Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 21:59:49
Strán: [1] 2 3 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Klangfarbe Wien  (Prečítané 47437 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« kedy: 29. Marec , 2007, 12:17:17 »

pre tych, ktori este neboli, prip. nepoznaju...
Klangfarbe su hudobniny situovane v juhozapadnom kvartali Viedne, najlahsie sa tam da dostat (prirodzene) autom, kto nepozna vieden, moze ist vlakom na Westbahnhof, odtial je to cca 15minut po nohach. prikladam drobnu mapku:
http://shanike.szm.sk/kf%20mapa.jpg

ja som siel z bratislavy, tusim v piatok chodi IC GERLACH, cesta trva cca 1hod 45min.
kseft ako taky sa mi velmi pacil, citil som sa tam fajnovo, cela vec je udomacnena v akychsi starych budovach, ma to viac poschodi - elek. gitary, akustika (bicie, akus. gitary, perkusie), elektronika.... vyber dobry, akurat trosku stiesnene priestory, ale ja som sa tam citil skoro ako doma... ceny rozhodne lepsie ako v MP... celkovo mi ten obchod prisiel taky spontanny, nieco ako "mame tu bordel, ale to tak ma byt"...
urcite chodte niekedy kuknut  Bravooo
 Na zdravie!
Zaznamenané

rudy
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 29. Marec , 2007, 15:55:45 »

pre tych, ktori este neboli, prip. nepoznaju...
Klangfarbe su hudobniny situovane v juhozapadnom kvartali Viedne,

ja som siel z bratislavy, tusim v piatok chodi IC GERLACH, cesta trva cca 1hod 45min.

Z Blavy do Viedne IC-ečkom  1hod 45min?? Fuuha zíram To tam dojdem skor na bicykli. Ja som čert..
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 29. Marec , 2007, 18:50:37 »

rudy: kazdemu ako sa ráči....
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #3 kedy: 29. Marec , 2007, 18:53:38 »

rudy ma pravdu ze 1h45min je do Viedne dost vela, lebo niektore vlaky chodia nieco malo cez hodinu, a to je rozdiel  Na zdravie!
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
rudy
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 29. Marec , 2007, 21:26:06 »

 V 90-tom roku trvala cesta rychlikom Trenčianska Tepla-Blava 1hod 50min.   A to je ina "štreka" ako Blava- Wien.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #5 kedy: 29. Marec , 2007, 22:02:42 »

jedna mala otazocka, kedze som tam este nebol... i ked sa ucim 10 rokov nemecky, tak mam pocit ze by som sa tam nedohovoril, da sa tam u nic dohovorit po anglicky? mozno blba otazka, ale dost ma to zaujima  Popiskujem si
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #6 kedy: 29. Marec , 2007, 22:24:45 »

Dá sa tam dohovoriť samozrejme aj anglicky
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 29. Marec , 2007, 22:27:08 »

jedna mala otazocka, kedze som tam este nebol... i ked sa ucim 10 rokov nemecky, tak mam pocit ze by som sa tam nedohovoril, da sa tam u nic dohovorit po anglicky? mozno blba otazka, ale dost ma to zaujima  Popiskujem si

jasne, ze sa dohovoris :) ja v rakusku len anglicky hovorim...
 Na zdravie!
Zaznamenané

matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #8 kedy: 29. Marec , 2007, 22:30:10 »

a dohovoris sa tam aj po rusky ? (poslal by som mamu nejaky vianocny darcek kupit :D )
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #9 kedy: 29. Marec , 2007, 22:30:55 »

som rad, lebo tak klasicku konverzaciu by som este zvladol, ale nieco s gitarami alebo zosikmi by som po nemecky asi moc nenakecal... ale kedze anglictina je uz vsade tak je to dobre....  Na zdravie!
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 30. Marec , 2007, 10:10:04 »

-po rusky asi tazko....
-inak dobre este mozno pripomenut, ze maju trosicku bordel s cenami, tj. na strankach maju par mesa 6L6-tiek za 48eur, v obchode som platil 49eur, ale na druhej strane na webe stoji sada DR strings 7eur a na blocku som mal 5eur aj som tolko platil... takze asi tak.

-pokial ide o tu cestu, to IC-cko sa dost mota este v bratislave, ale hovorim, ako priklad som dal ten najjednoduchsi spoj - ktory ide na westbahnhof, ak sa niekomu nepaci, kludne moze ist rychlejsim na sudbahnhof a odtial sa trepat metrom (alebo este lepsie, na nohach) na Einsiedlerplatz...
cesta autom trva z centra blavy cca 1hodinu
 Na zdravie!
« Posledná zmena: 30. Marec , 2007, 10:11:30 od shanike » Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #11 kedy: 30. Marec , 2007, 10:28:13 »

shanike: ano mas pravdu, to na Sudbahnhof trva tu hodinu aj nieco, som myslel ze ten IC Gerlach ide tiez na Sudbahnhof  Popiskujem si
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #12 kedy: 31. Marec , 2007, 00:18:23 »

pre tych, ktori este neboli, prip. nepoznaju...
Klangfarbe su hudobniny situovane v juhozapadnom kvartali Viedne, najlahsie sa tam da dostat (prirodzene) autom, kto nepozna vieden, moze ist vlakom na Westbahnhof, odtial je to cca 15minut po nohach. prikladam drobnu mapku:
http://shanike.szm.sk/kf%20mapa.jpg

ja som siel z bratislavy, tusim v piatok chodi IC GERLACH, cesta trva cca 1hod 45min.
kseft ako taky sa mi velmi pacil, citil som sa tam fajnovo, cela vec je udomacnena v akychsi starych budovach, ma to viac poschodi - elek. gitary, akustika (bicie, akus. gitary, perkusie), elektronika.... vyber dobry, akurat trosku stiesnene priestory, ale ja som sa tam citil skoro ako doma... ceny rozhodne lepsie ako v MP... celkovo mi ten obchod prisiel taky spontanny, nieco ako "mame tu bordel, ale to tak ma byt"...
urcite chodte niekedy kuknut  Bravooo
 Na zdravie!

Časy, keď sa chodilo nakupovať do Rakúska, sú už preč. V klangfarbe nie je nič, čo by si nezohnal aj v SR.
Zaznamenané

RED DEBILS
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 31. Marec , 2007, 07:29:33 »

don: ked myslis  ?§!. ?§!. ?§!.
Zaznamenané

Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #14 kedy: 31. Marec , 2007, 07:33:02 »

Určite je veľa vecí, ktoré v Bratislave nenájdeš ... skus napríklad kúpiť struny na Hofner basu.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Strán: [1] 2 3 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.