Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. September , 2024, 00:16:53
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 238760 krát)
0 užívateľov a 7 Hostí prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #165 kedy: 18. Marec , 2008, 19:22:47 »

 Bavím sa skvele ano ale chcu usetrit ludom peniaze a nie hned zakazdu cenu predat vsetko Na zdravie!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #166 kedy: 18. Marec , 2008, 19:24:40 »

hlavne tak ako to napisal  Griz_lee to urcite nebolo. viem si predstavit nejakeho ftipalka s humornymi poznamkami, ale neverim, ze by mu toto povedali a isli prec. vsak trochu reality... ja viem, ze su vselijaky precitliveli ludia, niekedy sa skratka nezavdacis a niekedy nevinnou poznamkou urobis pred ludmi zo seba kokota - stane sa, ale tak ako to  Griz_lee nepisal, neverim, ze sa stalo...
Zaznamenané
Chester
nováčik
*
Príspevkov: 36



WWW
« Odpoveď #167 kedy: 18. Marec , 2008, 19:27:06 »

Muziker nemam moc rad, vlastne ste uz povedali vsetko co sa dalo. Nie ze by to bol nejaky hrozny obchod to nie ale tak nejak nerad tam chodim.
Zle sa tam proste clovek citi. Napriklad bol som v USA v Guitarcentre a tam je proste 10 typkov od cierneho po hyspanca:D a proste typek stoji za kasou ty prides za neho od chrbta mu zvesis Custom shop Gibsona a ani sa na teba nepozrie tam si to strcis do nejakeho pouziteho Marshall bluesbreaker komba a hras na cele kolo a nikto nic(zase je pravda ze som hral a prisiel typek zobral Ibanezu pustil nejake male peavey a zacal mi tam do toho vysivat) potom prides za typkom a povies co chces a tuto ked chces nieco vyskusat tak ta idu neviem coa tie kaleraby do hlavy to je tiez pravda " ten pan" je fakt obchodnik :)
Zaznamenané

V pohári vína, hľadám človeka
tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #168 kedy: 18. Marec , 2008, 19:28:28 »

neverim, ze by mu toto povedali a isli prec.

griz_lee ale nenapisal nic o tom ze predavac odisiel, mne s toho skor vypliva ze ON odisiel...
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #169 kedy: 18. Marec , 2008, 19:28:59 »

v amarike je zaroven mensia pravdepodobnost, ze ten, co si to sam bez vacsej pozornosti zvesi, ze to ujebe... slovensky obchdnik je opatrny, lebo vie preco  Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #170 kedy: 18. Marec , 2008, 19:29:28 »

griz_lee ale nenapisal nic o tom ze predavac odisiel, mne s toho skor vypliva ze ON odisiel...

tak to musel byt velmi urazeny...
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #171 kedy: 18. Marec , 2008, 19:30:40 »

v amarike je zaroven mensia pravdepodobnost, ze ten, co si to sam bez vacsej pozornosti zvesi, ze to ujebe... slovensky obchdnik je opatrny, lebo vie preco  Žmurk

tam chodia zase poliaci do obchodov
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Griz_lee
nováčik
*
Príspevkov: 6



« Odpoveď #172 kedy: 18. Marec , 2008, 21:20:22 »

hlavne tak ako to napisal  Griz_lee to urcite nebolo. viem si predstavit nejakeho ftipalka s humornymi poznamkami, ale neverim, ze by mu toto povedali a isli prec. vsak trochu reality... ja viem, ze su vselijaky precitliveli ludia, niekedy sa skratka nezavdacis a niekedy nevinnou poznamkou urobis pred ludmi zo seba kokota - stane sa, ale tak ako to  Griz_lee nepisal, neverim, ze sa stalo...
To sa teda poriadne mylis. Od ftipalka to malo skutocne daleko. Mne to skor pripadalo, ze to bral ako utek z reality, nakolko nemal sajnu o tom, co od neho v skutocnosti chcem. Mne to vobec nepripadalo ako zart a ver mi, urazilo ma to. Nechcem tu otvarat diskusiu na temu "predcim si zahras, umy si ruky" to predsa kazdy dobry gitarista vie a osobne nepoznam ziadneho, ktory by hral so spinavymi rukami len preto, aby potom mohol ist do Auparku kupit prostriedok na cistenie. Mne islo o zachovanie kvalitnej gitary, ktoru som nechcel cistit Diavou  Bravooo Jednoducho povedane, ak by bol vtedy reagoval tak, ze nevie o akom prostriedku rozpravam, vysvetlil by som mu to. Ale jeho odpoved nebola zdaleka adekvatna situacii ani jeho postaveniu.
Zaznamenané
chmara
nováčik
*
Príspevkov: 14


