Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 12:45:12
Strán: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 231947 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #765 kedy: 11. Máj , 2012, 08:05:28 »

Vcera som bol v KE Muzikeri. Prijemny personal, obluzil bezproblemovo, ochota 120 %.

btw, skusal som tam nejaky Squier Tele holow body, odporucam.

Presne tento a zosral som sa z neho. Za par €.

Zaznamenané

Dr Sova
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #766 kedy: 04. Jún , 2012, 14:42:45 »

Pekny den vsetkym!

del napisal:
"budem zvazovat, ale zatial nie, bolo by znalejsim asi zrejme, o koho ide. ak by sa o to zaujimal niekto kompetentny, nemal by som problem sa podelit..."

Uz som tu, tak sa prosim o svoju skusenost podel. Spominal si aroganciu, to je vlastnost, ktora moze byt uzitocna pre autokratickych vladcov a diktatorov, ale urcite nie pre predajcu. Posli mi prosim do sukromnej spravy vasu e-mailovu komunikaciu a pokial je to naozaj pravda, tak nastane velky heavymetal!!! Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..

Len este nie je jasne, s kym si vlastne komunikoval, ci s e-shopom, alebo predajnou. Venujem sa len obchodom v Prahe a v Bratislave, e-shop ma ineho sefa.

Peter
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #767 kedy: 19. Jún , 2012, 15:05:51 »

Pred chvilou som dosiel z BA Muzikeru, skusal som tam tento pedal a fakt sa mi dost pacil. Chodte si skusit, do cisteho hotrod jak svina Si píš!!!

 Som metlak Na zdravie!

http://www.jimdunlop.com/product/m77-modified-od
Zaznamenané

fantozzi
nováčik
*
Príspevkov: 25


viac textujem,ako hram..


« Odpoveď #768 kedy: 27. Jún , 2012, 14:59:55 »

[mily Peter z Muzikeru...
secko v poradecku,len keby ste si sem tam dali malu brigadu a povysavali a postierali prach..nesrandujem..hned by sa u vas lepsie nakupovalo Zdravíčko
Zaznamenané
Dr Sova
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #769 kedy: 29. Jún , 2012, 14:27:41 »

[mily Peter z Muzikeru...
secko v poradecku,len keby ste si sem tam dali malu brigadu a povysavali a postierali prach..nesrandujem..hned by sa u vas lepsie nakupovalo Zdravíčko

Mily fantozzi, nepopieram, mas pravdu. Brigadu si davame pravidelne, no prasi sa tam zrejme este viac... To nie je vyhovorka  Popiskujem si
V kazdom pripade vdaka za poznamku, upratovacie aktivity urcite zintenzivnime.  Zdravíčko
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #770 kedy: 19. Marec , 2013, 16:13:00 »

Moja skúsenosť s eshopom Muziker:
V januári som si objednal nejaké drobnosti - struny, káble, kozmetika na gitaru, spolu za cca 70 EUR, dnes mi to chceli odoslať, fakt smiešne alebo skôr do plaču.
Vo februári som objednal malé kombo na cvičenie domov, zas struny, stojan na mikrofón, iné káble. Kombo nemali, tak som im volal, že počkám, nech mi to pošlú naraz (nemám čas 2x čakať UPS-ku). Kombo prišlo o 2 dni, zvyšné veci sú v nedohľadne.
Dnes mi slečna volala, že voľačo poplietla UPS-ka, že či chcem ešte tovar, ja že už nie, že stačilo a nenechala ma ani dopovedať vetu, zložila mi!!! Tak som je zavolal späť a slušne som jej vstúpil do duše, že sa čudujem jej šéfovi, že zamestnáva takú arogantnú osobu a že s týmto ďaleko na Slovensku nezájdu.
Prišli o zákazníka, nikdy v živote si tam viac nič neobjednám. Pritom ceny a ponuku mali veľmi prijateľnú, dokonca mnohé veci za lepšie ceny ako Thomann.
Proste všetko je to o ľuďoch a my sa na Slovensku ešte máme veľa čo učiť o tom ako jednať so zákazníkom.
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #771 kedy: 20. Marec , 2013, 06:34:27 »

Ja som s buzikerom (eshop) nemal nikdy problem, objednaval som len to, co bolo na sklade (nikdy som odnikadial neobjednaval co nemali, naco? ved kuknem inde) a vzdy dali nizsiu cenu nez kdekolvek v EU bez reptania, dodanie do 24 hod, bezpro Zdravíčko
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #772 kedy: 20. Marec , 2013, 09:05:19 »

