Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
25. September , 2024, 00:21:40
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 238776 krát)
0 užívateľov a 14 Hostí prehliada túto tému.
vid
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 141


« Odpoveď #180 kedy: 19. Marec , 2008, 19:57:21 »

to je sranda... ja som teraz pisal 2x (ohladne objednavky, na info@muziker.sk): prvy raz asi po 5 minutach prisla odpoved, druhy raz asi po 2-3 hodinach. aj predtym som s tymto absolutne nemal problem.
Zaznamenané
chmara
nováčik
*
Príspevkov: 14


« Odpoveď #181 kedy: 19. Marec , 2008, 21:00:50 »

No, ked niekto nema zmysel pre humor, potom to aj tak dopadne... treba si umyvat ruky my pride dost vtipne  Bavím sa skvele  Poznam vsetky predajne v BA a niektorych predavacov aj osobne a mozem na 100% potvrdit, ze urcite by toto nikto nepovedal so smrtelne vaznym vyrazom na tvari a potom odisiel. Skor by som povedal, ze si vymyslas a prikrasluses v "duchu" tejto temy. A preco to robis, to  neviem, ale pricin je vela. V psychologii je na to vyraz... A nakoniec tomu aj sam uveris. Ale to je jedno. 

To: mcmaros: zaujimave. Mozem zodpovedne prehlasit, ze serioznejsi pristup ako je v muzikerackom e-shope som nevidel. A ze ti neodpovedali? Tak im zavolaj, ved maju bezplatnu infolinku. Dokonca je to rychlejsie ako vypisovat maily. A poriadne ich zjazdi a vynadaj im, preco neodpisali na tvoj mail, hmmm? Mozno prides na to, ze chyba sa stala inde...
« Posledná zmena: 19. Marec , 2008, 21:05:33 od chmara » Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #182 kedy: 19. Marec , 2008, 21:34:10 »

inac ja nechapem taketo jednanie. asi nechcu nic predat.

ja som tam raz dosiel, ze si kupim pokryvku na moj keyboard na co som dostal otazku, ci nemam doma deku  Bavím sa skvele. asi tam vyberaju personal z nejakych nadacii.
mal sice pravdu, ale obchod by bol bohatsi o 5 kil keby to tam mali (na moj typ).

zas neni od veci predtym kuknut na internete ci to tam vobec maju, vsakze Beeee

ale henten cistiaci prostriedok, to je fakt huste, to by si jednoducho nemal dovolit hento, ta to uz ďe sme? ..mozno mal kramy ha ha ha
« Posledná zmena: 19. Marec , 2008, 21:34:41 od hangar_18 » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #183 kedy: 20. Marec , 2008, 08:41:20 »

ja som si tam objednaval Celestion Vintage30 a hned na druhy den, mi ho chlapik s UPS priviezol a s komunikaciou nebol ziaden problem Zdravíčko

inak nepisal som to tu uz?
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #184 kedy: 20. Marec , 2008, 08:46:01 »

Ja som od nich toho už nakúpil vcelku dosť a problém s nimi nebol nikdy.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #185 kedy: 20. Marec , 2008, 09:25:39 »

..mozno mal kramy ha ha ha
predavac alebo zakaznik?  :)
Zaznamenané
Griz_lee
nováčik
*
Príspevkov: 6



« Odpoveď #186 kedy: 21. Marec , 2008, 18:28:38 »

No, ked niekto nema zmysel pre humor, potom to aj tak dopadne... treba si umyvat ruky my pride dost vtipne  Bavím sa skvele  Poznam vsetky predajne v BA a niektorych predavacov aj osobne a mozem na 100% potvrdit, ze urcite by toto nikto nepovedal so smrtelne vaznym vyrazom na tvari a potom odisiel. Skor by som povedal, ze si vymyslas a prikrasluses v "duchu" tejto temy. A preco to robis, to  neviem, ale pricin je vela. V psychologii je na to vyraz... A nakoniec tomu aj sam uveris. Ale to je jedno. 

To by si sa cudoval, aky mam zmysel pre humor  ha ha ha. Avšak nepripadá mi vtipné, keď mi niekto povie takúto kravinu po tom, ako mu vysvetlím, že mám starú gitaru, (ktorá má pre mňa neopísateľnú hodnotu). ...a bolo to už pred pár rokmi. Možno tam ted dotyčný už ani nerobí (dúfam!!!)  ?§!..