« Odpoveď #173 kedy: 19. Marec , 2008, 00:19:18 »

No ale si nenapisal, co sa dialo po tejto odpovedi... Nic ti neporadil a odisiel bez slova?
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #174 kedy: 19. Marec , 2008, 09:52:16 »

tomu neverim. podla mna, ked mu toto ten predavac povedal, tak odisiel on
Zaznamenané

Griz_lee
nováčik
*
Príspevkov: 6



« Odpoveď #175 kedy: 19. Marec , 2008, 15:16:19 »

Obaja sme odisli... Vzladom ku skutocnosti, ze IQ toho predavaca ledva dosahovalo uroven bieleho joghurtu, nebolo dalej o com. Ako som uz pisal, jednoznacne nechapal, co od neho chcem. Nebolo dalej o com. Dnes som uz mudrejsi  :), asi by som si hned podal veduceho /ak tam vobec je/. Predavac ma predavat a nie mudrovat.  Bacha na vec kamo!

Mimochodom, odvtedy som bol v X hudobnych obchodoch a moja skusenost je taka, ze ak obsluhuje hudobnik, je to OK. Skoda, mohol to byt dobry obchod, ale od mojej skusenosti ho neodporucam nikomu. Radsej si nasetrim a otvorim tiez hudobniny, kde sa nieco take nemoze stat. Samozrejme, vsetkych vas rad uvidim  Na zdravie!.
 
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #176 kedy: 19. Marec , 2008, 15:26:18 »

Mna zacalo stvat, ze ked im clovek napise mail, ci by dokazali zohnat aj nejaky iny tovar od Dunlopu alebo Planet Waves, tak sa na cloveka vyseru. Uz som parkrat nieco chcel a vzdy mi dali vediet, ze na mna serkaju a ze som im ukradnuty. Lenze takto serkam aj ja na nich a uz objednavam veci inde. Bleee
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #177 kedy: 19. Marec , 2008, 15:28:04 »

Mna zacalo stvat, ze ked im clovek napise mail, ci by dokazali zohnat aj nejaky iny tovar od Dunlopu alebo Planet Waves, tak sa na cloveka vyseru. Uz som parkrat nieco chcel a vzdy mi dali vediet, ze na mna serkaju a ze som im ukradnuty. Lenze takto serkam aj ja na nich a uz objednavam veci inde. Bleee

Spravne.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #178 kedy: 19. Marec , 2008, 15:31:16 »

v auparku maju prisun ludi istych seru na to aby sa zapodievali s komplikovanymi vecami
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #179 kedy: 19. Marec , 2008, 19:52:04 »

Posledne mi ani neodpovedali na mail. Ich chyba, lebo takto som sa nasral a nabuduce objednavam odinokial. V Cechach mi odpovedali na vsetky emaily a presne odpisali co maju dostupne a co nie, co kedy presne bude a maju zaujem lebo vo mne vidia potencialneho zakaznika pre buducnost. A co z toho, ze ma Muziker v shope "tolko" gitar, ked aj tak z toho snad minimalne polka nie je dostupna. A chyba im kopec inych znaciek. Uz mi je z tych vsetkych slovenskych obchodov na Bleee .

Raz sa mi stala taka vec, ze som z Muzikeru objednal kompresor krabicku a miesto toho som z krabice vybalil drziak na palicky k bubnom. Ked som im volal, tak mi povedali, ze im to mam naspat poslat cez UPS. Fuuha zíram To je drzost! Po nejakej hodine mi volali naspat, ze si to mam nechat.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.1 sekund, 23 otázok.