....tak to si mal obrovské šťastie, čo sa týka tej ich garancie najnižšej ceny, linkol som im audiotek kde stál ten najlacnejší powermix od behringeru o 100 Eur menej, odpísali mi "to je hlboko pod našu nákupnú cenu, takú zľavu vám nemôžeme dať" ďalej ku Korgu AX10B mi zabudli priložiť adaptér, potom ho poslali ale zarátali aj poštovné, potom im padlo zaťažko vrátiť poštovné tak som si vybral, no a zase mi zarátali poštovné Bavím sa skvele činely v igelitových vreckách oblepené páskou, takmer dookola natrhnutý obal, prevzal som balík lebo som si objednával aj repro Vintage 30 a ten som naspäť poslať nechcel, poškodenie sa zdokumentovalo u prepravcu a aj tak bol problém pochopiť že sa to poškodilo počas prepravy, aj tak sa mi najviac páčilo, to keď mi nechceli prebrať reklamáciu v mieste predajne, ale posielali ma niekam do Péééé na opačný koniec mesta, povedal som si v poho a napísal sťažnosť na SOI odkial mi prišlo oznámenie aj spríslušným ohodnotením Bavím sa skvele a ešte kopec a kopec problémov ktoré ma nakoniec donútili úplne vynechať zo zoznamu tento shop, holt aj to je muziker....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #773 kedy: 15. Apríl , 2013, 21:09:52 »

dnes som si prevzal zasielku od muzikeru a jeden efekt co tam bol je pokazeny no na stranke maju ze im to mam zaslat kurierom na servisne centrum. neda sa to vratit na predajni? uz nieco take niekto z vas riesil? 
Zaznamenané
Viktorino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 97



« Odpoveď #774 kedy: 15. Apríl , 2013, 22:50:16 »

Reklamacie tusim vybavuju na Trnavskej ceste. Ja som mal raz problem s GCB ked sa mi uvolnil potenciometer. Zobral som im to tam, a opravili mi to na pockanie.
Ako si tak pozeram google maps tak to je v SH Pasienky.
« Posledná zmena: 15. Apríl , 2013, 22:54:35 od Viktorino » Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #775 kedy: 16. Apríl , 2013, 07:41:05 »

....ak si to kúpil cez e-shop, platí to čo je napísané v inštrukciách, na kamennej predajni sú povinný prevziať len veci ktoré na kamennej predajni predali, ale aj tak posielajú ľudí na servisné centrum, za toto muziker už pokutu dostal....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Hyde
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #776 kedy: 21. Apríl , 2013, 17:43:30 »

Ja mám len drobnú skúsenost z nedávna (cca 2 týždne dozadu) s muziker.cz. Zhánal som elektroakustiku ale nemali ju na predajni v Prahe. Chcel som si ju vyskúšať. Tak som poslal dotaz či ju tam nebudú mať ale dodnes som odpoveď nedostal ... 
Zaznamenané
dejan99
nováčik
*
Príspevkov: 14


« Odpoveď #777 kedy: 15. September , 2013, 13:25:02 »

raz som si cez nich objednal akusticku gitaru s toho dovodu ze bola zlacnena o tusim 47 percent a ja som akurat zhanal gitaru (akusticku)...na gitaru som videl skvele komentare na internete tak som si ju objednal...cakal som asi mesiac a pol nakoniec som objednavku zrusil....kupil som si gitaru priamo v obchode ale bohuzial bola ina lebo tu co som chcel mali na sklade niekde v ziline (ja byvam pri bratislave)....takze po dlhej dobe cakania mam gitaru... :D .... aj tak je lepsie vyskusat si ju v obchode
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #778 kedy: 12. November , 2013, 11:16:36 »

existuje v muzikeri nejaká klubová akcia? niečo na štýl club card, ktorú poznáme z reťazca T***o. Napočítavajú sa nejaké bodíky za nákup a potom sa môžu využiť na nejakú zľavu...

hmm??  Neviem
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #779 kedy: 12. November , 2013, 11:29:46 »

kedysi nieco take mali a zda sa, ze to stale funguje. tu kartu mam a minule mi na nu ochotne nieco pripocitali, co, to uz neviem  Neviem
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Strán: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 22 otázok.