Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. September , 2024, 00:18:19
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 238764 krát)
0 užívateľov a 10 Hostí prehliada túto tému.
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #135 kedy: 21. December , 2007, 22:52:03 »

Typicky priklad slovenskej blbosti. Po tolkych peripetiach s danou predajnou a stale na vas bohatnu.. hnus.. Je tam par fajn chalanou, ale obchod je to BRAK ---fuuuuuj horsie ako mileticka.
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #136 kedy: 22. December , 2007, 10:39:25 »

Typicky priklad slovenskej blbosti. Po tolkych peripetiach s danou predajnou a stale na vas bohatnu.. hnus.. Je tam par fajn chalanou, ale obchod je to BRAK ---fuuuuuj horsie ako mileticka.

je to semeniste cinskeho tovaru  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
predator
Hosť
« Odpoveď #137 kedy: 25. December , 2007, 19:45:24 »

No ja som od Muzikera kúpil už viacero vecí, všetko na dobierku (naposledy teraz pred pár dňami som sa rozhodol, že prišiel ten správny čas zaobstarať si ladičku do racku), a nikdy s tými ľuďmi nebol problém - dodali mi to furt načas, cena bola v pohode, ľudia na zákazníckej linke veľmi priateľskí a milí, a aj na ten tovar nemôžem povedať krivé slovo - všetko bolo kvalitné, fungovalo to dobre, nikdy som od nich nekúpil nijakú prúserovku ...

Ako tak čítam, tak podaktorí ste asi na ten Muziker nabrúsení, ale ja ich musím pochváliť, som s nimi spokojný. Takisto kamoš basgitarista si kúpil od nich basu na dobierku a takisto pohoda a spokojnosť.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #138 kedy: 31. December , 2007, 12:54:11 »

No ja som od Muzikera kúpil už viacero vecí, všetko na dobierku (naposledy teraz pred pár dňami som sa rozhodol, že prišiel ten správny čas zaobstarať si ladičku do racku), a nikdy s tými ľuďmi nebol problém - dodali mi to furt načas, cena bola v pohode, ľudia na zákazníckej linke veľmi priateľskí a milí, a aj na ten tovar nemôžem povedať krivé slovo - všetko bolo kvalitné, fungovalo to dobre, nikdy som od nich nekúpil nijakú prúserovku ...

Ako tak čítam, tak podaktorí ste asi na ten Muziker nabrúsení, ale ja ich musím pochváliť, som s nimi spokojný. Takisto kamoš basgitarista si kúpil od nich basu na dobierku a takisto pohoda a spokojnosť.
si proste stastny clovek, ked si sa s Muzikerom nemusel stresovat, si vyvoleny... Som frajer
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
predator
Hosť
« Odpoveď #139 kedy: 31. December , 2007, 13:04:53 »

Neviem, možno som mal len šťastie ... ale hovorím podľa svojej skúsenosti, už som tam kupoval na dobierku viackrát (a nielen ja) a ešte problém nebol. Osobne som však v predajni u nich ešte nebol, preto kvalitu ich personálu na predajni neviem posúdiť, ja som jednal furt len s online predajcami mailom alebo telefonicky, a  tí boli vždy ochotní, schopní a milí.
« Posledná zmena: 31. December , 2007, 13:06:30 od Predator » Zaznamenané
vid
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 141


« Odpoveď #140 kedy: 31. December , 2007, 16:21:37 »

Ja som uz kupoval gitaru na dobierku (so 14dnovym vratenim, ktore nebolo treba vyuzit), aj som tam bol parkrat, a uplne vpohode.

Ked som tam bol osobne tak som skoro vzdy musel cakat kym sa mi predavac mohol venovat. Ale zase, to bolo kvoli tomu ze sa dlho venoval tomu predomnou.

Neda sa mat obidve, budto sa kazdemu bude venovat poriadne, a clovek si musi pockat, alebo sa mi moze venovat hned, ale bude ma chciet hned odbavit nech sa moze venovat dalsiemu. Treba sa proste rozhodnut medzi kvantitou a kvalitou, a u mna vyhrava ta kvalita. Rad si pockam, ked viem ze potom sa budem moct predavaca na vsetko opytat, v klude vyskusat.

