Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 20:37:51
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Peavey valveking 212  (Prečítané 17780 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
forgethat
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 94


som vlhka xixi


« Odpoveď #90 kedy: 04. Máj , 2007, 15:14:36 »

dobre nejdem racej uz o slipknote lebo nikto ma tu nepochopil  Smútim ok tak sa spytam inak co robi ich zvuk takym aky je - tym myslim snimace pocul som ze maju nejake fernandes sustainery a este mi tuodporucal  marianguitar nejake repraky od PV kurvna ked sa tomu tak pixu rozumiem co ja mozem tu pisat  Popiskujem si  Smútim madafakaaaa

a tebe nestaci tato tema ?

http://forum.gitaristi.sk/index.php?topic=61444.0
nie ved som sa tu dost dozvedel toho ale este by som chcel konkretnejsie vediet aspon o tych reprakoch ake do toho vlozit ak to pomoze  zvuku tak vymenim
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #91 kedy: 04. Máj , 2007, 15:24:39 »

dobre nejdem racej uz o slipknote lebo nikto ma tu nepochopil  Smútim ok tak sa spytam inak co robi ich zvuk takym aky je - tym myslim snimace pocul som ze maju nejake fernandes sustainery a este mi tuodporucal  marianguitar nejake repraky od PV kurvna ked sa tomu tak pixu rozumiem co ja mozem tu pisat  Popiskujem si  Smútim madafakaaaa

a tebe nestaci tato tema ?

http://forum.gitaristi.sk/index.php?topic=61444.0
nie ved som sa tu dost dozvedel toho ale este by som chcel konkretnejsie vediet aspon o tych reprakoch ake do toho vlozit ak to pomoze  zvuku tak vymenim

Kedysi davno sme sa tu s Dr.Horkym rozpravali o reprakoch vhodnych na hi-gain, on preferoval tusim Celestion Vintage 30 (ak ma pamat neklame), ja som tvrdil, ze mne sa na taku muziku viacej hodia Celestion G12 T 75, aj ked sa mi moc nepacia. A prisla rec aj na Slipknot a nieco sa vtedy googlilo, a ja som nasiel kdesi nejaku zostavu, kde sa spominalo, ze maju typci v bedniach Celestion G12 T 100 a Doktor nasiel zase nejaku inu zostavu Slipknotu z ineho obdobia, kde sa spominalo, ze maju v bedniach Vintage 30 (tusim)... Co z toho vyplyva ? Schvalne, ci uhadnes ...  Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #92 kedy: 04. Máj , 2007, 15:26:00 »

Inak ta debata, co spominam bola v suvislosti s aparatom Mesa Boogie Mark III, cize iste predpoklady total hi-gain soundu uz splnene boli  Žmurk
Zaznamenané
forgethat
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 94


som vlhka xixi


« Odpoveď #93 kedy: 04. Máj , 2007, 16:02:37 »

Inak ta debata, co spominam bola v suvislosti s aparatom Mesa Boogie Mark III, cize iste predpoklady total hi-gain soundu uz splnene boli  Žmurk
aha takze asi jedna z hentych znaciek hej? pojdem za kamosom ten tomu rozumie uz cosi tak to pojdem kupovat snim
 Bleee a kolko by som priblizne za to dal len aby som bol vobraze??
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #94 kedy: 04. Máj , 2007, 16:15:50 »

Ono to uz zacina byt vycerpana tema a vlastne sa cela medzi riadkami kruti o niecom inom. Nedalo mi, tak som isiel na youtube -> valve king :







Aj ked takto je to velmi tazko zhodnotit, nepovedal by som, ze ten amp ma nejake zavazne nedostatky, aspon podla tych amaterskych ukazok...
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #95 kedy: 04. Máj , 2007, 17:15:57 »

nepovedal by som, ze ten amp ma nejake zavazne nedostatky

asi nebudeme daleko od pravdy ked sa povie, ze najvacsim nedostatkom kazdej gitarovej zostavy je prave gitarista..ale to je uz stara znama pravda
Zaznamenané
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #96 kedy: 04. Máj , 2007, 18:03:34 »

Ono to uz zacina byt vycerpana tema a vlastne sa cela medzi riadkami kruti o niecom inom. Nedalo mi, tak som isiel na youtube -> valve king :







Aj ked takto je to velmi tazko zhodnotit, nepovedal by som, ze ten amp ma nejake zavazne nedostatky, aspon podla tych amaterskych ukazok...

Rasitis - s prihliadnutí na svoju cenu naozaj nemá, je výborný. Aj keď by som o niečom vedel, ale to sa už nebude týkať len tohto modelu ci značky. Možno aj napíšam!  :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #97 kedy: 04. Máj , 2007, 18:14:47 »

napis :)
Zaznamenané
br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #98 kedy: 05. Január , 2010, 11:20:27 »

momentalne rozmyslam nad jeho kupou,vlastne by to malo byt moje prve lampove kombo...dostal som fajn ponuku...len dufam ze sa to neposere lebo co som cital viac ludi s tym malo problemy...  Zdravíčko
Zaznamenané
evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #99 kedy: 05. Január , 2010, 12:03:22 »

Mam ho vyse roka - pravidelne skusky aj koncerty s kapelou. Kupil som ho z druhej ruky v povodnom stave, ani ja som nic nemenil. Doteraz som s nim nemal problem. Co sa tyka zvuku - uplne v pohode, univerzalny aparat prakticky na vsetko, gainu na rozdavanie, slusne tlaci. Konkretne na mojom kuse hrali viaceri gitaristi a kazdy konstatoval, ze to hra velmi slusne. Oproti dalsiemu low-end Randallu RH 50T sa mi paci ovela viac...
Kamos ma v skusobni hlavu VK uz cca 3 roky a okrem vyhorenej poistky bez problemov...
Netvrdim, ze to je naj aparat, ale s dobrou gitarou a dobrym gitaristom to blbo hrat nebude Zdravíčko
Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.092 sekund, 22 otázok.