Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. September , 2024, 06:13:17
Strán: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 238453 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #405 kedy: 18. Február , 2009, 23:13:54 »

vies co ani nie len ta tema muziker je uz tak nabita komentarmy ze to az pekne nieje  Na zdravie!

jasne, ale keby kazdy napisal svoj najnovsi zazitok z muzikeru do osobitnej temy, tak tu z toho bude milion tem a nedozvies sa vlastne nic. Zdravíčko
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #406 kedy: 18. Február , 2009, 23:14:46 »

inak trocha OT dnes som tam pocul hrat kombo bugeru 6262 na predajni a nieco hrozne to bolo  ha ha ha
Zaznamenané

Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #407 kedy: 18. Február , 2009, 23:16:41 »

ja sa im nedivim vsak tam robia od nevidim do nevidim. potom uz nema clovek nervy vkuse byt mily ku kazdemu.

najvacsia sprostost je to ze na stranke muzikera mas rozne akcie a nizsie ceny a ked si to chces vyzdvihnut v predajni, tak ti povedia ze to nemozes mat za taku cenu jak na webe. ze to je ich akcia - ako dodavatela a ze predajna ma ine ceny.
ja som takto vyplnil kompletne objednavku na blany na bicie a zvolil som na webe moznost vyzdvihnut  objednavku v obchode. doslo mi mailom potvrdenie, v cene podla www. dojdem preto do predajne a bla bla bla,  to co som uz napisal.  takze som to nekupil, zbytocne to tam doniesli. bol tam rozdiel cca 500 korun co uz je na rozmyslenie.  

do auparku uz nechodim. teraz robim v centre tak radsej zajdem na medenu, ale skor kukam tie ceske stranky a odtial si daco objednat. spevakovi do kapely som kupoval z ciech odposluch, Kustom 10´´+ vyskac, maly do ruky 7,5 kg, perfektny zvuk, hociake nastroje cez to dobre zneju, ma regulaciu hlasitosti, aj vystup pre dalsi box, tri mozne polohy, aj dieru na stojan, pripadne. multifunkcny reprobox, cena 1600 Kc. parada.
« Posledná zmena: 18. Február , 2009, 23:21:25 od Viktor » Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #408 kedy: 18. Február , 2009, 23:18:09 »

ozaj, kde hrajú tí chlani z muzikeru?  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #409 kedy: 18. Február , 2009, 23:19:31 »

ozaj, kde hrajú tí chlani z muzikeru?  Na zdravie!
V muzikeri  Bravooo
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #410 kedy: 18. Február , 2009, 23:19:58 »

to viktor tak kamenne obchody vs. eshop aj pod tou istou znackou je u nas furt rozdiel, zial predavaci za cenu nemozu nie ze by som ich hajil ale viete co myslim
Zaznamenané

Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #411 kedy: 18. Február , 2009, 23:28:49 »

ja to chapem, ale preco potom niekto zodpovedny spustil na stranke moznost vyberu vyzdvihnut si tovar v predajni, ked v praxi to neexistuje. nech aspon opravia web - t.j. vylucne na postu alebo kurierom.
obchodna stranka veci mi je jasna, islo len o to ze je to pre mnohych jednoduchsie a rychlejsie ist do auparku nez na postu.
« Posledná zmena: 18. Február , 2009, 23:29:49 od Viktor » Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #412 kedy: 18. Február , 2009, 23:31:38 »

no maju bordel v tom
Zaznamenané

Srnac
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 322


« Odpoveď #413 kedy: 18. Február , 2009, 23:41:58 »

