Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. September , 2024, 00:24:23
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 238356 krát)
0 užívateľov a 21 Hostí prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #495 kedy: 13. Apríl , 2009, 22:56:02 »

Áno, ten pokazený opravia a predávajú pod oddelením repasovaných výrobkov s obrovskou zľavou, alebo pri veľkom prúsere vracajú dodavateľovi.. Na zdravie!...nikto Ti ho tam nepredá ako nový, nepoužitý kus, tam sa potom trochu odlišne rieši aj záruka a je na každom či si priplatí a chce nový, alebo to riskne a berie repsovaný kus... Na zdravie!
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #496 kedy: 13. Apríl , 2009, 22:59:19 »

Chces kupit Dual Recto? Chces kupit nieco ine konkretne v tejto cene, ci len tak pises?

aký  to má súvis s tým o čom si tu tak pekne píšeme?

chceš vedieť niečo konkrétne, či len tak rýpeš?  Cmuk chlapci
« Posledná zmena: 13. Apríl , 2009, 22:59:54 od johnzo » Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
udry
Hosť
« Odpoveď #497 kedy: 13. Apríl , 2009, 22:59:41 »

Áno, ten pokazený opravia a predávajú pod oddelením repasovaných výrobkov s obrovskou zľavou, alebo pri veľkom prúsere vracajú dodavateľovi.. Na zdravie!...nikto Ti ho tam nepredá ako nový,
No,len aby to tak bolo./ ale osobne tomu moc neverim  :)/  Na zdravie!
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #498 kedy: 13. Apríl , 2009, 23:01:02 »

No,len aby to tak bolo./ ale osobne tomu moc neverim  :)/  Na zdravie!

žiť vo svete, kde ťa každý chuj ojebe asi nieje pekné, že? :) každopádne môžeš mať v kozách, keď sa ti to pokazí, dostaneš nový kus.  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
udry
Hosť
« Odpoveď #499 kedy: 13. Apríl , 2009, 23:06:21 »

keď sa ti to pokazí, dostaneš nový kus.  Na zdravie!
..... a možno zas daky opraveny ..... Bavím sa skvele
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #500 kedy: 13. Apríl , 2009, 23:08:44 »

..... a možno zas daky opraveny ..... Bavím sa skvele

stále máš v kozách  Beeee ak ti to zahorí ešte dva krát tak si zažiadaš o vrátenie peňazí   Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #501 kedy: 13. Apríl , 2009, 23:09:53 »

tromboš keby to sleduješ tak vieš že predavaju opravene veci na muzikery za par šupov s tym že ti napišu opravovane ,alebo s takou chybou
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #502 kedy: 13. Apríl , 2009, 23:11:59 »

Presne tak. Inak keď Ťa to bude zaujímať u THOMANNA, keď si na stránke klikneš jednotlivé položky, napr. Gitary, Ampy a podobne, v každej máš podpoložku RESTPOSTEN..t,j, B-stock, poškodený tovar, nekompletný alebo repass.....vonku si nikto nedovolí predať Ti dodrbanú vec, alebo používanú ako novú... Na zdravie!
« Posledná zmena: 13. Apríl , 2009, 23:12:25 od RobG » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #503 kedy: 13. Apríl , 2009, 23:12:38 »

ak ti to zahorí ešte dva krát tak si zažiadaš o vrátenie peňazí   Bavím sa skvele
...plus nahradu za vyhorenu elektroinštalaciu v byte .... Bavím sa skvele
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #504 kedy: 14. Apríl , 2009, 06:34:18 »

Áno, ten pokazený opravia a predávajú pod oddelením repasovaných výrobkov s obrovskou zľavou

Hmm, ten B stock sa mi tie zlavy zdaju cca 5% maximalne, ci treba ist osobne do skladu a tam maju vacsie?

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #505 kedy: 14. Apríl , 2009, 06:37:49 »

Thomann je spoľahlivý, nakupujem tam pravidelne a nikdy nebol žiadny problém. Výhoda je aj to, že veci má skutočne na sklade a pri probléme nemusíč čakať na opravu svojej veci, ale dostaneš kus za kus..pardom..dostanem kus za kus... ha ha ha Na zdravie! Na zdravie!

