Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 16:44:14
Strán: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 231981 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #750 kedy: 24. December , 2011, 20:30:25 »

... Egoizmus ruka v ruke s kompenzovanim si pocitu menejcennosti je hnacim motorom vyvoja  Bavím sa skvele

 :)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Star_B
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #751 kedy: 28. December , 2011, 16:50:08 »

Sa tu poslednu dobu prilis riesia ega  Bavím sa skvele Vsak keby neboli muzikanti egocentrici, tak neviem. Bolo by to napicu  Bavím sa skvele Egoizmus ruka v ruke s kompenzovanim si pocitu menejcennosti je hnacim motorom vyvoja  Bavím sa skvele

No, že veľmi krásny výrok si dal teraz. Normálne sa mi to páči, daj si ho patentovať :D
Zaznamenané
Petrik
nováčik
*
Príspevkov: 7



« Odpoveď #752 kedy: 28. December , 2011, 17:17:50 »

Sa tu poslednu dobu prilis riesia ega  Bavím sa skvele Vsak keby neboli muzikanti egocentrici, tak neviem. Bolo by to napicu  Bavím sa skvele Egoizmus ruka v ruke s kompenzovanim si pocitu menejcennosti je hnacim motorom vyvoja  Bavím sa skvele

:D Všetci muzikanti sú svojim spôsobom egoisti :D  Na zdravie!
Zaznamenané

Gear: | Fender Jazz Bass Arctic White | Cort EVL-Z4B | Marshall MB4410 | Kapela: Pandora |
del
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #753 kedy: 20. Apríl , 2012, 13:16:00 »

Neviem, ci pisem do spravnej casti fora, ale ja som mal teraz velmi nedobre skusenosti s Muzikerom. Urobil som za poslednu dobu 2 objednavky, prva neprisla, hoci ju mali podla webu na sklade v Ziline (a skoro som tam kvoli tomu isiel vlakom...). Zavolal mi zamestnanec v case, ked uz mala byt na ceste a oznamil, ze najskor tak o 4 mesiace.

Potom som spravil druhu objednavku, termin mal byt do 7 dni. Nic som nedostal, tak som po 11 dnoch poslal spravu. Na tu mi nik neodpovedal, tak som poslal o 3 dni dalsiu a bolo mi odpisane, ze to mozem dostat na druhy den, lebo nieco nemaju na sklade. Vybral som si teda iny produkt a nic som nedostal...

K tomu mojmu spoluhracovi z kapely mala dojst cast objednavky, ktoru nemali a tiez mu nic nedoslo (cca. 6 mesiacov dozadu), neodpovedali mu na mail, tak to proste kupil inde. Asi sa budem od neho inspirovat, lebo radsej tie veci dostanem vcas a zaplatim o par € naviac (ak vobec), ako byt "tahany za nos"...

A na dovazok, narazil som pri jednej emailovej konverzacii na takeho arogantneho cloveka, ze som az nechapal. Chcel som kontakt na jeho veduceho (podla mna nie je normalne, aby sa do mna clovek z Muzikeru cez mail navazal, proste si to ich zamestnanec nemoze dovolit, nech polozim akukolvek hlupu otazku - co som podla mna nepolozil...) a odmietol mi ten kontakt dat a mne sa to nechcelo riesit dalej, tak som to nechal tak...

Tolko moje skusenosti...
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #754 kedy: 20. Apríl , 2012, 13:26:44 »

Do hudobnín v  Auparku občas chodím a vždy je to úplne v pohode s obsluhujúcim personálom Na zdravie!.Internetový obchod som vyskúšal raz-je tomu cca 6 rokov a ešte to nedošlo Bavím sa skvele
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #755 kedy: 20. Apríl , 2012, 13:48:47 »

Neviem, ci pisem do spravnej casti fora, ale ja som mal teraz velmi nedobre skusenosti s Muzikerom. Urobil som za poslednu dobu 2 objednavky, prva neprisla, hoci ju mali podla webu na sklade v Ziline (a skoro som tam kvoli tomu isiel vlakom...). Zavolal mi zamestnanec v case, ked uz mala byt na ceste a oznamil, ze najskor tak o 4 mesiace.