V muzikeri  Bravooo
V muzikeri ma viac krat nasrali napriklad raz som reklamoval svoj zoom G2.1 lebo mi zacali blbnut tlacitka...zo zakona maju pravo 30 dni sa s tzm jebat ale v predajni mi povedali aby som tam volal a nahanal ich tak som tak robil...nakoniec to malo prist "opravene" na predajnu aby som si to vyzdvihol nebolo to tam ku 30. dnu odo dna podania reklamacie...tak mi ti tipci v muzikeri dali novy kus a den nato mi ten koko*t technik zacne vyvolavat ze ako si to dovolujem brat novy kus a ze som vraj velky spekulant tak to ma uplne dorazilo.Ako ti predavaci tam su niektori v pohode ale ten ich technik dovi dopo Nezahrávaj sa Nezahrávaj sa Nezahrávaj sa Nezahrávaj sa
Zaznamenané
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #414 kedy: 18. Február , 2009, 23:43:43 »

V muzikeri ma viac krat nasrali napriklad raz som reklamoval svoj zoom G2.1 lebo mi zacali blbnut tlacitka...zo zakona maju pravo 30 dni sa s tzm jebat ale v predajni mi povedali aby som tam volal a nahanal ich tak som tak robil...nakoniec to malo prist "opravene" na predajnu aby som si to vyzdvihol nebolo to tam ku 30. dnu odo dna podania reklamacie...tak mi ti tipci v muzikeri dali novy kus a den nato mi ten koko*t technik zacne vyvolavat ze ako si to dovolujem brat novy kus a ze som vraj velky spekulant tak to ma uplne dorazilo.Ako ti predavaci tam su niektori v pohode ale ten ich technik dovi dopo Nezahrávaj sa Nezahrávaj sa Nezahrávaj sa Nezahrávaj sa
tam su taky technici ako tu podaktory na fore Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
Srnac
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 322


« Odpoveď #415 kedy: 18. Február , 2009, 23:45:53 »

tam su taky technici ako tu podaktory na fore Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Chapes technik co somnou nic nema mi zacne vyvolavat na mobil, mne zakaznikovi sak jebe mu??? normalne mi vyrazil dych vtedy som nevedel co mu mam povedat Smútim Beeee
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #416 kedy: 18. Február , 2009, 23:46:03 »

Ved presne takto som si mal strcit sparatko alebo sirku do kobylky na novej gitare co som tam dosiel reklamovat, ten asi manazer za stolikom po mne vyhukoval ze sa mu to nezda a napci sa mu moj pristup ze chcem vratit bud peniaze alebo novu gitaru, totizto to som tam bol s nou uz terti krat
Zaznamenané

Srnac
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 322


« Odpoveď #417 kedy: 18. Február , 2009, 23:47:34 »

Ved presne takto som si mal strcit sparatko alebo sirku do kobylky na novej gitare co som tam dosiel reklamovat, ten asi manazer za stolikom po mne vyhukoval ze sa mu to nezda a napci sa mu moj pristup ze chcem vratit bud peniaze alebo novu gitaru, totizto to som tam bol s nou uz terti krat
Ako niektori taki jeden od gitar tam je v pohode...Nemyslim toho s takym zahorackym prizvukom ale taky dalsi kratkovlasy neviem jak sa vola a potom este veduci predajne je vp ohode
Zaznamenané
lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #418 kedy: 18. Február , 2009, 23:48:26 »

Citácia
ja sa im nedivim vsak tam robia od nevidim do nevidim
No dobre, ale ako zakaznik to jednak nemozem vediet a dvak ma to ani moc netrapi. Bud chce nieco predat, alebo nie.

S tym technikom - to by ma dost nas.alo, by som sa s nim ani nebavil.
Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
Srnac
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 322


« Odpoveď #419 kedy: 18. Február , 2009, 23:49:56 »

No dobre, ale ako zakaznik to jednak nemozem vediet a dvak ma to ani moc netrapi. Bud chce nieco predat, alebo nie.

S tym technikom - to by ma dost nas.alo, by som sa s nim ani nebavil.

jasne jasne "nas zakaznik nas pan" ale tak u nas na slovensku som uz celkom zvyknuty na divny pristup k zakaznikom cize ani niesom moc prekvapeny
Zaznamenané
Strán: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.108 sekund, 23 otázok.