Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. September , 2024, 22:25:13
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 238296 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #525 kedy: 27. Jún , 2009, 11:40:48 »

inak.. boli ste si pozriet niekto tie LAG elektriky co tam visia? ta povrchovka na tych gitarach je taka, ze svadobna torta z marcipanu vydrzi viac.. niekde som to mal aj cvaknute mobilom tam boli ryhy asi 5cm dlhe uplne smakovo to vyzeralo.. jak z cukru  Bavím sa skvele som sa bal po tom prejst vobec prstom
« Posledná zmena: 27. Jún , 2009, 11:41:11 od kaolko » Zaznamenané

mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #526 kedy: 28. Jún , 2009, 12:00:12 »

Nechapem tuto slovensku podnikatelsku naturu ... a oni mi nechcu vyemnit kabel ... Nechapem tomu ked niekomu odmietnu vymenit poskodenu , vec tak v nom stratia zakaznika a na toto sa nikto nekuka...
Este si budeme musiet niekolko rokov pockat, nez sa to (snad) zmeni.
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #527 kedy: 12. Júl , 2009, 18:52:25 »

vcera som tam bol reklamovat kabel, som poslal brata kupit kabel a nevsimol si ze ma zalomeny koniec, ako ked niekomu padne gitara na zem a rovno na jack. A oni mi ho nechceli vyemnit... Nechapem tuto slovensku podnikatelsku naturu, kupujem tam kazdu chvilu nieco a ked ratam kolko veci mam o tial doma tal su to pekne peniaze a oni mi nechcu vyemnit kabel, tak som kupil novu koncovku s tym,ze to bola posledna vec co som tam kupil. Nechapem tomu ked niekomu odmietnu vymenit poskodenu , vec tak v nom stratia zakaznika a na toto sa nikto nekuka...
Tak ale to je snaď vaša chyba, nie? Keď si vec kupujem, tak si ju poriadne pozriem, poprípade odskúšam. Ako má ten predavač vedieť, že si ten kábel doma v sešúplosti nezničil ty?
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #528 kedy: 13. Júl , 2009, 08:17:50 »

nj - ja som si najprv myslel, ze Ti kup kabel s klasickym zalomenym jackom a ten Ti nechceli vymenit...to by bolo horsie, ale toto je taky pripad, ze Tebe naozaj mohla ta gitara doma spadnut a siel si reklamovat..
Zaznamenané

Andrew
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 92


Knowledge is power.


WWW
« Odpoveď #529 kedy: 28. Júl , 2009, 13:44:23 »

V Muzikeri nakupujem zriedkakedy, ale vzdy ma pobavi typek v oddeleni gitar, ktory vyzera ako Brano Mojsej a ma aj podobne ego :D   
Zaznamenané

ALE OD RÁNA JEBE BUBNY!
marowak
Hosť
« Odpoveď #530 kedy: 28. Júl , 2009, 14:03:30 »

V Muzikeri som si kupil iba raz - trsatko  Bavím sa skvele, ktore mimochodom ani nepouzivam. Kable si robim kompletne sam (Proelacke, spokojnost s kvalitou) a zvysok aparatov mam z x-tej ruky, no vsetko bezchybne aj ked mierne "vojete", ale od spolahliveho zdroja.
Zaznamenané
ANTISOCIAL6661
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127


Alex6661


« Odpoveď #531 kedy: 07. August , 2009, 22:57:56 »

Pred dvoma tyzdnami som ako na istotu isiel po Marshall 1960A do Muzikeru,inzeruju ho,ze je furt na sklade,a kurna...ze VCERA vsetky vypredali!!!Samozrejme verim ]:->Tak som sa stavil V Piestanoch v Music Market u  Mariana z Fora, za 495E v malej predani,a NO PROBLEM Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko
« Posledná zmena: 07. August , 2009, 23:02:21 od ANTISOCIAL6661 » Zaznamenané

ESP Eclipse II SW,Boss GT 10,,Marshall JCM 900 4100,Marshall 1960 AB,Ibanez western,Monster cable rock
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #532 kedy: 21. August , 2009, 14:31:12 »

V Muzikeri nakupujem zriedkakedy, ale vzdy ma pobavi typek v oddeleni gitar, ktory vyzera ako Brano Mojsej a ma aj podobne ego :D   

JJ Peto je klasik ha ha ha, netreba sa odradit...on to tak nemysli, on je taky uz odjakziva
Zaznamenané

WEIRD THRASH
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #533 kedy: 21. August , 2009, 14:33:40 »

by mu to mal niekto povedat. vies ty ho poznas, ale ked na kazdeho posobi ako KOK, tak je to dost nanic lebo v konecnom dosledku je jedno ze vie byt aj normalny.
Zaznamenané

o-yep sro
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #534 kedy: 31. August , 2009, 08:53:09 »

Chcel by som sa aj touto cestou podakovat Muzikeru za rychly, seriozny a pokojne vybavujuci predaj boxu. Oplatilo sa chvilu pockat, kedze tovar nemali na sklade, cena je naozaj viac, nez vynikajuca (nebudem uvadzat) a komunikacia je fakt na vysokej urovni !  Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko

Zatial som si vacsinu veci (krabicky, boxy, kable) objednaval cez Muziker a nikdy s nicim nebol ziadny problem, ako niektori uvadzate.  :)
Myslim si, ze aj v porovnani s inymi obchodmi, Muziker ponuka celkom slusne ceny - teda na to, co som kupoval ja, bola vzdycky cena najnizsia.
Som s Muzikerom uplne spokojny.
 Na zdravie!
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #535 kedy: 31. August , 2009, 09:06:34 »

neviem, ja mam lepsie skusenosti s kytary.cz
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #536 kedy: 31. August , 2009, 09:10:10 »

podla mna tam maju brankov wishlist a uz je bez jeho vedomia objednana aj ta mark 5, ked tam pride nech ho mesiac natahuju ze ju musia zhanat a potom s fanfarami predaju Na zdravie! ale nie, je fajn pocut ze aspon niekto tam ma pozitivne skusensoti. na druhej strane je zahada podla akeho kluca si vybaraju na koho budu dobri  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #537 kedy: 29. September , 2009, 18:10:57 »

kde okrem muzikera viem este kupit struny na basu po kusoch?
Zaznamenané
cutaj
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 175


« Odpoveď #538 kedy: 30. September , 2009, 06:18:26 »

skus napisat sivcakovi , kusovky som kupoval u neho ....
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #539 kedy: 30. September , 2009, 10:47:26 »

mam sa spytat v music megastore v Brne, ci sa daju kupit po kusoch ? po prednaske tam idem, tak mozem ak chces..
Zaznamenané

Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.103 sekund, 23 otázok.