Potom som spravil druhu objednavku, termin mal byt do 7 dni. Nic som nedostal, tak som po 11 dnoch poslal spravu. Na tu mi nik neodpovedal, tak som poslal o 3 dni dalsiu a bolo mi odpisane, ze to mozem dostat na druhy den, lebo nieco nemaju na sklade. Vybral som si teda iny produkt a nic som nedostal...

K tomu mojmu spoluhracovi z kapely mala dojst cast objednavky, ktoru nemali a tiez mu nic nedoslo (cca. 6 mesiacov dozadu), neodpovedali mu na mail, tak to proste kupil inde. Asi sa budem od neho inspirovat, lebo radsej tie veci dostanem vcas a zaplatim o par € naviac (ak vobec), ako byt "tahany za nos"...

A na dovazok, narazil som pri jednej emailovej konverzacii na takeho arogantneho cloveka, ze som az nechapal. Chcel som kontakt na jeho veduceho (podla mna nie je normalne, aby sa do mna clovek z Muzikeru cez mail navazal, proste si to ich zamestnanec nemoze dovolit, nech polozim akukolvek hlupu otazku - co som podla mna nepolozil...) a odmietol mi ten kontakt dat a mne sa to nechcelo riesit dalej, tak som to nechal tak...

Tolko moje skusenosti...

Nechces zverejnit tu mailovu konverzaciu? Na menach nezalezi :-)
Zaznamenané
del
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #756 kedy: 20. Apríl , 2012, 13:58:35 »

Nechces zverejnit tu mailovu konverzaciu? Na menach nezalezi :-)

budem zvazovat, ale zatial nie, bolo by znalejsim asi zrejme, o koho ide. ak by sa o to zaujimal niekto kompetentny, nemal by som problem sa podelit...
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #757 kedy: 21. Apríl , 2012, 10:55:26 »

budem zvazovat, ale zatial nie, bolo by znalejsim asi zrejme, o koho ide. ak by sa o to zaujimal niekto kompetentny, nemal by som problem sa podelit...


Vsak napis na ich oficialne forum.
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #758 kedy: 21. Apríl , 2012, 10:59:26 »

lebo radsej tie veci dostanem vcas a zaplatim o par € naviac (ak vobec), ako byt "tahany za nos"...

Oproti muzikeru skoro všade zaplatíš menej...
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #759 kedy: 21. Apríl , 2012, 11:21:11 »

Oproti muzikeru skoro všade zaplatíš menej...
svata pravda Bavím sa skvele ale co sa tyka gitar tak sa to zacina menit na muzeum. Modely ktore sa uz davno nevyrabaju kupis jedine tam :D
Zaznamenané

Im a little princess
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #760 kedy: 21. Apríl , 2012, 11:29:51 »

Jasné, na predajni a v horšom stave ako po 5 rokoch používania  Popiskujem si
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #761 kedy: 21. Apríl , 2012, 12:34:47 »

Jasné, na predajni a v horšom stave ako po 5 rokoch používania  Popiskujem si

To SG-cko, standard, tam este maju ? Nad tym som slintatl este ako 12 rocny.  Bavím sa skvele Pomaly tam budu vintage nastroje poniektore.
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #762 kedy: 21. Apríl , 2012, 12:39:01 »

Sa cudujem ze tam nie je to ESP LTD Sgčko s brazilskou vlajkou  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Inak ja na muziker nemozem povedat krive slovo, vzdy mi dali najlepsiu cenu, samozrejme, ked som si ju vypytal  Na zdravie!
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #763 kedy: 21. Apríl , 2012, 13:42:17 »

Tak ale nech sa nehnevaju predavat ltd m-400 s prepadnutym emg, bez potaka a bez capicky na prepinania snimacov za 750€ je chore. Ved to stalo 600€ ked este bolo vo vyrobe a od tej doby uz vysiel aj model 401 ktory ak dobre viem od konca 2011 sa uz ani ten nevyraba Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
chmara
nováčik
*
Príspevkov: 14


« Odpoveď #764 kedy: 04. Máj , 2012, 14:50:53 »

Na e-shop nemozem povedat ani jedno krive slovo. Ked nieco nahodou meska, zavolam a hned je vsetko vybavene. Ono sa ten mail niekedy moze dostat do spamu. Navyse mi naposledy prisla ukazkovo nastavena a naladena gitarka, plna spokojnost  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.058 sekund, 22 otázok.