, pretoze som predtym nemal lampaca. Hral som na zopar, ked som ho isiel kupovat, a jednoznacne vyhral. Zvuk pekne tlaci, nevyhodou je asi ten reverb, ktory sa neda dat jednotlivo na kanaly. V skusobni sa pri nasom podla mna hlucnom vybuchanom bubennikovi uzivilo vyborne, bol som inak prekvapeny ze som ho dal skoro do polky. Spevacka uz sice pindala ze to reze usi, ale mne sa to lubilo  Ja som čert.. . Na sola prepnem na gitare snimac pri krku a ked stlacim to druhe tlacitko, cize vytiahne volume, tak sa solo pekne zvyrazni... No a k tomu gainu, ja pouzivam gain tak na 2-3 z 10tich, a bohate mi to staci..cize combo by urcite zvladlo tvrdsie zanre, na youtube je ich kopa... Na rock a hard rock teda pre mna to staci takto..Sorry za dlhsiu laicku recenziu, ak posmajchlujem nieco zo zvukovkou v notasi, volaco prihodim ako zvukove ukazky, lebo na nete to moze skreslovat...asi...Tolko z odomna  :)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #81 kedy: 03. Máj , 2007, 10:47:38 »

spytal som sa kamarat co vlastni valvekinga 50W 1x12" kombo na jeho nazor:

Citácia
noo za tie prachy je to jasná kúpa, podla mna...., už si ho kúpil aj další moj kamoš...clean je super a ked si tam daš ten hall efekt tak je to fakt že parada...ma to distortion, ale zvukovo je to tak na sound Iron Maiden, akože ked vališ na E-èku tak je to to celkom husté, ale nemá to ten správny distortion zvuk, aspon pre mna....s dist. bossom ktorý na to mám zapnutý, už je to iná vecicka O:-);-)8-)

a 50 W do skušobne bohato staèí, este som ho nemal ani na trištvrte zapnutý, to by som asi skúšobnu zbúral *JOKINGLY*

má to nejaké tlacidla na boost, akoze pri sole, ale ked uz si tam zapojiš krabicku tak prideš o tu možnost...

inak viem, že ked som si to aj ja kúpil tak som bol sklamaný, ale presne z toho, že som si to nevedel nastavit ;-)
Zaznamenané
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #82 kedy: 04. Máj , 2007, 11:47:06 »

Na linke je  videotest komba o ktorom sa tu bavite. Ale keď som ho skúšal, tak mi znelo o dosť inač ako na tom videu. Ale zrejme to bude použitým nástrojom.

 http://www.gearwire.com/peavey-valve-king-212.html
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #83 kedy: 04. Máj , 2007, 12:06:01 »

Strasne sa mi nepaci ta gitara, navyse vobec nehra :) A celkovo je to dost nereprezentativne. Urcite by zvuku pomohlo, keby dal volume aspon na polku.

A ten resonance sme si moc neuzili. Ale ze nebolo pocut rozdiel pri roznych nastaveniach presence, tak to som prekvapeny.
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #84 kedy: 04. Máj , 2007, 12:08:51 »

Navacsi problem tej videorecenzie je gitarista, vdaka ktoremu to znie ako poriadny shit. Keby som sa mal rozhodnut podla tohto, tak si to urcite nekupim  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #85 kedy: 04. Máj , 2007, 12:09:52 »

Hej, taky neprijemny a nekompetentny "alternativny" s ciapkou na hlave aj v studiu typek :)
« Posledná zmena: 04. Máj , 2007, 12:10:14 od Martinlm » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #86 kedy: 04. Máj , 2007, 13:14:05 »

Ty kokso - to je prezentacia jak diva svina  ha ha ha. Uz vecieho hnupa nenasli ? Ten aparat mu hra tichsie, ako rozprava a on sa tam jebka po jednom dieliku na korekciach  ha ha ha.

+ asi najreprezantivnejsia gitara sveta  ha ha ha
Zaznamenané
forgethat
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 94


som vlhka xixi


« Odpoveď #87 kedy: 04. Máj , 2007, 14:26:07 »

dobre nejdem racej uz o slipknote lebo nikto ma tu nepochopil  Smútim ok tak sa spytam inak co robi ich zvuk takym aky je - tym myslim snimace pocul som ze maju nejake fernandes sustainery a este mi tuodporucal  marianguitar nejake repraky od PV kurvna ked sa tomu tak pixu rozumiem co ja mozem tu pisat  Popiskujem si  Smútim madafakaaaa
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #88 kedy: 04. Máj , 2007, 14:33:59 »

dobre nejdem racej uz o slipknote lebo nikto ma tu nepochopil  Smútim ok tak sa spytam inak co robi ich zvuk takym aky je - tym myslim snimace pocul som ze maju nejake fernandes sustainery a este mi tuodporucal  marianguitar nejake repraky od PV kurvna ked sa tomu tak pixu rozumiem co ja mozem tu pisat  Popiskujem si  Smútim madafakaaaa

a tebe nestaci tato tema ?

http://forum.gitaristi.sk/index.php?topic=61444.0
Zaznamenané
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #89 kedy: 04. Máj , 2007, 15:12:59 »

dobre nejdem racej uz o slipknote lebo nikto ma tu nepochopil  Smútim ok tak sa spytam inak co robi ich zvuk takym aky je - tym myslim snimace pocul som ze maju nejake fernandes sustainery a este mi tuodporucal  marianguitar nejake repraky od PV kurvna ked sa tomu tak pixu rozumiem co ja mozem tu pisat  Popiskujem si  Smútim madafakaaaa


forgethat NEZUFAJ!!! Som frajer

Zaznamenané

Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 22 otázok.