Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. September , 2024, 16:26:59
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 238590 krát)
0 užívateľov a 7 Hostí prehliada túto tému.
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #300 kedy: 12. November , 2008, 22:42:43 »

mne pravdu povediac moc nereze ten brckavy co ma na starosti gitary a myslim ze aj viacerym ludom ale inak pohodicka, da sa  vydrzat Na zdravie!
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #301 kedy: 12. November , 2008, 23:55:54 »

mne pravdu povediac moc nereze ten brckavy co ma na starosti gitary a myslim ze aj viacerym ludom ale inak pohodicka, da sa  vydrzat Na zdravie!
suhlas Zdravíčko
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #302 kedy: 13. November , 2008, 00:11:04 »

mne pravdu povediac moc nereze ten brckavy co ma na starosti gitary a myslim ze aj viacerym ludom ale inak pohodicka, da sa  vydrzat Na zdravie!

Tento sa ma viac krat snazil odrbat, takze preto tam uz nechodievam.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #303 kedy: 13. November , 2008, 00:15:00 »

Tento sa ma viac krat snazil odrbat, takze preto tam uz nechodievam.
ten sa snazil uz asi kazdeho odrbat, byt veducim tak mu jebnem hodinovu vypoved
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #304 kedy: 13. November , 2008, 00:22:53 »

Tento sa ma viac krat snazil odrbat, takze preto tam uz nechodievam.

a cim konkretne? (teda ak si ochotny to tu popisovat)
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #305 kedy: 13. November , 2008, 01:08:37 »

a cim konkretne? (teda ak si ochotny to tu popisovat)
jezis no mna napr. ze epiphone les paul mam na cely zivot gitaru, potom ze trojvrstvovy pickguard ma vplyv na zvuk gitary oproti lacnejsim jednovrstvovym, potom ze moja absolutne napicu yamaha pacifica 312II je totalne opici gitara a ze vlastne nedrni lebo do nej nemozem hrat jak na luku a a ze vobec nevadi ked ma dohmat hrube ecko pomaly 1 cm nad 12 prazcom a furt drnci ze to je v pohode a hra sa na tom super a on neciti ziadny problem s lahkostou hrania a ze to nebrzdi... potom ze marshall mg30  je super kombo, potom ze zoom 505II nema zmysel nadstavovat podla patchov na nete lebo to su secko dylinovia, ze pearl jam hraju na marshalloch a podobne... mam ho rad, ale sak bol som vtedy mlady blbec a fakt som si myslel ze ma pravdu, to je jedno... ale problem asi je ze na takych mladych trtkov jak som bol ja vtedy ma vplyv

inak uz som ja vlastne v ziadnom obchode niekolko rokov nebol inak ako kupovat struny a brnkatka, sak to nema zmysel
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #306 kedy: 13. November , 2008, 08:32:47 »

a cim konkretne? (teda ak si ochotny to tu popisovat)

Veru nechce sa mi to uz vypisovat a mozno som to sem uz aj pisal niekde, ale to je jedno. Najviac ma nasralo (tych pripadov bolo viac) ked mi predal za plnu sumu (cca 20 000 SKK) vec ktora bola cela omlatena, ukazal mi novy kus, ale do krabicky mi zabalil pokriabanu a spinavu vec, ked som to doma otvoril tak ma skoro porazilo, hned som isiel naspat to reklamovat, tak mi to sice vymenil, ale ked som to doma chcel vyskusat tak som zasa prisiel na to ze mi dal aj nefunkcny adapter k tomu, a to ma skoro jeblo. Cize dakujem , neprosim, Muziker uz nikdy (napriek tomu ze pre nich pracuje par kamaratov), v Made mam uuuuplne ine sluzby a vzdy tam rad zajdem napriek problemu s parkovanim :).
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #307 kedy: 13. November , 2008, 08:47:05 »

ja viem koho myslite :) ale inak chalani su fakt v pohode, dopredu ma upozornia co sa ani neoplati skusat :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #308 kedy: 13. November , 2008, 09:24:23 »

Veru nechce sa mi to uz vypisovat a mozno som to sem uz aj pisal niekde, ale to je jedno. Najviac ma nasralo (tych pripadov bolo viac) ked mi predal za plnu sumu (cca 20 000 SKK) vec ktora bola cela omlatena, ukazal mi novy kus, ale do krabicky mi zabalil pokriabanu a spinavu vec, ked som to doma otvoril tak ma skoro porazilo, hned som isiel naspat to reklamovat, tak mi to sice vymenil, ale ked som to doma chcel vyskusat tak som zasa prisiel na to ze mi dal aj nefunkcny adapter k tomu, a to ma skoro jeblo. Cize dakujem , neprosim, Muziker uz nikdy (napriek tomu ze pre nich pracuje par kamaratov), v Made mam uuuuplne ine sluzby a vzdy tam rad zajdem napriek problemu s parkovanim :).


