Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 00:51:52
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: UFO:9.3.2007:Divadlo Arena  (Prečítané 3196 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« kedy: 14. Marec , 2007, 22:32:07 »

Ja som sa na koncert UFO povodne velmi nechystal, ale ked som si v piatok o tristvrte na 9 uvedomil, ze sedim doma na riti, tak som si povedal ze predsa len idem (koncert zacinal o 20:00). Tak som videl iba polku koncertu, ale nelutujem. Kapela v super forme, akurat spevak je taky statickejsi ako by som si na tento druh hudby predstavoval, ale predsa len uz ma svoje roky a mladsi tahali ten pohyb za neho. Viac menej som tam isiel koli skvelemu Vinnie Moorovi, ktoreho sa fakt oplatilo vidiet. Je to velky gitarista a hral naozaj s nahladom, pekne, cisto, technicky famozne a pacil sa mi aj jeho zvuk. Vacsinu koncertu odohral na gitare Music Man a za nim sa pysili dva full stacky ENGL. S Pitom sme si pockali aj na autogramiadu a aj sme sa s Vinniem pofotili. Pitu obdrzal aj brnkatko (ticho zavidim) :)

A tu su nejake fotky:







Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 14. Marec , 2007, 22:37:19 »

Zatiaľ najlepšie fotky, aké som od Imbusa zachytil. :)  Na zdravie!
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #2 kedy: 14. Marec , 2007, 23:35:49 »

plus hral na akustike yamaha compass series a dean v drop-D ladeni. velmi fajn koncert, prijemna klubova atmoska a hlavne ziadna tlacenina ako na Deep Purple.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 15. Marec , 2007, 09:38:48 »

No...keď sa mi podarí spojazdniť aspoň jedno konto na všelijakých imageshackoch a podobne, tak prihodím svoje fotky aj ja. Zatiaľ som si otvoril dve kontá a ani jedno mi neposlalo aktivačný mail.

Roberto - ani nevieš, že si mi odpovedal. Dosť som túžil vedieť, čo bola tá druhá elektrika, na ktorú hral Vinnie. Inak mám odfotený aj setlist a Vinnieho skromný pedalboard. Koncert bol výborný, zvuk slušný, akurát diváci trochu prispatí, ale nemôžeme mať všetko.
Zaznamenané

Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #4 kedy: 26. Máj , 2007, 02:02:55 »

No ja mam uplne odlisny nazor na tento koncert. Bol sice klubovy, ale jeden z najhorsich, ake som vobec vydel. Najebany basak, co hral ale uplne picoviny, akademicky hrajuci VM s naucenymi laufami a bez stipky citu, polozhuleny spevak, co zabudol, ze ked sa zhuli tak mu vyschne v krku. Kapela rozhadzana ako ciganska izba a pesnicky tiez nic moc. Mohol som natankovat radsej 3/4 nadrze benzinu. Bol som velmi nasraty  Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.07 sekund, 22 otázok.