Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. September , 2024, 08:26:48
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 238492 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
Leyka
okukávač

Príspevkov: 2


:):)


« Odpoveď #390 kedy: 07. Február , 2009, 12:40:21 »

Bratislavcanom asi netreba muziker moc predstavovat, ale pre ostatnu cast slovenska, ktora nepozna tak davam do pozornosti. Vyber na internete maju dostatocne velky, co sa vsak o kamnennom obchode moc povedat neda, lebo vacsinou ked nieco hladam tak to v predajni nemaju  To co bolo? červená-von  Ceny maju podla mna dost prehnane u niektorych produktov, ale tak maju garanciu najnizsej ceny, tak treba skusit. Personal mi nevadi, az na jedneho predavaca, ktory sa robi ze si nikoho nevsima...  Pomoooc! Ja osobne nemam nejake zle skusenosti u nich, vsak napiste pripadne vase postrehy.  Zdravíčko

este ich link http://www.muziker.sk/


A v KE kedy bude Muziker?:D
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #391 kedy: 07. Február , 2009, 12:41:45 »


A v KE kedy bude Muziker?:D
ked tu dokoncia aupark...cize v KE budu v muzikeri nakupovat tvoje vnucata
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #392 kedy: 07. Február , 2009, 12:44:12 »

ked tu dokoncia aupark...cize v KE budu v muzikeri nakupovat tvoje vnucata
ha ha ha
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Leyka
okukávač

Príspevkov: 2


:):)


« Odpoveď #393 kedy: 07. Február , 2009, 12:56:01 »

ked tu dokoncia aupark...cize v KE budu v muzikeri nakupovat tvoje vnucata

na muziker je potrebny aupark?:D dobre vediet Žmurk
Zaznamenané
pete26
Hosť
« Odpoveď #394 kedy: 18. Február , 2009, 22:59:16 »

dnes som bol v muzikery ze super pozriem si daku tu basu a asi po 5min ma presla chut aj hrat, ochota predavaca ktory na mna pozeral ako keby som bol z marsu ked som mu povedal moje poziadavky a to ako ma stale tlacil do kusu ktory bol cca raz taky drahy ako bol moj planovany rozpocet tiez nebolo moc na mieste.....a pri odchode sa so mnou rozlucil arogantnym namyslenym tonom ze je super ze som si aj nieco vybral a ze sa mozem tesit z novej gitary......tak po tejto skusenosti ma presla chut si tam kupit aj trsatko....a toto je presne pripad co sa stal aj kamosovy ked kupoval cinel ktoreho cena sa zvysovala z casom stravenym v predajni....asi je to hanebna kritika na obchod ale mna ocaril asi len tym ako pekne to tam vyzera  a nwm ake mate s nim skusenosti vy ostatny......
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #395 kedy: 18. Február , 2009, 23:01:47 »

Ja som tam bol zase včera aj s kamošom bezmala dve a pol hodiny skúšali sme JCM800, 2266 a pomaranč AD30 na epi zakk wylde. Matúš nas pozapajal a nechal nas tak, ochota jak svina, pokecali sme... Pekne sme podakovali a všetci spokojní  Bravooo . Aspon teraz viem prečo všetci tak ospevujete Orange  Na zdravie!
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #396 kedy: 18. Február , 2009, 23:03:32 »

Ja som tam bol zase včera aj s kamošom bezmala dve a pol hodiny skúšali sme JCM800, 2266 a pomaranč AD30 na epi zakk wylde. Matúš nas pozapajal a nechal nas tak, ochota jak svina, pokecali sme... Pekne sme podakovali a všetci spokojní  Bravooo . Aspon teraz viem prečo všetci tak ospevujete Orange  Na zdravie!

Matúš je fajn chalan... Ale robi tam aj druhy... Zdravíčko a ten uz fajn chalan nie je.
Zaznamenané
pete26
Hosť
« Odpoveď #397 kedy: 18. Február , 2009, 23:04:03 »

no aspon ta zapojil.....ja som sa dostal len k tomu aby som si z dialky pozrel gitaru na ktoru budem mat tak o 5rokov Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #398 kedy: 18. Február , 2009, 23:05:11 »

Osobne nemam zle skusenosti zatial ... teda v poslednej dobe
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #399 kedy: 18. Február , 2009, 23:06:28 »

raz som sa bol pozret n jeho koncert..a odvtedy sa ma stale pyta  kedy mam ja koncert ze dojde...a uz neni taky arogantny..treba ist na jeho konert Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #400 kedy: 18. Február , 2009, 23:08:06 »

dnes som bol v muzikery ze super pozriem si daku tu basu a asi po 5min ma presla chut aj hrat, ochota predavaca ktory na mna pozeral ako keby som bol z marsu ked som mu povedal moje poziadavky a to ako ma stale tlacil do kusu ktory bol cca raz taky drahy ako bol moj planovany rozpocet tiez nebolo moc na mieste.....a pri odchode sa so mnou rozlucil arogantnym namyslenym tonom ze je super ze som si aj nieco vybral a ze sa mozem tesit z novej gitary......tak po tejto skusenosti ma presla chut si tam kupit aj trsatko....a toto je presne pripad co sa stal aj kamosovy ked kupoval cinel ktoreho cena sa zvysovala z casom stravenym v predajni....asi je to hanebna kritika na obchod ale mna ocaril asi len tym ako pekne to tam vyzera  a nwm ake mate s nim skusenosti vy ostatny......

no tak mohol si to napisat do temy muziker, ci ty tu chces robit neporiadok? :)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #401 kedy: 18. Február , 2009, 23:10:27 »

Ja som mal zle skusenosti s muzikerom jak fras mal som si strcit zapalku do rozpadajucej sa kobyly na gitarke mesiac starej akoze reklamacia, minule som tam vsak skusal phaser od eh a od mxr v poho isiel som do peavey cl. s epi prophecy este som aj pokecal o tych phaser-och a epi.
Vsade je to raz tak raz tak,
Zaznamenané

pete26
Hosť
« Odpoveď #402 kedy: 18. Február , 2009, 23:10:38 »

vies co ani nie len ta tema muziker je uz tak nabita komentarmy ze to az pekne nieje  Na zdravie!
Zaznamenané
lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #403 kedy: 18. Február , 2009, 23:12:36 »

Citácia
komentarmy
to sa len tak nevidi... (sorry, nedalo mi)
Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #404 kedy: 18. Február , 2009, 23:13:34 »

Matúš je fajn chalan... Ale robi tam aj druhy... Zdravíčko a ten uz fajn chalan nie je.

Jj Matuš je super, o Petrovi som ale ako píšeš tiež nečítal najlepšie, a skúsenosti no tiež...  ?§!. Musím napisat Matúšovi kedy tam býva, chcem tam ist ešte rockerverb vyskúšať
Zaznamenané
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.115 sekund, 23 otázok.