Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 08:53:14
Strán: [1] 2 3 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Robertova zbierka  (Prečítané 56639 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« kedy: 24. Marec , 2007, 07:45:15 »

V poslednej dobe som si zadovazil tieto dva stratiky - oba znacky fernandes. Sunburst je model "burny custom", cerveny - velmi neobvykla farba candy apple red, cukrikova jablcno-cervena  ha ha ha je model najskor z 1982 z limitovanej edicie. Velmi sa z oboch vytesujem, napriek tomu ze oba su z jelse hraju dost inak. Rastik robil na jeden recenziu, ktora by tu mala coskoro kdesi byt. Vzadu sa vyskiera Progrockerova "klasovka", ktora s odstupom casu pekne zreje. Akurat si musim dokupit stojany na gitary.

Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #1 kedy: 24. Marec , 2007, 07:55:57 »

co ta inspirovalo pre znacku Fernandez? Vyzeraju pekne.. Skoda ze nie je aspon jedna 22 prazcova. Ake maju snimace?
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 24. Marec , 2007, 08:21:56 »

co ta inspirovalo pre znacku Fernandez? Vyzeraju pekne.. Skoda ze nie je aspon jedna 22 prazcova. Ake maju snimace?
To absalatne nevadi /že nemaju 22/.Vyzeraju skvele.Ak aj tak "hraju" tak je to O.K. /s...t na predražene Fendre/  P.S. Kedy budu na predaj ?
« Posledná zmena: 24. Marec , 2007, 08:23:23 od rudy » Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #3 kedy: 24. Marec , 2007, 08:22:09 »

vsetky su v original stave, sunburst - 70te roky ma take dravsie snimace a vyrazne drevenejsi zvuk, tak znie dost tucno na stratocaster. Je to skor bluesova gitara, zvukovo podobne Hendrixovi. Cerveny je kopia '64 a znie ako cinkavy strat, takze je trosku menej dreveny ale viac perkusivne znejuci. Normalne som si zvykol ze tych 22 prazcov mi netreba.

ad Fernandes - Burny, je to dost nedocenena znacka. Par japonskych odbornikov co boli ochotni so mnou komunikovat a delit sa o svoje znalosti mi poradilo ist tymto smerom. Aspon co sa tyka "fendrovitych kopii".
« Posledná zmena: 24. Marec , 2007, 08:23:51 od Roberto » Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #4 kedy: 24. Marec , 2007, 09:25:10 »

Peknucky je ten cerveny Strat veru, mnam. Cmuk chlapci
Celkovo som sa aj ja stal velkym fandom tychto japonskych lawsuit kopii, su to suverenne najlepsie gitary za svoju cenu. Za original americke Fendre by som nebol ochotny calovat to, co sa za ne pyta; su strasne predrazene a stale su to "len banjocastre". Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Mr.Big
nováčik
*
Príspevkov: 23



« Odpoveď #5 kedy: 24. Marec , 2007, 10:29:27 »

Veľmi pekná zbierka gitár. Roberto, a tú čiernu Yamahu si už predal? Páčil so mi jej zvuk.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #6 kedy: 24. Marec , 2007, 10:36:08 »

Veľmi pekná zbierka gitár. Roberto, a tú čiernu Yamahu si už predal? Páčil so mi jej zvuk.


Ta je uz moja. Som frajer Aj mne sa velmi paci jej zvuk. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 24. Marec , 2007, 10:49:24 »

co ta inspirovalo pre znacku Fernandez? ...

Moj "legendarny" clanok  ha ha ha
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #8 kedy: 24. Marec , 2007, 11:35:43 »

pekne kusky, tesim sa na ne nazivo, burstovy fernandez sa mi zvukovo pacil.
Zaznamenané

o-yep sro
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #9 kedy: 24. Marec , 2007, 11:56:19 »

pekna zbierka.  Som metlak ale vobec sa mi k tebe nehodi ta klasovka.
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #10 kedy: 24. Marec , 2007, 15:47:34 »

pekna zbierka.  Som metlak ale vobec sa mi k tebe nehodi ta klasovka.
ved ani nieje moja  ha ha ha
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Mr.Big
nováčik
*
Príspevkov: 23



« Odpoveď #11 kedy: 25. Marec , 2007, 08:03:46 »

Progrocker, gratulujem ti k tej Yamahe. Ten zvuk je fajn a aj tá kvalita nástroja. Dobre si kúpil a isto aj za dobrú cenu.

Veľmi pekná zbierka gitár. Roberto, a tú čiernu Yamahu si už predal? Páčil so mi jej zvuk.


Ta je uz moja. Som frajer Aj mne sa velmi paci jej zvuk. Žmurk
« Posledná zmena: 25. Marec , 2007, 18:09:44 od Mr.Big » Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #12 kedy: 27. Marec , 2007, 11:56:43 »

Nakoniec ma otec presvedcil aby som jeden strat predal, takze cerveny pojde z domu.. napriek tomu ze sa mi paci aj vzhladovo aj zvukovo  ?§!. Teraz ho testoval Branik, dalej pojde k Rastikovi a potom azda ku koncovemu uzivatelovi.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #13 kedy: 27. Marec , 2007, 12:03:13 »

Dalsi fajn Stratocaster. Tento je pomerne svojsky - ma uplne iny zvuk ako moja Yamaha (jasen/javorovy hmatnik), je viac stredovy, maksi ton, cvachtavejsi a menej cinkavy. Nasucho velmi hlasny a ma tiez fajn sustain. Skvela gitara na bluesrock najma a cisty bluesovy zvuk. Vypracovanie velmi pekne, takisto aj metalizovy lak.
« Posledná zmena: 27. Marec , 2007, 12:04:10 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #14 kedy: 27. Marec , 2007, 12:03:31 »

Teraz mi to doslo - jak som pindal pri 50tkovej Yamahe na 11 srobov, tak neda mi - co tych 8 srobov na 60tkovej gitare Huh! Viem, som rypak  ha ha ha
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 23 otázok.