Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 21:27:35
Strán: 1 [2] 3 4 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 231904 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #15 kedy: 26. Marec , 2007, 09:37:50 »

keby som bol blavak tak do Muzikeru ani nepachnem.aj po trsatko by som siel do viedne :)
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 26. Marec , 2007, 09:39:46 »

Stalo sa mi niekolko krat ze to co maju na stranke (na sklade) v skutocnosti nemaju vobec alebo ´´vraj o 2-3 mesiace´´.Neviem kto aktualizuje ich stranku ale robi to na howno !!!Takze uz som sa poucil a davam aj radu.Radsej si tam zavolajte a uistite sa ci to po co tam pojdete v skutocnosti naozaj maju.  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #17 kedy: 26. Marec , 2007, 11:03:45 »

Treba to brat tak, ze Muziker je ludovka-masovka. Obraty robia vdaka svojmu umiestneniu uplne ine, ako ostatne BA predajne. Vzhladom na najomne v Auparku tie obraty obrovske mat musia. Cize ide o kvantitu predaja. Ovela viacej zarobia, ked budu mimoblavackym rodinkam na nakupoch predavat tony lacnych smejdovych spanielok, ako ked si tam raz za cas seriozny muzikant po 4 hodinach skusania vyberie jednu drahu elektricku gitaru. Ja osobne im to nemam za zle, je to skratka takyto typ obchodu. Ked pridem do Tesca, tiez sa nebudem pozastavovat, ze tam na mna seru s nejakym poradenstvom a ze kopec tovaru maju v zlom stave. Jednoducho tam chodim kupovat potraviny. Televizor alebo nabytok si pojdem kupit inde.

K tomu skusaniu gitar. Vsetci viete, ako to tam maju debilne riesene - uzka ulicka dokolecka, po ktorej sa vkuse promenaduju navstevnici Auparku. Mna osobne tam ani nebavi skusat nieco dlhsie, ako 5 minut, cize vzdy skoncim skorej, ako by mi zacal nieco naznacovat predavac :).

Ceny maju niekedy divne, niekedy skvele a niekedy si daju na dotaz tie ceny doporiadku. Pokial mam cosi vyhliadnute, maju to skladom a maju dobru cenu, nevidim dovod nekupit si to u nich. Pokial to maju objednat, uvedomim si, ako ten obchod funguje (masovka-ludovka-kvantovy predaj) a radsej necakam a idem inde.

K predavacom - jeden z gitaroveho je milsi ako ten druhy, no obaja maju odborne rezervy. Do jedneho zvukarskeho fora chodi chalan, ktory tam ma na starosti studiovu techniku. Vyzera normalne, ale osobnu skusenost s nim nemam prakticky ziadnu. A aktualneho veduceho predajne tam robi kamos.

Osobne som rad, ze tu Muziker je, hlavne ked ho mam 5 min od domu :)
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 26. Marec , 2007, 11:17:15 »

Ochota je u nich dosť minimálna, aj keď predavačov poznám dávno, niektorí sú kamaráti, predsa len sa asi musia držať zamerania tohoto obchodu - rýchlo predať čo najviac a nezdržiavať sa ničím iným.

 -   Už som nakúpil viac aj drahších vecí dávnejšie, potom som si chcel vyskúšať malý sequencer od Yamahy, nemali manuál v slovenčine, nevedeli mi s tým poradiť. Hovorím im, že nie som schopný si to tam za hodinu vyskúšať, lebo na nič za taký krátky čas neprídem, či mi to teda nepožičajú na deň-dva domov, poznajú ma, dám zálohu, vyskúšam. Ochota dohodnúť sa na bode mrazu, tak som sa im na to vyprdol a tento sequencer som pozháňal cez inzerát na nete takmer za polovicu, stretol som sa s predajcom a ten mi aj povysvetľoval nejaké veci.