neboj, coskoro tam spravia heliport :) inak suhlas, z toho by cloveka jeblo na sto pro. Najlepsi sposob ako vyjadrit nesuhlas a rozhorcenie je nie ze pisat im maily a chodit sa stazovat, ale pisat na gitaristicke fora, na ich komentare k produktom a upozornovat ludi na to ako to tam funguje. Muziker je svojim sposobom porovnatelny s nejakym supermartketom, kam clovek pride a musi sa hrabat vo veciach aby nekupil pitchovinu. Oproti tomu ma clovek specializovane obchody ako Mada, Marris a odbodobne, ktore maju veci v stopercentnom poriadku uz v stojanoch. Inak.. skusali ste niekedy niekto prist do Muzikera v style: Dobry den, potreboval by som naletovat tento odpor, resp potak, pripadne nastavit geometriu, ci riesit nejaky problem s vasim nastrojom? Ja nie, ale co viem tak v obchode s gitarami, kde su odpbornici by to mali robit ako samozrejmost.. tak len reku, ci to niekomu napadlo.. Žmurk okrem toho, do nasho Muzikeru sa dostava ak mam byt uprimny asi fakt len odpad (toto nie je vymysel ale opodstatnene tvrdenie), co sa nepreda v Prahe..
Zaznamenané

Syd
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 105


Astronomy Domine


« Odpoveď #309 kedy: 17. November , 2008, 19:01:19 »

Porovnanie cien Si píš!!!

Celestion VINTAGE30-16
muziker .sk  3 399 Sk,112,83 €
muziker.at   EUR 103
muziker.cz   2 399 Kč

Fender 013-4602-380 
muziker .sk  13 376 Sk,444 €
muziker.at   EUR 405,3
muziker.cz   10 701 Kč

Marshall DSL401
muziker .sk  23 490 Sk,779,73 €
muziker.at   EUR 711,8
muziker.cz   17 560 Kč 


Gibson LPS6-DB
muziker .sk  62 029 Sk,2 058,99 €
muziker.at   EUR 1 879,7
muziker.cz   48 990 Kč 
Zaznamenané

Lime and limpid green, a second scene
A fight between the blue you once knew.
Floating down, the sound resounds
Around the icy waters underground.
Jupiter and Saturn, Oberon, Miranda and Titania.
Neptune, Titan, Stars can frighten.
Blinding signs flap
Flicker, flicker, flicker blam. Pow, po
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #310 kedy: 17. November , 2008, 20:05:50 »

Porovnanie cien Si píš!!!

Celestion VINTAGE30-16
muziker .sk  3 399 Sk,112,83 €
muziker.at   EUR 103
muziker.cz   2 399 Kč

Fender 013-4602-380 
muziker .sk  13 376 Sk,444 €
muziker.at   EUR 405,3
muziker.cz   10 701 Kč

Marshall DSL401
muziker .sk  23 490 Sk,779,73 €
muziker.at   EUR 711,8
muziker.cz   17 560 Kč 


Gibson LPS6-DB
muziker .sk  62 029 Sk,2 058,99 €
muziker.at   EUR 1 879,7
muziker.cz   48 990 Kč 
a tym je povedane vsetko...
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #311 kedy: 17. November , 2008, 21:50:14 »

Ziadna novinka, na Slovensku je to proste tak.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #312 kedy: 17. November , 2008, 22:43:18 »

s gitarami, kde su odpbornici by to mali robit ako samozrejmost.. tak len reku, ci to niekomu napadlo.. Žmurk okrem toho, do nasho Muzikeru sa dostava ak mam byt uprimny asi fakt len odpad (toto nie je vymysel ale opodstatnene tvrdenie), co sa nepreda v Prahe..
[/quote]

to je blbost muziker je jedna firma a je zo slovenska, odpad sa k nam nedostava  kedže je to zjedneho zdroja,myslim že v česku a rakusku schvalne predavaju lacnejšie aby od nich kupovali a je tam aj vačšia kupna sila ale aj konkurencia,to s tym letovanim beriem ako srandu Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 17. November , 2008, 22:44:28 od joe » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #313 kedy: 17. November , 2008, 22:46:34 »

myslim že v česku a rakusku schvalne predavaju lacnejšie aby od nich kupovali a je tam aj vačšia kupna sila ale aj konkurencia

Ved aj treba od Rakusakov kupovat, takisto kopu inych veci maju lacnejsich, nech sa zlodejski slovenski obchodnici uvedomia.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #314 kedy: 17. November , 2008, 22:51:27 »

Ved aj treba od Rakusakov kupovat, takisto kopu inych veci maju lacnejsich, nech sa zlodejski slovenski obchodnici uvedomia.
sila je to že každy ma net a si pozre kde čo stoji a potom.??...musim im tam povedat že ludia nadavaju na rozdiel ceny v cz a at
ale je to na vedeni firmy nie na zamestnancoch,často tam na niečo nadavam a nič Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 23 otázok.