Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. September , 2024, 00:22:22
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 238347 krát)
0 užívateľov a 18 Hostí prehliada túto tému.
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #480 kedy: 13. Apríl , 2009, 16:58:48 »

a to maju aj v muzikeri

takto sa ťa spýtam, gitara X stojí v muzikeri 500€ v thomannovi tiež, lenže v muzikeri ju nemajú na sklade a u thomanna áno. odkiaľ vezmeš? a u thomana majú 99% ponúkaného na sklade. a v muzikeri 5 behringer gitár.  Zdravíčko
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #481 kedy: 13. Apríl , 2009, 17:03:35 »

takto sa ťa spýtam, gitara X stojí v muzikeri 500€ v thomannovi tiež, lenže v muzikeri ju nemajú na sklade a u thomanna áno. odkiaľ vezmeš? a u thomana majú 99% ponúkaného na sklade. a v muzikeri 5 behringer gitár.  Zdravíčko
to je trosku iny argument teraz, ako ked si napisal ze tam maju veci za viac ako 500€
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #482 kedy: 13. Apríl , 2009, 17:06:34 »

to je trosku iny argument teraz, ako ked si napisal ze tam maju veci za viac ako 500€

neviem jak to myslíš, ja som nenapísal, že tam nemajú veci za 500€. majú  dokopy 100 vecí v tej cenovej kategórii, ktoré sa im aj tak roky váľajú na sklade/predajni.  Zdravíčko
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #483 kedy: 13. Apríl , 2009, 17:25:59 »

neviem jak to myslíš, ja som nenapísal, že tam nemajú veci za 500€. majú  dokopy 100 vecí v tej cenovej kategórii, ktoré sa im aj tak roky váľajú na sklade/predajni.  Zdravíčko
ja sa nehadam Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #484 kedy: 13. Apríl , 2009, 18:14:15 »

ja sa nehadam Bavím sa skvele

šak ani ja  Bavím sa skvele pome na pivo  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
udry
Hosť
« Odpoveď #485 kedy: 13. Apríl , 2009, 18:14:47 »

takto sa ťa spýtam, gitara X stojí v muzikeri 500€ v thomannovi tiež, lenže v muzikeri ju nemajú na sklade a u thomanna áno. odkiaľ vezmeš? a u thomana majú 99% ponúkaného na sklade. a v muzikeri 5 behringer gitár.  Zdravíčko
No, ale to neznamena,že Ti ju z Muzikeru nedokažu dodat do 7-14 dní./alebo aj skor./ Ja som pred 4 mesiacmi objednaval tovar/sice nie z muziker/,ktory tiež nebol skladom a za 5 dní som ho mal doma. Druhy pripad: som sa telefon. informoval na gitaru u XY predajcu,ktora tiež nebola skladom,aka je dodacia doba. Odpovedali mi že zistia u dodavatela. Za chvilu zatelefonovali,že za 2 tyždne ju možem mat. Takže nerobil by som problem z toho,že tovar nie je skladom. Na zdravie!
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #486 kedy: 13. Apríl , 2009, 18:17:30 »

No, ale to neznamena,že Ti ju z Muzikeru nedokažu dodat do 7-14 dní./alebo aj skor./ Ja som pred 4 mesiacmi objednaval tovar/sice nie z muziker/,ktory tiež nebol skladom a za 5 dní som ho mal doma. Druhy pripad: som sa telefon. informoval na gitaru u XY predajcu,ktora tiež nebola skladom,aka je dodacia doba. Odpovedali mi že zistia u dodavatela. Za chvilu zatelefonovali,že za 2 tyždne ju možem mat. Takže nerobil by som problem z toho,že tovar nie je skladom. Na zdravie!

skús zavolať do muzikeru, že chceš dual recto  ha ha ha
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #487 kedy: 13. Apríl , 2009, 18:23:25 »

skús zavolať do muzikeru, že chceš dual recto  ha ha ha

V pohode ti ho slubia :).
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #488 kedy: 13. Apríl , 2009, 18:26:24 »

skús zavolať do muzikeru, že chceš dual recto  ha ha ha
Skusim. ha ha ha  To si dal priam vzorovy príklad Žmurk Určite ho budu držat na sklade,ked je viac ako zrejmé,že im ho najbližšich 5 rokov na Slovensku nikto nekupi. A potom budu na Fore pisat,že v Muzikeri nemaju nič,len jeden preležany dual recto. Na zdravie! To si rovno mohol dat  ako príklad VHT,Soldano,Bogner.Custom Audio a pod. Zdravíčko
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #489 kedy: 13. Apríl , 2009, 18:30:58 »

V pohode ti ho slubia :).


 :)

Skusim. ha ha ha  To si dal priam vzorovy príklad Žmurk Určite ho budu držat na sklade,ked je viac ako zrejmé,že im ho najbližšich 5 rokov na Slovensku nikto nekupi. A potom budu na Fore pisat,že v Muzikeri nemaju nič,len jeden preležany dual recto. Na zdravie! To si rovno mohol dat  ako príklad VHT,Soldano,Bogner.Custom Audio a pod. Zdravíčko

veď sa bavíme o tých "vážnejších" veciach  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
udry
Hosť
« Odpoveď #490 kedy: 13. Apríl , 2009, 18:35:49 »

:)

veď sa bavíme o tých "vážnejších" veciach  Na zdravie!
Jasne,o "najvážnejšich" Na zdravie!  Ja proste nevidim dôvod,pokial bude mat človek seriozny zaujem a dohodne cenu,prečo by mu to nemali dodat./ a pripadne zobrat aj z velkoskladu od Thomanna- ale to neviem ake maju uzatvorene dodavatelske zmluvy/ Na zdravie!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #491 kedy: 13. Apríl , 2009, 19:05:32 »

skús zavolať do muzikeru, že chceš dual recto  ha ha ha

Chces kupit Dual Recto? Chces kupit nieco ine konkretne v tejto cene, ci len tak pises?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #492 kedy: 13. Apríl , 2009, 19:06:46 »

takto sa ťa spýtam, gitara X stojí v muzikeri 500€ v thomannovi tiež, lenže v muzikeri ju nemajú na sklade a u thomanna áno. odkiaľ vezmeš? a u thomana majú 99% ponúkaného na sklade. a v muzikeri 5 behringer gitár.  Zdravíčko

Bol si niekedy v Thomannovi? Muziker ma toho v skladoch ako VOC aj vo svojich predajniach tiez dost skladom. Najlepsie casy Thomannu asi skoncili za posledny rok mam taky pocit...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #493 kedy: 13. Apríl , 2009, 22:34:56 »

Thomann je spoľahlivý, nakupujem tam pravidelne a nikdy nebol žiadny problém. Výhoda je aj to, že veci má skutočne na sklade a pri probléme nemusíč čakať na opravu svojej veci, ale dostaneš kus za kus..pardom..dostanem kus za kus... ha ha ha Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #494 kedy: 13. Apríl , 2009, 22:48:25 »

a pri probléme nemusíč čakať na opravu svojej veci, ale dostaneš kus za kus..pardom..dostanem kus za kus... ha ha ha Na zdravie! Na zdravie!
To tu ani nepiš take veci. :) Z toho môže vyplyvat,že ten po....  kus opravia a opät predaju niekomu inemu. No pekne vychcaná firma. :)  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.104 sekund, 22 otázok.