Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
25. September , 2024, 04:09:34
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 238817 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #105 kedy: 23. Júl , 2007, 14:55:44 »

Chcem sa podelit s pozitívnou skúsenosťou ktoru som mal dnes s Muzikerom. Večšinou veci nakupujem cez inzeráty, ebay, osobne. Dnes som prvý krát v živote nakupoval cez www . muziker . sk. Ráno som objednal jednu prkotinu za niečo cez 3 litre a teraz poobede som náhodou zistil že v jednom českom inter. obch. to majú o pár stovák (cca 3 lacnejšie) tak som im hneď pre zaujímavosť napísal maila že či už to poslali lebo som zistil to a to a či platí garancia najnižšej ceny. A za pár minút mi zvoní telefón že samozrejme mi to dorovnajú ako má konkurencia a cenu opravia.   Chválim.

Ešte som zvedavý či to príde o tje dva dni ako sľubily. ha ha ha Bavím sa skvele
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #106 kedy: 23. Júl , 2007, 17:21:46 »

daj link na ten český internetový obchod
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #107 kedy: 24. Júl , 2007, 08:24:33 »

daj link na ten český internetový obchod

na
http://eshop.kytary.cz/
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #108 kedy: 24. Júl , 2007, 08:38:52 »

Díky  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #109 kedy: 24. Júl , 2007, 15:43:16 »

no vcera som mal znovu tu cest nakupovat v Muzikeri, vsetko bolo ok, predavac bol mily (Matus), lenze kedze on pred tym sa venoval inym zakaznikom, tak nikto iny sa mi nemohol venovat, a to som kupoval len dva kable a pas na gitaru, obcas ma uz vazne sere, ked stojim pred pultom 5 minut a nikto si ma nevsima, mohli by trosku zmenit pristup k zakaznikom, nie kazdy chce pol dna stravit v obchode, kedze ho nikto neobsluzi Nezahrávaj sa
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #110 kedy: 24. Júl , 2007, 16:23:30 »

no vcera som mal znovu tu cest nakupovat v Muzikeri, vsetko bolo ok, predavac bol mily (Matus), lenze kedze on pred tym sa venoval inym zakaznikom, tak nikto iny sa mi nemohol venovat, a to som kupoval len dva kable a pas na gitaru, obcas ma uz vazne sere, ked stojim pred pultom 5 minut a nikto si ma nevsima, mohli by trosku zmenit pristup k zakaznikom, nie kazdy chce pol dna stravit v obchode, kedze ho nikto neobsluzi Nezahrávaj sa

stalo sa aj mne, velakrat. raz, okolo 15tej hodiny sme vrazili do muzikeru, kamarat potreboval footswitch... chalani nestihali, lebo tam mali az 6 zakaznikov naraz, takze sme cakali 45minut (slovom styridsatpat), kym nas obsluzil matus od gitar...
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #111 kedy: 24. Júl , 2007, 16:27:20 »

no vcera som mal znovu tu cest nakupovat v Muzikeri, vsetko bolo ok, predavac bol mily (Matus), lenze kedze on pred tym sa venoval inym zakaznikom, tak nikto iny sa mi nemohol venovat, a to som kupoval len dva kable a pas na gitaru, obcas ma uz vazne sere, ked stojim pred pultom 5 minut a nikto si ma nevsima, mohli by trosku zmenit pristup k zakaznikom, nie kazdy chce pol dna stravit v obchode, kedze ho nikto neobsluzi Nezahrávaj sa
toto je uplne bezne..ale co ma vie nasrat..ze stojime tam 20 a on sa tam s nekym vykecava..jako zivot a co obchod a co gitara.... Nezahrávaj sa
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #112 kedy: 24. Júl , 2007, 17:29:51 »

stalo sa aj mne vela krat :angry:uz tam radsej ani nic nekupujem chodim sa tam iba pozriet ked som v blave :)
Zaznamenané

AETHERON.SK
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #113 kedy: 28. Júl , 2007, 16:39:13 »

A za pár minút mi zvoní telefón že samozrejme mi to dorovnajú ako má konkurencia a cenu opravia.
dorovnaju ako ma konkurencia? a nemali byt dat lacnejsie ked je to garancia NAJNIZSICH cien Huh! Si píš!!!
zaujma ma lebo som na guitarshop.cz nasiel jednu gitaru o viac ako liter lacnejsiu..
« Posledná zmena: 28. Júl , 2007, 16:39:39 od hangar_18 » Zaznamenané
RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #114 kedy: 03. September , 2007, 11:52:42 »

je tam este jeden chlapik bubenik. A on ma obsluhoval co sa tyka basy. No ochota fakt ja sa ma. Mozte si zapojit a vyskusat vsetky gitary a nic nekupit, no jeho to nenasere. Inac som z Kosic a vzdy ked som v Blave tak neexistuje, ze by som sa tam nezastavil. :)
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #115 kedy: 03. September , 2007, 11:54:48 »

vcera som tam bol ci nahodov nema brnkatka ibanez...oni maju ibaVYSOKO KVALITNE AMERICKE BRNKATKA DUNLOP...a poslal ma do riti Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #116 kedy: 03. September , 2007, 17:31:35 »

vcera som tam bol ci nahodov nema brnkatka ibanez...oni maju ibaVYSOKO KVALITNE AMERICKE BRNKATKA DUNLOP...a poslal ma do riti Bavím sa skvele
naco by mali ibanez ked maju skoro kompletny brnkat.sortiment dunlop, na ibanez chod do mady...ale vynimocne suhlasim s tym ze dunlop je lepsi
Zaznamenané

WEIRD THRASH
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #117 kedy: 03. September , 2007, 18:14:10 »

jak keby to nebolo jedno, ci dunlop alebo ibanez, dunlop su lepsie, a podlamna cenovy rozdiel musi byt minimalny
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #118 kedy: 03. September , 2007, 18:30:26 »

jak keby to nebolo jedno, ci dunlop alebo ibanez, dunlop su lepsie, a podlamna cenovy rozdiel musi byt minimalny
cenopvo ani nie..a kazdemu vyhovuje ine..mne vyhovuje ibanez...
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #119 kedy: 03. September , 2007, 18:36:44 »

je to iba kus plastu...neviem aky to moze mat vplyv Popiskujem si aj keby to bolo z jogurtu
Zaznamenané

Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.111 sekund, 23 otázok.