Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. Apríl , 2024, 10:02:43
Strán: 1 ... 54 55 [56] 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 231881 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
McStinger
nováčik
*
Príspevkov: 55



« Odpoveď #825 kedy: 21. Február , 2018, 00:11:49 »

Muziker znie lepšie, než Golficker :)

Mne inak Muziker pomaly začína liezť na nervy. Doručenie na pobočku 3.50, podivný marketing, skrátka jedno s druhým. Už tam kupujem iba tak zo zotrvačnosti, keďže tam kupujem odjakživa.
Zaznamenané
futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #826 kedy: 21. Február , 2018, 01:06:40 »

Ja tam kupujem len struny a brnkatka, ked chce clovek nieco lepsie na kamenej predajni to nemajú, a na thomanne to je vzdy o 5-10% niekedy aj viac lacnejsie.
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #827 kedy: 21. Február , 2018, 07:34:24 »

Keď kupujem niečo drahšie nad 200 EUR, tak si v Muzikeri vždy vyhádam lepšiu cenu ako u Thomanna. A navyše to môžem za lacné poštovné do 30 dní vrátiť. Posielať napr. 10 kg balík späť k Thomannovi stojí dosť, takže si človek rozmyslí, či bude len tak niečo pár dní skúšať.
A vôbec nie je pravda, že všetko je u Thomanna lacnejšie ako v Muzikeri, u mnohých vecí je to naopak.
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #828 kedy: 21. Február , 2018, 10:00:36 »

Mne inak Muziker pomaly začína liezť na nervy. Doručenie na pobočku 3.50, podivný marketing, skrátka jedno s druhým. Už tam kupujem iba tak zo zotrvačnosti, keďže tam kupujem odjakživa.
U mňa podobne, začal som radšej chodiť do Melody, tam je iný prístup asi preto, že ten obchod patrí hudobníkovi - kapelníkovi Zuzy Smatanovej.
Zaznamenané
futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #829 kedy: 21. Február , 2018, 10:12:34 »

Neviem ja poslednu dobu co som potreboval alebo pocom som pozeral tak bolo vzdy na thomann lacnejsie.
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #830 kedy: 21. Február , 2018, 10:14:27 »

Ten melody je fajn, bol som si tam pozrieť H&K minule a boli veľmi milí. Inak v zahraničí je milá prax, kde muzinakanti nakupujú v tom svojom obchode a neriešia ceny. Napr. vo Francúzsku mi kamoš povedal, že on vie objendať od Thomanna, ale keď to urobia všetci, potom jeho obľúbený kamenný obchodík skrachuje a v konečnom dôsledku nebudú mať kam chodiť a pripravia seba o radosť. To isté v Holandsku. Iný pohľad na vec.  Na zdravie!
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #831 kedy: 21. Február , 2018, 12:03:57 »

Tu sme na SVK. Kazdy chce lacno, lacnejsie alebo zadarmo...samozrejme to najlepsie  ha ha ha
Zaznamenané

WEIRD THRASH
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #832 kedy: 21. Február , 2018, 12:09:00 »

Aj do roboty treba chodit zadarmo.
Zaznamenané

exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #833 kedy: 21. Február , 2018, 12:29:05 »

Aj do roboty treba chodit zadarmo.
Asi tak.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
McStinger
nováčik
*
Príspevkov: 55



« Odpoveď #834 kedy: 21. Február , 2018, 16:58:11 »

Nie je to o peniazoch. S cenami na tom Muziker nie je zle. Veľa vecí je cenovo rovnako, ako Thomann, niektoré ceny lepšie a ako už bolo spomenuté, dá sa dohodnúť pri drahších nákupoch zľava. Mne asi najviac vadí ich marketing, pripadá mi to, ako keby si občas mysleli, že zákazník je blbec. Napr. nepredávajú čínske handry, aby museli vykrikovať do sveta, že akcia so zľavami 70% a v akcii sú B-stocky, poškodené veci a ležiaky s bežnými zľavami a jedna vec so zľavou 70%. A poplatok za doručenie na pobočku mi pripadá ako poplatok v banke za vklad peňazí.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #835 kedy: 21. Február , 2018, 17:04:00 »

Mne sa skor stala ina vec - na stranke bola nova vec a ta ista ako B stock, kupil som si cez web novu vec a poslali mi tu Bckovu za cenu novej. Hned som to vracal a ziadal prachy spat. To mi pride ako dost ze ojeb a odvtedy muziker neriesim ani nahodou. Samozrejme, Muziker Aupark a muziker ako webshop su dve doooooost rozdielne veci, ludia v kamennej predajni nemaju sancu ovplyvnit online business a praktiky. Na predajni boli vzdy mili ludia.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #836 kedy: 21. Február , 2018, 17:20:26 »

... A poplatok za doručenie na pobočku mi pripadá ako poplatok v banke za vklad peňazí.
A v banke sa co nestazujes?  Je to frajer

Mne za kazdy bankovy poplatok, na ktory som dal podnet vratili peniaze naspat na ucet.  Som frajer
Zaznamenané

McStinger
nováčik
*
Príspevkov: 55



« Odpoveď #837 kedy: 21. Február , 2018, 17:35:32 »

Mne sa skor stala ina vec - na stranke bola nova vec a ta ista ako B stock, kupil som si cez web novu vec a poslali mi tu Bckovu za cenu novej....

Mám podozrenie, že to isté mi urobili v Thomanne. Gitara, balenie prelepené páskou Thomann, nálepka inšpekcia Thomann. Gitara s vadami. Žiadal som vysvetlenie, či mi poslali B-stock. Odpoveď bola, že zistia, či sa to nestalo, ale nakoniec som to nedoriešil, lebo gitara aj tak išla naspäť. Jackson Soloist, ktorý mal na sebe celkom 3 nálepky Quality Control a bol na prvý pohľad podozrivý. Oderky v laku, krivo nainštalované poťáky, hromada deveného prachu okolo poťákov. Pri pohybe Floyda praskanie v krku...
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #838 kedy: 21. Február , 2018, 19:11:08 »

Mne poslali B-Stock za plnú cenu aj v Andertons a to som si myslel, že Angláni sú veľmi seriózni. Asi tam pracujú nejakí Pakistánci alebo možno bývali zamestnanci z Muzikeru, človek nikdy nevie.  Bavím sa skvele
Na rozdiel od Muzikeru si však priznali chybu a zaplatili mi poštovné späť do Anglicka.
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #839 kedy: 23. Január , 2019, 21:15:07 »

Dnes som ostal v šoku.

Muzi Kér

...ideš si kúpiť gitaru sadneš si do člna a v lyžiarskej helme ju rozeebeš golfovou palicou, a môžeš pritom rozbiť drona pádlom...

...klasický slovenský hyenizmus.... Smútim
...alebo nie jed špecializovaný šhop...
« Posledná zmena: 23. Január , 2019, 21:15:41 od guitman » Zaznamenané

tatko fóra
Strán: 1 ... 54 55 [56] 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.104 sekund, 22 otázok.