Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 01:36:34
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Godin  (Prečítané 1893 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
xaxoo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« kedy: 13. Február , 2007, 14:58:27 »

Noo.. tak neviem - ak sa nebude adminom pacit kludne tuto temu zmazte - niekde som tu aj videl  par viet o Godinoch ale ako som tak surfoval zda sa mi ze si zasluzia samostatnu temu....

taaakze? nejaki majitelia?

celkom sa mi pacia a myslim ze by to mohla byt fakt kvalitna alternativa vsetkym vychodnym chrlicom gitar... predavaju gitary uz od 12000 czk a vsade citam len same chvaly... tak napiste kto o nich viete nieco viac nez sa da len tak vysurfovat;-))
« Posledná zmena: 13. Február , 2007, 16:05:35 od Rastis » Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1 kedy: 13. Február , 2007, 15:54:12 »

Godin je kanadska firmicka, ktora uz ani neviem kedy zacala prave skvelymi akustikami a ako sa rozrastala zacala vyrabat nastroje ale aj lacne elektriky. Neviem co vsetko sa vyraba v cine, alebo korei - pretoze sa mi tazko chce uverit ze 13 tisicovy godin bude vyrabany tam kde 60 tisicovy multiac godin. Inak mne sa pacia, hra sa na nich fajn. Maju dobry hardware a snimace. V muzikeri ich maju pomerne dost.
« Posledná zmena: 13. Február , 2007, 16:05:47 od Rastis » Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 13. Február , 2007, 16:09:00 »

Tiez by som nedal ruku do ohna, ze je to vsetko made in Canada, ako tvrdia, ale budiz. Mne je ta firma velmi sympaticka. Pouzivaju kvalitne HW a pekne dreva (teda aspon pokial vidno :) ). Lubi sa mi, ze maju svoju designovu vlastnu orientaciu, ale ne druhej strane nevynachadzaju vynajdene a drzia sa tradicii. Co som drzal v ruke, tak gitary Godin celkom hraju a maju svojsky zaujimavy charakter.
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #3 kedy: 13. Február , 2007, 23:16:15 »

gitary Godin su mi sympaticke uz len preto, ze nevyrabajuu kopie. a aj keby sa vyrabali v azii vzdy budu pre mna nieco viac  nez "klasicke"  napodobeniny. uz len tym sa radia aj do inej kategorie.. maju vlastnu filozofiu, a vela kvalitneho kanadskeho materialu :) 
Zaznamenané

FALLGRAPP
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #4 kedy: 13. Február , 2007, 23:49:11 »

Vynikajuci Alan Holdsworth hra oi. aj na Godin .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 13. Február , 2007, 23:54:06 »

Na Godin LGXT hrá už dlhú dobu aj John McLaughlin a má ho medzi svojimi nástrojmi aj Al diMeola.
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 22 otázok.