Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. September , 2024, 06:17:08
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 238858 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #75 kedy: 18. Júl , 2007, 12:40:14 »

zakladna otazka je, co to stoji v okolii v eurach. s tym potom mozes na nich ist. USA ceny nema zmysel u nas riesit, jedine ze by si to kupil ako nove napriklad z nejakeho shopu z ebay + clo.
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #76 kedy: 18. Júl , 2007, 12:43:46 »

zakladna otazka je, co to stoji v okolii v eurach. s tym potom mozes na nich ist. USA ceny nema zmysel u nas riesit, jedine ze by si to kupil ako nove napriklad z nejakeho shopu z ebay + clo.

5600,- ceskych na kytary.cz
alebo
5500,- slovenskych v inzercii  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #77 kedy: 18. Júl , 2007, 19:05:41 »

Zajtra tam idem a potrebujem vyskusat dva efekty. Dufam, ze nebudu na mna taki hnusni, ako ste tu mnohi pisali. Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #78 kedy: 18. Júl , 2007, 19:17:49 »

Zajtra tam idem a potrebujem vyskusat dva efekty. Dufam, ze nebudu na mna taki hnusni, ako ste tu mnohi pisali. Bacha na vec kamo!

zarucene budu este hnusnejsi!  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #79 kedy: 18. Júl , 2007, 20:20:01 »

Oooo, super.. Tak sa tesim Bleee
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #80 kedy: 18. Júl , 2007, 20:47:34 »

minule ma presviedcal ten "odbornik" na gitary ze soundking footswitch nebude fungovat s h&k, ze to treba original za 1300 Si píš!!! fs-1 kupit (keby to bolo inak riesene nic nepoviem ale dve totozne veci..) a pritom stacilo odpojit letku... Bavím sa skvele
ja by som mu na tvojom mieste neveril ani slovo, tak sa okolo gitar rozumie a ma take logicke myslenie ze by jednoho porazilo Nechajte ma vydýchať Na zdravie!
sice ked som kupoval efekt bol mily ze zapojime a poskusame ale aj tak mi chcel silou mocou nanutit hocico od bossu, nastastie som bol pevne presvedceny a ani nemal cas Beeee

edit: ak nemas tu zakaznicku kartu si ju urcite zaloz to je najlepsia vec co tam maju totiz.. by ma zaujmalo kolko na nej musi mat clovek co kupoval messu Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 18. Júl , 2007, 20:48:59 od hangar_18 » Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #81 kedy: 18. Júl , 2007, 20:53:08 »

Aj benzín tam stojí polovicu.
15 rocny ludkovia tam maju auta.. Nechajte ma vydýchať radsej ani neriesit ameriku.. Bleee

btw pozerava niekto My super sweet 16 (ja nie Bavím sa skvele) to je moc co sa tam deje..to unas ked je niekto rozmaznany je oproti tomu nic.. ha ha ha
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #82 kedy: 18. Júl , 2007, 21:00:49 »

zarucene budu este hnusnejsi!  Bavím sa skvele
zalezi od predavaca... Popiskujem si
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #83 kedy: 18. Júl , 2007, 21:03:20 »

...by ma zaujmalo kolko na nej musi mat clovek co kupoval messu Bavím sa skvele

tak nebud zvedavy a precvic trojclenku :D
ak "clovek" kupoval dual recto, na kartu mu nabehol kredit 2790,- skk
ak kupoval f-50, bolo to 1799,-

toto plati za predpokladu, ze pred "nakupom" nemal na karte ziadny kredit...
kazdopadne je v minuse tak ci onak, uz len preto, ze kupoval mesu v muzikeri...
PS: co mate vsetci s tym dvojitym ss? nejaky sykavkovy tyk?
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #84 kedy: 18. Júl , 2007, 21:50:06 »

minule ma presviedcal ten "odbornik" na gitary ze soundking footswitch nebude fungovat s h&k, ze to treba original za 1300 Si píš!!! fs-1 kupit (keby to bolo inak riesene nic nepoviem ale dve totozne veci..) a pritom stacilo odpojit letku... Bavím sa skvele
Aha, cize mal pravdu.
Zaznamenané

Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #85 kedy: 18. Júl , 2007, 22:11:41 »

edit: ak nemas tu zakaznicku kartu si ju urcite zaloz to je najlepsia vec co tam maju totiz.. by ma zaujmalo kolko na nej musi mat clovek co kupoval messu Bavím sa skvele
Ece nemam 18, takze na seba ju napisat nemozem. A bude mi dost na nic, ja tam kupujem len brnkatka a zajtra tam stojan kupim na novu akustiku. A ten efekt, uvidim. Idem si vybrat medzi Boss Ds 1 a Big Muff, ked muff, tak aj ten kupim inde:D.
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #86 kedy: 18. Júl , 2007, 22:23:44 »

Ece nemam 18, takze na seba ju napisat nemozem. A bude mi dost na nic, ja tam kupujem len brnkatka a zajtra tam stojan kupim na novu akustiku. A ten efekt, uvidim. Idem si vybrat medzi Boss Ds 1 a Big Muff, ked muff, tak aj ten kupim inde:D.

:D to nie je kreditka, nemusis mat 18, aby si mala zakaznicku kartu.... ja ju mam tusim od 17tich....
by si sa divila.. len kupuj brnkatka a nechaj si pekne nahadzovat kredit na kartu, ono sa to nazbiera... aj 50 korun je 50 korun Žmurk
inak big muff a ds-1 sa daju kludne kupit aj z druhej ruky za zlomok ceny.. aj to zvaz
 Na zdravie!
Zaznamenané

Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #87 kedy: 18. Júl , 2007, 22:44:34 »

:D to nie je kreditka, nemusis mat 18, aby si mala zakaznicku kartu.... ja ju mam tusim od 17tich....
by si sa divila.. len kupuj brnkatka a nechaj si pekne nahadzovat kredit na kartu, ono sa to nazbiera... aj 50 korun je 50 korun Žmurk
inak big muff a ds-1 sa daju kludne kupit aj z druhej ruky za zlomok ceny.. aj to zvaz
 Na zdravie!
Inak, skor kreditku mozes mat skor Bavím sa skvele. Hentam na stranke je napisane, ze musis mat viac ako 18, ja neviem.
A z druhej ruky, hladala som, ale nenasla soom ziadne inzeraty, co sa toho tyka. Ece musim predat svoj behringer a az ptm sa mozem zamyslat nad kupou. Zajtra len musim vyuzit, ze pride pre mna kamos - blavak pred akademiu (jedine miesto, kam v BA trafim) a zobere ma do auparku Bavím sa skvele.
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #88 kedy: 18. Júl , 2007, 22:51:34 »

to s tou vekovou hranicou je blbost... a aj keby... pekne sa usmej na pokladnika, prihod si rok-dva k datumu narodenia a mas... obcianku po tebe nemozu chciet....
pokial ide o inzeraty... vies ako, kto hlada, najde... chce to trpezlivost.
« Posledná zmena: 18. Júl , 2007, 22:51:53 od shanike » Zaznamenané

Atticus182
nováčik
*
Príspevkov: 14



« Odpoveď #89 kedy: 19. Júl , 2007, 08:47:04 »

mna by skor zaujimalo,co to je za novinku,ze sa u nich neda platit kartou...  Nezahrávaj sa
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 23 otázok.