Spolahlivý jak spolahlivý..no každý máme nejakú skúsenosť. Ja čakam už tri a pol týždňa na 3 sady snímačov EMG co som objednal a stále nič, ani mail, že by to malo meškať. A stav objednávky je na ceste... Takže to asi zruším a jebem na nich.  Zdravíčko
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #506 kedy: 29. Apríl , 2009, 19:27:50 »

RIVERA v BA  http://rivera.muziker.sk/  -kto bol/pôjde okukat ? Informujte. Maju sice skladom len 1 hlavu a 5 comb ale môže to byt zaujimave.
« Posledná zmena: 29. Apríl , 2009, 19:30:58 od udry » Zaznamenané
357man
okukávač

Príspevkov: 2



« Odpoveď #507 kedy: 06. Máj , 2009, 09:05:08 »

Dovolte aj mne ako novemu clenovi tohotro fóra, vyjadrit svoj názor na túto predajňu.
Kúpil som tam vlani akustickú gitaru LAG 400D. Pred tým som si prešiel všetky obchody v BA a táto gitara bola pre mňa to najlepšie v danej cenovej kategórii do (15000 Sk). Pred tým než som ju kúpil som si však preveroval ceny aj inde, lebo moja skúsenosť s obchodmi v Auparku je predraženosť a prekvapilo ma že práve v muzikeri mali túto gitaru úplne najlacnejšie ( aj v porovnaní s internetovými obchodmi) V neposlednom rade je tu navyše možnosť si ju vyskúšať, aj keď podmienky na to sú tam fakt dosť zlé.
Chodil som do tejto predajne ( aj iných ) asi mesiac a vyberal akú gitaru si kúpim a nikdy som sa nestretol so zlým prístupom. Ako tu už bolo spomínané, Matúš je naozaj veľmi ochotný a milý, ale ani s Petrom som nemal problémy aj keď jeho komunikačné schopnosti nie sú najlepšie, ale to čo hovoril malo hlavu a pätu.
Neskôr som si tam objednal Marshall AS50D, lebo nebol na sklade. Opäť ho mali za super cenu (najlacnejšie v Európe) keď ho zlacnili z 13000 na 8200. Keď som si ho objednal sľúbili že zavolajú keď príde, čo sa nestalo, ale keď som išiel okolo a spýtak sa ako to s mojou objednávkou vyzerá videl som tam jedného v krabici. Bol síce na iné meno, ale našli moju objednávku, ktorá bola skôr a tak mi ho predali. Škoda, o mesiac ho zlacnili ešte viac  ?§!.
Kedykoľvek som v Auparku, čo nie je často lebo tam nerád chodím, zastavím sa tam a keď je tam Matúš tak s ním rád prehodím pár slov o novinkách akciách a pod. Vždy mi dobre poradil a nakúpil som tam ešte pár drobností ako káble, púzdra stojany a pod.
Zaznamenané
ANTISOCIAL6661
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127


Alex6661


« Odpoveď #508 kedy: 09. Máj , 2009, 05:42:05 »

Su povolania,kde je urcity vztah k "predmetu prace" ani nie predpokladany,ale skor nutny.Neviem si predstavit dobreho lekara,ucitela,PREDAVACA HUDOBNYCH NASTROJOV,...ktory nema ku svojej robote ziadny iny,nez len "ekonomicky"vztah.Myslim,ze ten typek v hociktorych hudobninach,ak chce predavat tak specificke nadobicko,ako gitary,bicie,...musi mat strpenie aj pre toho najvacsieho amatera,pretoze pre neho to moze byt,a asi aj je,"najdolezitejsia kupa v zivote :)",ktoru ,zrejme z ekonomickych dovodov ,opat nebude tak skoro opakovat,tak je krapet "preopatrny",co moze skuseneho muzikanta privadzat obcas do stavov lahkeho bezvedomia az komy.Ina vec je,ked sa nejaky "zakaznik"chova ako k...t!Takze,ku kazdemu sa treba chovat asi tak,ako si zasluzi.
« Posledná zmena: 09. Máj , 2009, 05:43:41 od ANTISOCIAL6661 » Zaznamenané

ESP Eclipse II SW,Boss GT 10,,Marshall JCM 900 4100,Marshall 1960 AB,Ibanez western,Monster cable rock
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #509 kedy: 09. Máj , 2009, 06:49:54 »

Ina vec je,ked sa nejaky "zakaznik"chova ako k...t!Takze,ku kazdemu sa treba chovat asi tak,ako si zasluzi.

Toto bohuzial alebo chvalabohu neplati, teda namalo by platit. Ale zase niekedy sa neda.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.095 sekund, 23 otázok.