Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 20:15:50
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rastis - natural impro v E :)  (Prečítané 12033 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #45 kedy: 15. Marec , 2007, 10:26:30 »

tu nahravku som pocuval asi do polovica potom som to ihned vypal.                           

popiččofka, to je hodnotenie jak hovado! A k veci aj niečo vieš? Aby si si nemyslel, že si s rastisom spolu fajčíme Bavím sa skvele, keď sa do toho miešam, ale skús napísať nabudúce aj niečo k veci.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #46 kedy: 15. Marec , 2007, 19:11:18 »

tu nahravku som pocuval asi do polovica potom som to ihned vypal.                           

popiččofka, to je hodnotenie jak hovado! A k veci aj niečo vieš? Aby si si nemyslel, že si s rastisom spolu fajčíme Bavím sa skvele, keď sa do toho miešam, ale skús napísať nabudúce aj niečo k veci.

opossum ma pravdu, co je to za hodnotenie: v polovici som to vypol...to moze byt hoc co...vypol si to lebo sa ti to nepacilo...alebo ti vrela voda na kavu alebo si potreboval ist na hajzel??? sak to skus nabuduce rozpisat preco sa ti to pacilo/nepacilo, snad sa nehanbis za svoj nazor   Popiskujem si
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
milosk
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 74



WWW
« Odpoveď #47 kedy: 15. Marec , 2007, 20:06:11 »

 Zdravíčko Rastis už som dlho nič nenapísal, konečne som mal čas si stiahnuť Tvoje impro v E.
Rytmus v rýchlych pasážach, nie je Tvoj moc veľký kamarát, Popiskujem si v tom mal Pitu pravdu. Trochu mi to pripadá, také bez ladu a skladu.
Čo sa mne osobne veľmi páči, je feeling pri hraní pomalých tónov a vyťahovaní za to Ti dávam number ONE a tieto pomalé tóny dobre sedia aj gitarke.
Možno by to chcelo, trošku viac skreslenia ale to je môj subjektívny názor, mám rád viac plnšie šťavy, hlavne pri sólach.
Z rýchlych pasáží sa mi najviac páči posledných ca 45 sekúnd, ktoré sa mi aj po invenčnej stránke zdali najlepšie.
S toho čo som na fóre doteraz počul, by som Ťa zaradil za Pita na druhé miesto. Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #48 kedy: 16. Marec , 2007, 00:30:01 »

Vidim, ze tu vznika akysi fanklub a to uz je zodpovednost  :). Aby som nesklamal, slubujem, ze cosi vymyslim, nacvicim, nahram a podelim sa. Snad sa zavdacim viacej  ha ha ha .
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #49 kedy: 16. Marec , 2007, 11:54:10 »


Yesfan - "je v tebe slusny potencial" sa hovori mladym zasranom, co hraju par mesiacov :). Ja som stary k0k0t. Takto hram uz dlhe roky a lepsie to uz nikdy nebude :). Jedine co som schopny, tak v pripade potreby si solo mozem bud riadne nacvicit alebo riadne prestrihat  ha ha ha . Ale dik - vyzeralo, ze to myslis dobre Žmurk.



rastis, nabuduce kludne vloz k ukazke aj vzorovy priklad, ako si predstavujes reakciu na svoju tvorbu. napisem ti to presne tak aby si bol spokojny :-)
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
proton
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 339



WWW
« Odpoveď #50 kedy: 16. Marec , 2007, 11:59:48 »

je to fajn..ma to gule Žmurk ..a co su to tie kukurice?konkretne s tymto vyrazom sa nestretavam Popiskujem si :)
Zaznamenané

the hourglass is never right side up...
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #51 kedy: 17. Marec , 2007, 20:17:45 »

mmmm ten spominany funk metal by mi smakoval. take ja rad.
ukazka sa mi v danom ponimani paci, je tam par pasazi ktore sa mi pacia viac ako dost.
Zaznamenané

o-yep sro
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #52 kedy: 19. Marec , 2007, 08:24:51 »

No ja som si to vypočul ešte pár krát a páči sa mi to čím ďalej tým vyše. miestami mi to pripomína zvukom aj štýlom hry Grigláka na Konvergenciách...
Zaznamenané
kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #53 kedy: 03. Apríl , 2007, 11:52:30 »

tu nahravku som pocuval asi do polovica potom som to ihned vypal.                           

popiččofka, to je hodnotenie jak hovado! A k veci aj niečo vieš? Aby si si nemyslel, že si s rastisom spolu fajčíme Bavím sa skvele, keď sa do toho miešam, ale skús napísať nabudúce aj niečo k veci.

opossum ma pravdu, co je to za hodnotenie: v polovici som to vypol...to moze byt hoc co...vypol si to lebo sa ti to nepacilo...alebo ti vrela voda na kavu alebo si potreboval ist na hajzel??? sak to skus nabuduce rozpisat preco sa ti to pacilo/nepacilo, snad sa nehanbis za svoj nazor   Popiskujem si
Milý Maťo,doma musia mať z teba nesmiernu radosť....Neviem komu obaja fajčíte,ale kedže toto výborné gitarové fórum nie je na urážanie,nahrávku som vypal preto,lebo sa mi nepáčila....mimo tempa atď..
Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #54 kedy: 03. Apríl , 2007, 14:32:42 »

Dobrééééé to je, mne sa to páči má to slušný drive. Napriek nemastnému neslanému doprovodu  Žmurk .
Zaznamenané
Adept
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 79


« Odpoveď #55 kedy: 08. November , 2007, 15:06:48 »

Z dlhej chvíle v robote som si lúskal túto rubriku. Po 3 stranách ukážok ma konečne niečo zaujalo. Toto sa mi PÁČILO ! 3/4 ukážok od znalcov aparátov a gitár na tomto fóre mi zneje ako to, čo sa za totáča označovalo za jazzrock. Ak Ti Rasťo môžem tykať, neber ich vážne. Síce sa mi niekedy nepáči Tvoja bohorovnosť, ale nekopíruješ Ingwieho ani Fermátu.
Ja rád spomínam ten totáč - na Viedni dávali takú reláciu - Hrdinovia rockovej gitary. Hendrix, Santana, Blackmore sú preto hrdinovia, lebo HRAJÚ INÁČ ako ostatní. Doslova tam bolo povedané, že Eddie van H.hrá s humorom. Howgh.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #56 kedy: 08. November , 2007, 16:45:05 »

... Síce sa mi niekedy nepáči Tvoja bohorovnosť...

sam so sebou to nemam lahke, takze viem si predstavit, ako to vnima okolie  Popiskujem si hlavne ak sa ludia nepoznaju osobne, z textu nemusia byt vzdy jasne vsetky nuansy debaty...  Na zdravie!
Zaznamenané
jasomto
Hosť
« Odpoveď #57 kedy: 08. November , 2007, 18:14:20 »

neviem...mne sa to celkom lubi...fajne...rezke
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #58 kedy: 08. November , 2007, 18:16:08 »

mne sa to moc nepaci :) a suhlasim s nazormi, ze to rytmicky nesedi a "nema" to pointu. ale zas chapem, ze to bolo cvicenie a tam o nieco take( aspon o tu druhu zmienenu vec) neslo  Na zdravie!
Zaznamenané

jasomto
Hosť
« Odpoveď #59 kedy: 08. November , 2007, 23:06:53 »

co ja viem...mne sa to nezda byt velmi nezosuladene...ked sa do toho zapocuvas tak ten podklad je tam celkom fajn/nevravim ze super...ale nevadi mi tam/
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.094 sekund, 22 otázok.