 -   Ale to samozrejme nebol najhorší zážitok. Ten prišiel, keď som v 30 hrmených vybral a kúpil lacnú akustickú gitaru pre kamarátkinho frajera (od nej vlastne darček pre neho) a dohodol som sa cez net, že si vyskúšam gitaru na predajni z viacerých kusov. Týpek bol na nete ochotný, vybavil a napísal, že si môžem pre ňu prísť a vyskúšať ju. (Už som pár vecí takto kupoval, ale to nebola gitara, tak som si to mohol nechať kľudne poslať domov.)
 Tak som sa v nedeľu vybral do predajne, dal som si čas hodinku a potom mali prísť kamoška s kamošom a darček si odniesť. Lenže na predajni mi oznámili, že o ničom nevedia a nič mi teda nedajú. Očakávali, že sa otočím a odídem.  Bleee
Vravím, že má byť všetko dohodnuté, nech niekomu zavolajú prípadne, gitara je zaplatená a ja nemám čas sa dohadovať za nich a strácať čas chodením po obchodoch a naháňaním kúpenej veci. Neboli ochotní volať, vraj je nedeľa večer. A ja sa teda môžem v nedeľu večer kvôli nim prehnať, spolu so mnou ďalší ľudia?
Prinútil som ho, aby som mohol v jeho PC v mojich mailoch vyhľadať ten, ktorý oznamoval, že je všetko dohodnuté a mám prísť na predajňu. To som mal šťastie, že so ho nezmazal. Asi po polhodine dohadovania, keď mi týpek, ktorého poznám asi 10 rokov, poznáme sa a tykáme si, začal vykať..,  ?§!. a neochotne povedal, že dobre, nech si teda gitaru zoberiem. Vravím, že ja som si prišiel vybrať z viacerých kusov, nebudem kupovať lacnú naslepo zabalenú v papierovaj krabici. Nech mi ich donesú viac a ja si vyberiem.
 To bol ďalší vážny takmer neprekonateľný problém, už sa so mnou bavili dosť drsne, že ako si to predstavujem, to im už nikto vybalené gitary nekúpi, pomaly ma chceli z predajne zas dostať. To som bol už vytočený, vravím, že z tej predajne neodídem, dokiaľ si jednu gitaru k spokojnosti nevyberiem, je aj zaplatená. Čakám na ľudí, ktorí si majú dojsť pre ňu. To už aj ostatní "kamaráti"- predavačí zazerali, že čo im tam robím problémy v ich zabehanom systéme predaja. Vydupal som si asi 4 kusy, skúšam po jednej, ďalší problém, vravím doneste mi imbus, ideme štelovať krky, lebo ani jedna nebola použiteľná v takom stave, ako bola vybratá z krabice. Najprv aj v tom vyzeral byť problém, ale zlomil som ich, tak som každú došteloval, nastavil a pozrel všetky chyby aké majú, pri každej som ich na ne upozornil. Samozrejme žiadne poďakovanie, že som im tie gitary našteloval, tak aby bola vcelku použiteľné. Chýb mali naozaj dosť (gitary SX). Nakoniec znechutený som si predsa len jednu vybral, taká čo aj po nastavení krku a príjemného dohmatu drnčala jemne len na jednom pražci niekde v14 polohe, kde ten chalanisko nikdy hrať nebude.
 Akurát som to stihol, keď prišli pre gitarku kamaráka s frajerom aj moja holka a boli veľmi radi, že som im ju pomohol vybrať, ešte keď počuli o tých problémoch. Neviem si predstaviť, keby tam došli oni naslepo pre ňu a oni by sa ich snažili vypoklonkovať z predajne, ako by teda nakúpili už aj zaplatené.  Je mi do plaču  A ja som mal jeden z najhorších zážitkov z obchodov.


 -  Ešte ďalší príklad, keď si kamoš objednal mixpult, vraj do týždňa bude, čakal 3 mesiace, pýtal sa naňho stále a keďže ho už s kapelou potrebovali, kúpil inde. Oni mu ani potom z predajne sami od seba nevolali, mali v paži..


 -  Ďalší - môj kolega zo Silent Dua - Richie kúpil u nich pred časom akustiku Yamahu APX, nemali k nej kufor akurát, tak si ho objednal, čakal naňho asi 4 mesiace a to ich tiež už pekne naháňal, aby to urýchlili. Bol z nich nešťastní, lebo aby sami informovali, to sa človek nedočká..  Je mi do plaču


Už som si povedal, že v Muzikeri nikdy žiadnu drahú vec nekúpim. Jedine ak struny, keď bude všade inde zavreté. Občas som bol už odvtedy mrknúť predajňu a kamarátov, čo tam robia, vzťahy sú zas normálne, akoby sa nič nestalo :).
« Posledná zmena: 26. Marec , 2007, 11:19:59 od Pitu » Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #19 kedy: 26. Marec , 2007, 12:49:07 »

Normalne mam chut bojkotovat Muziker teraz. No tak skoro tam nieco nekupim.
A aby som nebol OT, tak len dodam, ze personal, co robi za kasou by mohol mat aspon zakladne znalosti z matiky, ked uz teda asi nevedia robit s PC  Vydavat zo 100vky 87 korun vyse polminuty tiez neni nic moc.     ha ha ha
« Posledná zmena: 26. Marec , 2007, 12:51:38 od Misko » Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 26. Marec , 2007, 14:51:36 »

Pitu no pekne.

ja som si dva krat objednaval po nete tovar. 1x spokonost - zavolali mi spat tusim do tyzdna a mal som co som chcel a 1x som sa s nimi natahoval mesiac, ked jedna ruka nevie co robi druha a zvukovku mi objednavali na 2x.

