Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. September , 2024, 04:27:07
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 238418 krát)
0 užívateľov a 17 Hostí prehliada túto tému.
Alexi7
nováčik
*
Príspevkov: 36



« Odpoveď #435 kedy: 19. Február , 2009, 00:03:40 »

vzdy ked som zavolal tak mi povedali zajtra, o dva dni alebo tak a vzdy ked som zavolal o tie dva dni tak mi povedal ze to este nemaju a takto sme sa natahovali 30 dni a aj tak to tam nebolo...ako ked som prisiel, normalen dali novy kus vp ohode este sa ospravedlnili tak som to bral ze no fasa som vedel ze to nieje taky zly obchod ale po tom telefonate ma zabili...Som rozmyslal o kupe gitary(dost drahej) ale urcite ju nekupim tam ani keby co bolo

nato sa vykasli, si o skusenost bohatsi, nabuduce vies co mas robit  Bacha na vec kamo!  jaaj keby mne tak zavola nejaky sulin od reklamacii a povie mi ze som spekulant tak ho asi zabijem  ha ha ha

ja ked som v muzikeri a je tam ten brckavy, tak si ho ani nevsima, ked si chcem nieco vyskusat tak sa slusne opytam a vsetky ostatne jeho blbe poznamky uplne ignorujem ani ho nepocuvam co mi vlastne hovori :) 
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #436 kedy: 19. Február , 2009, 00:04:56 »

Osemstovky, devätstovky, jtm-ka, vsetko ven  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele

Aj moju?  Smútim
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #437 kedy: 19. Február , 2009, 00:06:01 »

mna raz v muzikeri presviedcali, ze kabel na koncak a bednu je len vyplod mojej chorej mysle pretoze take daco neexistuje a na koncak a bednu sa dava gitarovy kabel a ponukly mi nejaky python za 90Sk trapny gitarovy kabel na prepajanie efektov - utiekol som.
Zaznamenané
Srnac
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 322


« Odpoveď #438 kedy: 19. Február , 2009, 00:06:15 »

nato sa vykasli, si o skusenost bohatsi, nabuduce vies co mas robit  Bacha na vec kamo!  jaaj keby mne tak zavola nejaky sulin od reklamacii a povie mi ze som spekulant tak ho asi zabijem  ha ha ha

ja ked som v muzikeri a je tam ten brckavy, tak si ho ani nevsima, ked si chcem nieco vyskusat tak sa slusne opytam a vsetky ostatne jeho blbe poznamky uplne ignorujem ani ho nepocuvam co mi vlastne hovori :) 
JJ ja uz tam kupujem len struny a obcas nejake to trsatko inak to kaslem cele jak to je:D
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #439 kedy: 19. Február , 2009, 00:06:24 »

secko pojde ja si vsak beriem ultra tube amp by Face  Zdravíčko
Zaznamenané

Srnac
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 322


« Odpoveď #440 kedy: 19. Február , 2009, 00:07:05 »

mna raz v muzikeri presviedcali, ze kabel na koncak a bednu je len vyplod mojej chorej mysle pretoze take daco neexistuje a na koncak a bednu sa dava gitarovy kabel a ponukly mi nejaky python za 90Sk trapny gitarovy kabel na prepajanie efektov - utiekol som.
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #441 kedy: 19. Február , 2009, 00:07:50 »

Osemstovky, devätstovky, jtm-ka, vsetko ven  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
vsetky ku mne, ja to berem
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #442 kedy: 19. Február , 2009, 00:08:16 »

uz ostali len face a soundking
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #443 kedy: 19. Február , 2009, 09:02:59 »

Aj moju?  Smútim

V prvom rade Tvoju Si píš!!!  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #444 kedy: 19. Február , 2009, 09:24:52 »

temy spojene, naco dve o tom istom obchode.
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #445 kedy: 23. Február , 2009, 07:52:01 »

Muziker nam prisiel s distribuciou par novych znaciek, napriek pomerne vysokym cenam maju u mna bod naviac. (aj ked.. na predajni su len dve komba bugera, ktore hraju fakt fakt strasne.. netusim preco ich nemaju aj na stranke)
http://www.muziker.sk/default.aspx?content=tovar&nparams=typ_t;;vyr;36241 novinka Engl
Zaznamenané

Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #446 kedy: 23. Február , 2009, 09:46:11 »

Muziker nam prisiel s distribuciou par novych znaciek, napriek pomerne vysokym cenam maju u mna bod naviac. (aj ked.. na predajni su len dve komba bugera, ktore hraju fakt fakt strasne.. netusim preco ich nemaju aj na stranke)
http://www.muziker.sk/default.aspx?content=tovar&nparams=typ_t;;vyr;36241 novinka Engl


celkom slusny sortiment aj ked tie ceny neviem ci niesu premrstene trocha......kedy uz tam konecne kupia aj nieco basove nove...ten katastrofalny kettner je tam co si pamatam a este sa im ho nepodarilo predat....inac nic.  Smútim
Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
Jurinko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 379


dilinožravec


« Odpoveď #447 kedy: 26. Február , 2009, 16:41:36 »

Pred par dnami som si v Auparku skusal jeden basovy efekt, ochotne my ho vybrali, dovolili aby som si zobral basu aku chcem co bolo celkom fajn. Zobral som prvu 4strunovu co som videl a skoro som odpadol. Ta basa bola v katastrofalnom stave Si píš!!! Struny boli asi centimeter od hmatniku, storocne, uplne hrdzave, bal som sa ze dostanem tetanus :) BAsa abslutne rozhasena, hmatnik ako luk........ no proste neviem si predstavit ze by ju niekto kupil. Ked som povedal predavacovi ze si zoberiem inu basu tak povedal ze to mam jedno, ze oni su vsetky take, ze oni ich nastavuju az ked ma niekto o nu zaujem........ no comment, neviem si predstavit kto by prejavil zaujem o basu ktora je v skoro nehratelnom stave.   Na zdravie!
« Posledná zmena: 26. Február , 2009, 16:42:12 od Jurinko » Zaznamenané

Respectable people do not write music or make love as a career.
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #448 kedy: 26. Február , 2009, 16:46:50 »

Pred par dnami som si v Auparku skusal jeden basovy efekt, ochotne my ho vybrali, dovolili aby som si zobral basu aku chcem co bolo celkom fajn. Zobral som prvu 4strunovu co som videl a skoro som odpadol. Ta basa bola v katastrofalnom stave Si píš!!! Struny boli asi centimeter od hmatniku, storocne, uplne hrdzave, bal som sa ze dostanem tetanus :) BAsa abslutne rozhasena, hmatnik ako luk........ no proste neviem si predstavit ze by ju niekto kupil. Ked som povedal predavacovi ze si zoberiem inu basu tak povedal ze to mam jedno, ze oni su vsetky take, ze oni ich nastavuju az ked ma niekto o nu zaujem........ no comment, neviem si predstavit kto by prejavil zaujem o basu ktora je v skoro nehratelnom stave.   Na zdravie!

vitaj na slovensku, co ti poviem na to, muziker dokonca posiela pokazene komba, ktore po prevzati nechce vziat spat, iba ako reklamaciu. slovensky obchod nikdy viac. vsade to iste, to je tak ked sa sprosty baca dostane k internetu.
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #449 kedy: 26. Február , 2009, 19:17:46 »

vitaj na slovensku, co ti poviem na to, muziker dokonca posiela pokazene komba, ktore po prevzati nechce vziat spat, iba ako reklamaciu. slovensky obchod nikdy viac. vsade to iste, to je tak ked sa sprosty baca dostane k internetu.

Vsade to tak nie je. Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 23 otázok.