Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 08:44:54
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Klangfarbe Wien  (Prečítané 47439 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #135 kedy: 18. Apríl , 2012, 10:52:37 »

pokial si dobre pametam, tak karol spominal stratu zaruky pri babrani s ampom, to je hlavne riziko. povymienas tam lampy, nepomoze to, odnesies to do shopu a nejaky curbes ti povie ze si to uz mal otvorene a dovidenia?
toto je blbost, lampy su spotrebka a na tie je zaruka 3 mesiace, okrem ineho lampy vies vymenit aj bez vybratia ampu z krabice. ci akoze kvoli prelampovaniu treba ist do shopu  pokial je amp v zaruke aby som o nu neprisiel?

« Posledná zmena: 18. Apríl , 2012, 10:52:58 od styrioci » Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #136 kedy: 18. Apríl , 2012, 11:09:21 »

a v aute sa vrtas zatoze otcovia sa vrtavali v skodovkach?  Bavím sa skvele
skor z toho dovodu, ze si to spravim sam, lepsie a zadarmo  Beeee
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #137 kedy: 18. Apríl , 2012, 11:10:38 »

kubog:
okej, tak ked sa chytat za slovicka, tak:



ako jeden extremny pripad a mozem ti povedat mnoho dalsich kde to bez demontaze dalsich veci nespravis  Na zdravie!
tu slo o pointu, ze nie kazdy sa v tom musi vediet/chciet vrtat. ale chapem, kutilstvo ako narodny sport nasich otcov je velmi silny odkaz  Bavím sa skvele

4oci:
ja som tiez prelampoval v zaruke, ved kto by to posielal lodou do USA  Bavím sa skvele ja to neobhajujem ze sa do toho nesmie sahnut, ale chapem niekoho kto sa o svoju zaruku boji. sam karol tu svojho casu pisal o trabloch so zarukou a lampach (konkretne pri tej mese), tak som si to mozno cele zle zapametal :)

iggy:
cenim si ze si prisiel tuto debatu rozseknut, ale netrafil si pointu  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #138 kedy: 18. Apríl , 2012, 11:13:51 »

kubog:
okej, tak ked sa chytat za slovicka, tak:



ako jeden extremny pripad a mozem ti povedat mnoho dalsich kde to bez demontaze dalsich veci nespravis  Na zdravie!
tu slo o pointu, ze nie kazdy sa v tom musi vediet/chciet vrtat. ale chapem, kutilstvo ako narodny sport nasich otcov je velmi silny odkaz  Bavím sa skvele


Boze pista  Bavím sa skvele Prepac, ale skusit ci je vyhorena poistka, alebo je vadna preampovka je naozaj najmenej, a takyto swap lamp je ako vymienanie strun na gitare a za tym si stojim  Na zdravie! Ked sa niekto potrebuje s kazdou chujovinou jebat do obchodu tak to je jeho vec  Zdravíčko
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #139 kedy: 18. Apríl , 2012, 11:16:53 »

mozem ta ubezpecit ze ja k tomu pristupujem rovnako ako pises ty. teda nevrtam v tom ja ale nosim to brdovi, zaruka nezaruka  Bavím sa skvele Na zdravie! ale su aj iny, ktori no ... a ich som sa snazil jakz takz obhajit ha ha ha sypem si popol na hlavu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #140 kedy: 18. Apríl , 2012, 11:17:13 »

cenim si ze si prisiel tuto debatu rozseknut, ale netrafil si pointu  Na zdravie!
a neni pointa, ze vymenit lampy/poistky zvladne aj uplny debil a tie aparaty su vsetky robene tak, ze s touto udrzbou sa pocita, a preto nemoze mat vplyv na zaruku?

inak je mi to samozrejme jedno, prokrastinujem  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #141 kedy: 18. Apríl , 2012, 11:19:49 »

mozem ta ubezpecit ze ja k tomu pristupujem rovnako ako pises ty. teda nevrtam v tom ja ale nosim to brdovi, zaruka nezaruka  Bavím sa skvele Na zdravie! ale su aj iny, ktori no ... a ich som sa snazil jakz takz obhajit ha ha ha sypem si popol na hlavu  Bavím sa skvele

Ved ok ja o tom nikoho nepresviedcam, to je na kazdom ako to vyriesi  Bavím sa skvele Peace  Na zdravie!
Zaznamenané
Ernest Zimke
nováčik
*
Príspevkov: 35



« Odpoveď #142 kedy: 18. Apríl , 2012, 11:58:10 »

sa stavim ze vsetkym to ochadza kvoli lampam..  normalne by som dal ruku do ohna za to ze aj v kolarovom aj sebanovom aj mojom a aj tuto chlapcovom pripade to bolo kvoli lampam.. sa mi zda ze odkedy presedlala mesa na JJ preampovky tak stale viac ludi ma problemy

Mesa nevyrába vlastné lampy, iba si podľa špecifických parametrov vyberá z produkcie ostatných. Majú tam na to robota, ktorý preveruje tuším sedem vlastností každého kusu. A btw, keď sú vnútri kondíky a rezistory "mesa usa" tak dosť pochybujem, že na lampy budú kašľať.
Zaznamenané

Kto hľadá, možno nenájde, ale aspoň pre to niečo robí.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #143 kedy: 18. Apríl , 2012, 12:00:03 »

kubo, este som sa na koncertoch nestretol so ziadnym gitaristom, ktory by nosil nahradne lampy. ty ano?  :)
Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #144 kedy: 18. Apríl , 2012, 12:00:21 »

toto je blbost, lampy su spotrebka a na tie je zaruka 3 mesiace, okrem ineho lampy vies vymenit aj bez vybratia ampu z krabice. ci akoze kvoli prelampovaniu treba ist do shopu  pokial je amp v zaruke aby som o nu neprisiel?



najblizsie az budes v BA to mozes skusit :) si zlomis ruku pri tom ti garantujem take je to male
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #145 kedy: 18. Apríl , 2012, 12:03:36 »

kubo, este som sa na koncertoch nestretol so ziadnym gitaristom, ktory by nosil nahradne lampy. ty ano?  :)

Samozrejme. Poistky detto.
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #146 kedy: 18. Apríl , 2012, 12:21:14 »

Samozrejme. Poistky detto.

a kto to bol ak mozem vediet? (len zartujem)  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

ja sice len prilezitostny koncertny hrac, ale takych 30 akcii som mozno odohral a veru, nevidel som nikoho este behat s nahradnymi lampami  Zdravíčko
« Posledná zmena: 18. Apríl , 2012, 12:21:43 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #147 kedy: 18. Apríl , 2012, 12:41:47 »

ja si veru nosim aj nahradne repraky
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #148 kedy: 18. Apríl , 2012, 12:47:55 »

nahodou mne minule aparat pripadal nejaky zdochnuty, tak som prehodil lampy za stare tesly zo suflika. pomohlo, ale nemal som uz 100% istotu, tak som tie vybrate pekne zobral spolu s dalsimi preampovkami so sebou a takto som ich povlacil v kufri od gitary po troch koncertoch. ale nestretol som nikde misa kola  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #149 kedy: 18. Apríl , 2012, 13:40:12 »

najblizsie az budes v BA to mozes skusit :) si zlomis ruku pri tom ti garantujem take je to male

Takze to si na tom zazraku ani nemozes sam vymenit lampy? ?§!. Netreba aj na zastrcenie do siete pritomnost technika?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.111 sekund, 22 otázok.