Mimochodom, som dosť často v zahraničí (najmä v EU) a vo voľnom čase navštevujem hudobniny + špecializované gitarové predajne. Prajem Vám všetkým zažiť to, čo vo väčšine prípadov vidím...  Bravooo . V momente, ako sa začnem zaujímať o nejakú gitaru, ochotne mi všetko vysvetlia a bez problémov ju môžem vyskúšať vo zvukotesnej komore a nikoho nezaujíma, či tá gitara stojí 90€ alebo 1300 €. Hlavné je, aby sa zákazník v obchode cítil pohodlne a aby prišiel aj inokedy.... Žiaľ, v SK podmienkach si (všeobecne) na to budeme musieť ešte dlho počkať... Ale nie som pesimista; situácia sa rapidne zlepšila a mám pocit, že na niektorých miestach to je už viac, ako fajn...  Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #187 kedy: 21. Marec , 2008, 19:44:24 »

Citácia
Mimochodom, som dosť často v zahraničí (najmä v EU) a vo voľnom čase navštevujem hudobniny + špecializované gitarové predajne. Prajem Vám všetkým zažiť to, čo vo väčšine prípadov vidím...  Bravooo . V momente, ako sa začnem zaujímať o nejakú gitaru, ochotne mi všetko vysvetlia a bez problémov ju môžem vyskúšať vo zvukotesnej komore a nikoho nezaujíma, či tá gitara stojí 90€ alebo 1300 €. Hlavné je, aby sa zákazník v obchode cítil pohodlne a aby prišiel aj inokedy.... Žiaľ, v SK podmienkach si (všeobecne) na to budeme musieť ešte dlho počkať... Ale nie som pesimista; situácia sa rapidne zlepšila a mám pocit, že na niektorých miestach to je už viac, ako fajn...  Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko

Myslim ze s tymto uz neni problem ani u nas. ...
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #188 kedy: 22. Marec , 2008, 11:38:17 »

v made som uz nebol asi sto rokov, ale raz davno som tam chcel vyskusat 5 strunovu basu od sollera a zrovnat ju s 5 strunovym music manom, opytal som sa Hula (exTestimony) co tam vtedy predaval, zvesil obe, povedal nech na ne davam pozor a hral som si koklo som chcel.
v muzikery dosiel blondaty sef, mudroval a mal stale ironicke poznamky a po minute mi tu SX zobral s otazkou ze ci treba este skusat. fender marcus miller na ukazku neprichadzal v uvahu.
v hudobninach u bobosa ziaden problem, v onboarde davnejsie absolutne ziaden problem (cim pozdravujem milosa1).
Zaznamenané

o-yep sro
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #189 kedy: 22. Marec , 2008, 12:01:25 »

 Popiskujem si nepodpise sa na tomto "jebani na ludi" aj to, ze v Muzikery sa otoci za den velmi vela ludi a ze tam si az tak zakaznika nevazia, ako napriklad v inych hudobninach?
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #190 kedy: 22. Marec , 2008, 12:04:00 »

Popiskujem si nepodpise sa na tomto "jebani na ludi" aj to, ze v Muzikery sa otoci za den velmi vela ludi a ze tam si az tak zakaznika nevazia, ako napriklad v inych hudobninach?
no a dost, hlavne to ze v Auparku je vzdy vela ludi, ktori sa tam chodia len tak pozriet, co do ostatnych hudobnin nezvyknu
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #191 kedy: 23. Marec , 2008, 09:10:44 »

no a dost, hlavne to ze v Auparku je vzdy vela ludi, ktori sa tam chodia len tak pozriet, co do ostatnych hudobnin nezvyknu
jasne ale ved to sa da lahko skontrolovat kto sa vyzna..staci kazdemu zakaznikovi legitimovat bruska prstov,kto nema riadne ryhy a zhrubnutu kozu prisiel len kukat a si nezahra! a basta! Bacha na vec kamo! ha ha ha
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #192 kedy: 23. Marec , 2008, 10:09:09 »

jasne ale ved to sa da lahko skontrolovat kto sa vyzna..staci kazdemu zakaznikovi legitimovat bruska prstov,kto nema riadne ryhy a zhrubnutu kozu prisiel len kukat a si nezahra! a basta! Bacha na vec kamo! ha ha ha
zaujimava metoda, a ako by podla Teba kontrolovali bubenikov a klavesakov, hm?  Beeee
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #193 kedy: 23. Marec , 2008, 10:12:09 »

zaujimava metoda, a ako by podla Teba kontrolovali bubenikov a klavesakov, hm?  Beeee

pred vstupom do obchodu by si vyplnil test z hudobnej teorie a za tym zahral nejaku minutovu ukazku. a podla toho by ta vpustili do predajne.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1005



« Odpoveď #194 kedy: 23. Marec , 2008, 10:46:29 »

pred vstupom do obchodu by si vyplnil test z hudobnej teorie a za tym zahral nejaku minutovu ukazku. a podla toho by ta vpustili do predajne.

Kua tam, to by som musel aj struny a brnkatka kupovať v e-shope alebo cez nastrčené osoby  :D :D :D :D  .
Zaznamenané
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.104 sekund, 23 otázok.