Objednal som si zvukovku, povedali, ze nemaju, ale objednaju a ozvu sa mi. Po tyzdni sa neozvali. Bol som nahodou v auparku, tak reku idem sa spytat. Povedali, ze tu zvukovku maju, ale ze to je na ine meno, pre niekoho, kto si to objednal predomnou a ta moja objednavka este asi nieje vybavena. Tak dobre, este pockam. Volam im opat o tyzden, ze co a povedali, ze tam nikde moje meno nemaju, takze ani objednavka zrejme spravena nebola, tak sa mi ospravedlnil a po telefone sme spravili novu objednavku. Presiel zasa tyzden aj nieco a bol som v auparku, tak idem sa zas spytat. Spytal som sa na rovinu, ze ci maju tu zvukovu kartu co chcem, oni ze ano. (mali ju vystavenu vo vytrinke normalne na predaj) Chlapik hovori, ze to objednali niekomu pred mesiacom a ten clovek si po to nedosiel, tak ze asi sa nic nestane, ked mi ju preda. Tak fajn, mal som konecne zvukovku. O tyzden mi ale zas vola iny chlapik, ze uz mi dosla ta zvukovka, co som si objednal, tak som im povedal, ze uz som si u nich kupil jednu pred tyzdnom.

Hovorim, lava ruka nevie co robi prava, chaos tam maju strasny. A o ich odbornosti takisto velmi pochybujem.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #21 kedy: 26. Marec , 2007, 15:30:28 »

mna sere to, ze som si uz pred troma tyzdnami dal objednat jednu gitaru a po dvoch tyzdnoch som pisal, ze co sa deje... a on mi napisal, ze ked bude nieco nove tak da vediet.. no tak asi vidim, ze to spravim inac... kurnik... kde mam kupit tu gitaru?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #22 kedy: 26. Marec , 2007, 21:02:49 »

vsade inde len nie tam:-)
Zaznamenané

o-yep sro
martin1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 224


« Odpoveď #23 kedy: 26. Marec , 2007, 21:50:26 »

Ja som z muzikeru kupil bednu Marshall1960AV,za 29OOOsk .Po mesiaci zacal skripat jeden reprak.Zavolal som do muzikeru a oni mi povedali kde to mam poslat.Presiel mesiac a oni mi poslali"nový".Po rozbaleni som skoro odpadol.Ten vadný co som im poslal som poznacil a oni mi ho poslali spet ako nový vybratý z novej bedne.Ja som tam zavolal a tomu ch... hovorim ze chcem meno cloveka kto ten"novy" reprak posielal.Potom bolo este par telefonatov ,ale nakoniec mi vymenili celu bednu za novu.Reklamoval som aj Whammy pedal.Po 2 mesiacoch mi uz bolo divne tak som tam zavolal a oni ze to uz davno poslali do Rockcentra do Martina,lebo tam je servis na digitech.Zavolal som do rockcentra ,samozrejme oni tam nic nemali a o nicom nevedeli.Cista katastrofa.Nakoniec mi whammy opravili  no teraz je zas pokazený tak idem ho zas reklamovat.Uz sa tesim. Ale minule kamos tam kupil dvojslapku k bicim a bola o 3500sk nizsia cena jak inde v europe.
Zaznamenané
Mejmo
nováčik
*
Príspevkov: 37



« Odpoveď #24 kedy: 28. Marec , 2007, 23:09:22 »

Mne bol prave ten Matus tak trocha nesympaticky, pretoze je dost falosny (asi ako kazdy, kto je NADMERNE slusny a ochotny v obchodoch). Odhadne cloveka a podla toho ponukne a vravi "dobra gitaaarka, dobraa", ale neraz som bol svedkom jak vravel toto iste a za 10 sekund mu to zakaznik vratil, ze tie snimace maximalne pistia. Viem, je to obchod, chcu predat, ale klinovat zakaznika - odtial potial ... Ked som si s odstupom casu opat vyskusal gitaru, ktoru mi odporucal, tak sa mi to este viac potvrdilo. Keby som bol profi hrac, tak do muzikeru nastroje urcite skusat nepojdem. Moj skromny amatersky nazor Beeee

Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #25 kedy: 29. Marec , 2007, 01:06:05 »

na mna si nastastie nedovolili, akurat ked som bol reklamovat kabel planet waves - co nieje ziadna lacna sracka (aspon su tak prezentovane) - mi uz neviem ktory predavac nadhodil na smec: " ved to je spotrebny material, to sa nereklamuje ", tak som ho zdrbal ze do pol minuty mal na telefone sefa a kabel bol vyreklamovany ihned. Naposledy som tam bol kupit struny, tiez lebo bola nedela. Inak nic viac, gitary maju ako jogurty v Terne.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 29. Marec , 2007, 08:11:27 »

ja mam tiez par skusenosti s muzikerom, par pozitivnych a viac negativnych, ked ste sa uz tak rozbehli, tak doplnim:
> objednavanie gitary cez muziker: chcel som si objednat nie najlacnejsiu gitaru u nich, riesil som to aj s ludmi v predajni aj cez e-shop, cez katalog som si vybral konkretny finish/farebne vyhotovenie atd... dostal som mail, ze zistia od dodavatela, ci to bude mozne... odvtedy som odpoved nedostal a je tomu viac ako rok :) inak, o tyzden od tychto udalosti som gitaru kupil na medenej... i ked na druhej strane, gitaru som objednaval cez viacero hudobnin a odpoved som nedostal od nikoho... holt na slovensku je to asi tak, ze ked to nenajdes v obchode, nebudes to mat

> inokedy som chcel zase kupit zvukovku m-audio + sluchatka AKG, konkretne modely, ktore som chcel samozrejme v predajni nemali (na eshope ich maju dodnes v ponuke), hovorim to chlapikovi a on ze cakacka 2 mesiace... no dovi dopo. objednavku si napisal na kusok papiera, ze sa mi ozve... to cakanie trva dodnes Žmurk veci som o tyzden na to kupil u konkurencie.

> wah pedal: na eshope som videl dopredaj dunlop crybaby from hell, objednal, poslali mi ten, co mali vystaveny v predajni... co by mi az tak nevadilo, keby nebola poskodena povrchovka... kivarottovi som poslal mail s decentnou staznostou a pedal mi vymenil za novy... chvala panu bohu

> kable planet waves: tieto kable su super, skoro neznicitelne... skoro. kedysi som si ich nechaval v skusobni a jedneho dna dojdem a kabel praskal, sumel, vypadaval signal. isiel som reklamovat, chlapik hovori ze to nejde, lebo... pritom reklamacna politika PW je jasna, doneste pokazeny kabel nasmu distributorovi a bude vymeneny za novy. chlapik niekam volal a potom mi oznamil, ze dostal prikaz, ze vsetky reklamacie ma nasmerovat do ich skladov na reklamacne oddelenie... asi po 2 tyzdnoch som sa tam chcel vydat, po ceste som mal aupark, ze skusim este stastie, bol tam iny pokladnik a kabel mi bez slova vymenil...

> pre zmenu pozitivny zazitok: potreboval som imbusovu fajku na nastavenie krku na gitare, mal som po ceste aupark, ze dojdem opytam sa... zhodou nahod tam bol matus, povedal ze jasne, nieje problem a jednu mi daroval. inak dakujem este raz Žmurk

- mozno si treba len uvedomit ze matus je predavac a tak sa v zamestnani musi aj spravat. to su hudobniny, ktore sa zivia predajom low-endovych nastrojov, z toho plynie 90% ich zisku... mozno raz za 1/2 roka tam dojde clovek a kupi si nastroj za 80 000sk, ale to su vynimky. ich ponuka je smerovana tak, aby zodpovedala dopytu - keby sme vsetci mali na to vlastnit 5 gitar, kazdu v hodnote niekolko desattisic, predavali by gitary za niekolko desattisic :)
 Na zdravie!
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #27 kedy: 29. Marec , 2007, 09:06:15 »

 nic v zlom ale si celkom kaskader ked si u nich objednavas veci aj nadalej napriek prvej zlej skusenosti.
Zaznamenané

o-yep sro
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 05. Apríl , 2007, 10:35:13 »

no pekny bordel veru. Mohol by sem zavitat nejaky predajca, resp. zastupca muzikeru a pustit sa s nami do debaty :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #29 kedy: 05. Apríl , 2007, 11:14:22 »

naco by sem chodil, muziker potrebuje nevzdelenaych zakaznikov, najlepsie mamicky ktore nemaju o hudbe ani paru a kupuju svojmu synacikovi prvu gitaru. vlastne,  takych zakaznikov potrebuje kazdy predajca :)
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.07 sekund, 22 otázok.