Este by tam mohli prijat dalsieho predavaca, ale toho by zase museli zaplatit, a teda by museli zdvihnut ceny. Zase, radsej si chvilu pockam, ako by som mal platit viac. Navyse by to bolo nefer voci ludom ktori od nich kupuju len cez internet.
Zaznamenané
chmara
nováčik
*
Príspevkov: 14


« Odpoveď #141 kedy: 14. Marec , 2008, 01:53:10 »

Presne tak, ja  sa v Muzikeri citim super, v podstate v kazdom obchode s hudobnymi nastrojmi sa citim ako ryba vo vode  Bavím sa skvele U nas doma totiz ziadne hudobniny nie su, tak to bude asi tym. Bratislavcanom a privrzencom roznych "vsetko odmietajucich a navsetko frflajucich" skupin chcem odkazat, aby si vazili, ze si mozu doslova v priebehu par minut kupit struny na gitaru, bez toho, aby museli jazdit 60km daleko. Mam hlavne skusenosti s internetovym obchodom Muziker, na ktory nemozem povedat nic zle. Naopak, super pristup, ustretovy ludia. Len treba trosku chciet a necakat ako princezna z mozambiku, ze sa mi kazdy predavac zakonite musi vtret do ritky, lebo ja chcem utratit peniaze.  Žmurk
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #142 kedy: 14. Marec , 2008, 09:30:20 »

Bratislavcanom a privrzencom roznych "vsetko odmietajucich a navsetko frflajucich" skupin chcem odkazat, aby si vazili, ze si mozu doslova v priebehu par minut kupit struny na gitaru, bez toho, aby museli jazdit 60km daleko.

Presne tak, na ine ten obchod vhodny nie je a preto len bud frflat alebo si tam len kupit nudzovo struny, ked je vsetko ostatne v nedelu zavrete.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #143 kedy: 14. Marec , 2008, 09:30:54 »

"...Len treba trosku chciet a necakat ako princezna z mozambiku, ze sa mi kazdy predavac zakonite musi vtret do ritky, lebo ja chcem utratit peniaze"

WTF  Huh!
Jasne, spravne by to asi malo byt tak, ze ja by som mal presvedcit predavaca na to, aby som u neho mohol utratit peniaze vsak?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #144 kedy: 14. Marec , 2008, 10:19:12 »

neviem, co som vsetko do tejto temy uz popisal, ale struny si tam kupujem pravidelne, aj v akcii nejake vacsie veci som tam uz kupil. minule som tam poskusal vsetky najlacnejsie basy, nikomu som nevadil, nikto na mna nezazeral... akurat tam maju nahovno priestor rieseny - clovek co skusa gitaru zavadza okolo chodiacim ludom.
Zaznamenané
chmara
nováčik
*
Príspevkov: 14


« Odpoveď #145 kedy: 14. Marec , 2008, 13:48:13 »

"...Len treba trosku chciet a necakat ako princezna z mozambiku, ze sa mi kazdy predavac zakonite musi vtret do ritky, lebo ja chcem utratit peniaze"

WTF  Huh!
Jasne, spravne by to asi malo byt tak, ze ja by som mal presvedcit predavaca na to, aby som u neho mohol utratit peniaze vsak?

Tak to myslene urcite nebolo, ale po precitani znacneho poctu staznosti na tuto podla mna super predajnu som ziskal predstavu o zakaznikoch, ktory to tu ofrflavali, ze ked sa im nahodou predavac neponukol, urazene odisli, zapli si pocitacik vo svojej detskej izbycke a vypisovali, co strasne sa im dnes v muzikeri prihodilo. Urcite predajcovia su tiez len ludia, a zakonite preto nie su dokonali, no tusim tunajsie (bratislavske) pomeri a naroky zakaznikov su uz na vyssej urovni a preto sa nestretavaju s pochopenim...
Zaznamenané
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #146 kedy: 14. Marec , 2008, 14:36:19 »

kua toto je presne to co tu na Slovensku neznasam- budme my radi, ze vobec nejaku predajnu/nejakeho predavaca mame, nevadi, ze sa musime trosku doprosovat a trosku ponizovat, nevadi, ze na nas predavaci pozeraju ako na cosi, co sa im prilepilo na podrazku, nevadi, ze je pivo teple a nedocapovane, nevadi nam v podstate nic, pekne hlavu medzi plecia a hltat sracky co nam daju. o to vacsi kulturny sok zazijes, ked vycestujes a zistis, ze toto vobec, ale vobec nie je normalne.
je to jeho sprosta psia povinnost, aby ta predavac obsluzil minimalne uctivo, ked uz nie priam milo. a to sa mi v Auparku veru casto nestava.
esteze my vyvoleni Blavaci mame moznost ist nakupovat tie struny aj inde.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #147 kedy: 14. Marec , 2008, 14:55:14 »

trosku OT: ale dpc, preco ked picujem na obchod, sa hned naraza na to, ze my sme nespokojni bratislavcania, to ma vie dost nasrat, ako keby sme my za to mohli, ze v mensich mestach nejsu hudobniny
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #148 kedy: 14. Marec , 2008, 14:56:29 »

Mne nahodou vobec nevadi, ak sa mi predavac nemota okolo zadku. Az ked nieco chcem, tak sa spytam.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #149 kedy: 14. Marec , 2008, 21:44:32 »

ja praveze nemam rad, ked predavac beha za ritou a hned sa pyta, ci nieco nepotrebujem. ja mam rad klud - cize kukam si sam, a potom az ked nieco treba, tak sa spytam.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 22 otázok.