Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 01:55:33
Strán: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 231576 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #780 kedy: 12. November , 2013, 11:36:14 »

kedysi nieco take mali a zda sa, ze to stale funguje. tu kartu mam a minule mi na nu ochotne nieco pripocitali, co, to uz neviem  Neviem

pytam sa preto, lebo včera som tam bol a pri pokladni mali nejaký tablet či čo tobolo a dokola tam behali nejaké "relamy" jednou z nich bolo, že sa môžme zaregistrovať do klubu a mozeme využivať zľavy. ked som sa ich na to pýta tak mi povedali, že oni nevedia či to funguje.  ha ha ha no čo by si na to ...  ha ha ha

tak som myslel, že tu by niekto niečo mohol vedieť
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #781 kedy: 12. November , 2013, 11:47:48 »

Minulý mesiac, keď som tam niečo kupoval, som im spomenul, že niekde mám kartu od nich a oni, že vraj už to dávno nefunguje.
Zaznamenané

PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #782 kedy: 12. November , 2013, 12:03:54 »

Minulý mesiac, keď som tam niečo kupoval, som im spomenul, že niekde mám kartu od nich a oni, že vraj už to dávno nefunguje.

hmm, no najbližšie keď tam pôjdem tak sa ich ešte na to popýtam....
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #783 kedy: 29. November , 2013, 12:09:29 »

 Zdravíčko

takže, minule som to tu nadhodil a dnes sa to stalo skutočnosťou.. Muziker zaviedol klubovú kartu. Podľa toho opisu to vyzerá celkom dobre. som zvedavý....

http://www.muziker.sk/f/muziker-komunita/muziker-klub
« Posledná zmena: 03. December , 2013, 13:55:32 od PS1984 » Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
chmara
nováčik
*
Príspevkov: 14


« Odpoveď #784 kedy: 24. Apríl , 2014, 09:03:46 »

Ak by niekomu pomohlo, dostal som prave kupon na 6% zlavu do konca aprila. Plati pre e-shop: MUZIKER87453   Som metlak
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #785 kedy: 24. Apríl , 2014, 21:36:39 »

dobry nick Chmara  ha ha ha
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #786 kedy: 04. Jún , 2014, 09:44:28 »

v muzikeri konečne Carl Martin pedále
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #787 kedy: 14. Marec , 2015, 16:29:29 »

Som bol lenivy, tak som si od nich objednal par prkotin cez net, zaplatil vopred kartou a uz 3. den este ani nic neodoslali, pritom to maju na sklade.

Fakt skvelo funguju. Mozem nabuduce j...t vsetky slovenske obchody, z Nemecka cez Ebay by mi to uz rychlejsie doslo. Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #788 kedy: 14. Marec , 2015, 17:18:30 »

Som bol lenivy, tak som si od nich objednal par prkotin cez net, zaplatil vopred kartou a uz 3. den este ani nic neodoslali, pritom to maju na sklade.

Fakt skvelo funguju. Mozem nabuduce j...t vsetky slovenske obchody, z Nemecka cez Ebay by mi to uz rychlejsie doslo. Ja som čert..

mozno vedia ze si to ty Bavím sa skvele ja by som ti naschval poslal prazdnu krabicu
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #789 kedy: 14. Marec , 2015, 17:19:50 »

mozno vedia ze si to ty Bavím sa skvele ja by som ti naschval poslal prazdnu krabicu

To bol normalne vtip roka. facepalm
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #790 kedy: 14. Marec , 2015, 17:23:42 »

prepac mi Bavím sa skvele
Zaznamenané
dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #791 kedy: 14. Marec , 2015, 19:19:19 »

ja som tam písal v pondelok na dotaz .to čo nemaju na sklade,že kedy by to  asi prišlo keby som si to objednal.absolutne nijaka odpoveď (čo som aj očakaval) nakoniec som si to objednal u thomanna..sice 15 e poštovne ale ajtak ma to vyslo lacnejšie o 5 eur..Inak čo sa týka platenia dopredu na učet..Kedysi sa to nerobilo..a kedže možnože som staromodny nerobím to do teraz..Dopredu platit to kde sme  ?§!. Neviem blba doba  Nezahrávaj sa
Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #792 kedy: 14. Marec , 2015, 19:21:15 »

ja neviem, do pice... Ja som si zas minule vo vypredaji kupil nejaku kozmetiku na gitaru a na druhy den mi vola kurier, ze mam pre vas balik...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #793 kedy: 14. Marec , 2015, 19:52:51 »

ja som narychlo potreboval ECC83, potvrdili ze maju, zaplatil som a tyzden nic, potom mi zavolali ze maju len dve, nie tri ako som chcel, zrusil som objednavku, zabolali ze uz maju tri, cele to trvalo dva tyzdne, fuck them, never ever
Zaznamenané
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #794 kedy: 15. Marec , 2015, 10:06:57 »

Ja mám väčšinou dobrú skúsenosť...čo majú skladom je na druhý deň u mňa...posledných 5 objednávok to tak bolo...

Akurát minule som objednával 13m nástrojového Klotz kábla a 10m mikrofónového a k tomu nejaké konektory a struny...

všetko mali skladom okrem potrebného množstva kábla, tak sme sa dohodli, že mi pošlú ostatné, čo majú k dispoziícii.
Ani vo sne by mi nenapadlo, že mi pošlú všetko ostatné a k tomu 5m nástrojového a 2m mikrofónového...

Ale nápravu zjednali hneď po mojom telefonáte a po tom, čo im naskladnili káble...
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Strán: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.