Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. September , 2024, 00:20:28
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Klangfarbe Wien  (Prečítané 49102 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #90 kedy: 20. Január , 2012, 12:07:15 »

a to si neskusil tam dat od niekoho ine lampy vsetky ? aspon preampove ? to by som skusil ako prve a kludne ich moze byt chytenych viac. Ked to slo na zaciatku
Zaznamenané

jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #91 kedy: 20. Január , 2012, 14:12:46 »

tych preampoviek moze byt zlych viac. nedavno som riesil jedno JVM410. Z nicoho nic zacalo hrat tichsie a malo menej stavy. A tiez ked som po jednej menil tak nikde sa to nejak extra nezlepsilo, ale potom som opacne, vsetky preampovky z JVM410 preskusal na V1 v mojej hlave, a nasiel som 2 kusy co robili riadne kktiny. Vyhodil som ich, dal tam nove, a fici to jak ma :)
« Posledná zmena: 20. Január , 2012, 14:13:26 od jjaannkkoo » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #92 kedy: 20. Január , 2012, 22:14:02 »

A co to je za amp? Nemoze Ti to niekto tu kuknut? (Brdo, Igor K.)

precpate odhora dole kvantami suciastok na ultramodernych milion  vrstvych plosakoch  Bavím sa skvele
Zaznamenané
caparison
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 83



WWW
« Odpoveď #93 kedy: 20. Január , 2012, 23:12:13 »

mal som to u Fera Fanca a vsetko vyzeralo uplne ok ked sa to premeralo a testlo potichu normalne ok to hralo na tej hlasitosti... jak som dosiel domov a vykrutil v skusobni tak ma skoro drblo jak zle to hralo, ako ked ti odchadzaju bud preampovky alebo neviem no.. menej stavy zrazu, ubucane, basy som musel davat ovela viac dole atd..

som skusil potom vymenit/testnut po jednej preampovu lampy ze jedna von/jedna dnu a pri fazovom invertori to spravilo trochu zmenu k lepsiemu ze zrazu sa mi aj tej stavy trochu viac vratilo..  ale aj tak to furt piskalo jak drbnute..
aka je percentualna sanca ze odchadza viac nez jedna preampova lampa? Neni dovod nosit to tu nikomu hlavne preto, lebo som to kupil nove hlavne z tohto dovodu ze ked sa tam nieco bude jebat tak to odnesiem tomu co mi to kupil a nech zistuju oni..

ako asi jedina moznost je cele to prelampovat co bude stat majland a ak to bude robit furt tak im to tam doniest.. problem ale je ze tieto 'degradacie'  neviem ci sa daju brat ako problem ze ci to neni skor ze slovo proti slovu a o dotahovani sa ze ako ta ma/nema hrat.. fakt ale je ze ked to bolo nove tak s tym problem nebol, zvukovo to hralo tiez uplne super

Vitaj v klube bratm ... ale nie, dufam, ze sa to vyriesi. Ak nie, zbav sa toho a potom zdaleka obchadzaj  Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #94 kedy: 21. Január , 2012, 15:49:32 »

....

neviete ci si moze clovek narokovat len tak vratenie penazi ked to presiahlo mesiac?  uz ma to prestava bavit lebo sa to taha jak hovno na velocipede

trochu rypavicna otazka, ale... vie to aj nejake ine zvuky, co nevie Mark III, ktore boli este neznicitelne ? nehovoriac o cene ?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #95 kedy: 21. Január , 2012, 16:14:42 »

hra to inak ako mark III.. ak to je k niecomu blizke tak k mark 4
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #96 kedy: 21. Január , 2012, 19:13:04 »

aspon sa mi znova potvrdilo ze nove mesy su predrazene smejdy  Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #97 kedy: 21. Január , 2012, 19:19:28 »

aspon sa mi znova potvrdilo ze nove mesy su predrazene smejdy  Ja som čert..

Nemyslim, ze len Mesy.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #98 kedy: 21. Január , 2012, 19:50:41 »

Kubko :) ak sa ukaze ze su problem elektronky si schopny zmenit svoj vyrok na: 'Dnesne moderne elektronky stoja za holu picu?' alebo to bude take podobne ako ked Smer teraz robil tie videa predvolebne ? :) ... Strach.... Hroza.... Neistota...  Zvysovanie dani.....
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #99 kedy: 21. Január , 2012, 22:46:19 »

Kubko :) ak sa ukaze ze su problem elektronky si schopny zmenit svoj vyrok na: 'Dnesne moderne elektronky stoja za holu picu?' alebo to bude take podobne ako ked Smer teraz robil tie videa predvolebne ? :) ... Strach.... Hroza.... Neistota...  Zvysovanie dani.....

ale nie ja si robim tak picu trochu  Bavím sa skvele inac ale s tymi elektronkami mas pravdu teda, v plexine som mal 3 roky od vyroby az to hralo uz uplne jak pokazene radio a musel som vymenit aj koncove aj preampy... ale je pravda ze kebyze chcem mesu tak asi najskor nejaky caliber, tie sa mi pacia Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #100 kedy: 21. Január , 2012, 23:17:33 »

ak sa ukaze ze su problem elektronky
tak ta vysmejem, ze som ti to vravel uz pred tym koncertom, ze poskusaj vymenit lampy za nove alebo za tie, ktore vies, ze su ok. ne, lebo zarucny servis je od toho aby som bol mesiac bez ampu... well done  Bravooo Bavím sa skvele
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #101 kedy: 09. Február , 2012, 22:06:43 »

Chcel by som sa opýtať či si už niekto niečo objednával z Klangfarbe dobierkou,prípadne kupoval na firmu nejaký tovar....zaujíma ma ako to je u našich susedov z DPH,pokial napr. kupujem z Kytary CZ na firmu(som platca DPH) tak mi pošlú tovar už bez DPH
za každú odpoveď budem vďačný  Na zdravie!
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ernest Zimke
nováčik
*
Príspevkov: 35



« Odpoveď #102 kedy: 14. Apríl , 2012, 23:41:30 »

Pripájam svoju skúsenosť z pred niekoľkých rokov. Kupoval som si tam amp, ktorý sa  do mesiaca pokazil, tak som im ho doviezol na reklamačku a začalo to.. Telefonáty k nim každé 2 týždne a stále nič, nemáme. A smiali sa pri telefóne  Bacha na vec kamo! Keď to bolo pomaly 5 mesiacov a už som sa bál či neprepadne alebo čo, dovali sme sa tam, pripravený ísť na políciu a k bude treba a tam mi prekvapený predavač povedal, že to kombo tam dávno majú, že mi chceli písať list či čo, pritom mali číslo.. No divné proste. Ušetril som vtedy 500e, takže som spokojný, ale nič by som už k nim na reklamačku nenosil, toto mi stačilo.

PS na námietku, prečo som to neriešil skôr vravím, som taká povaha. Aspoň sa ukázalo ako to mal predajca celé na saláme.
Zaznamenané

Kto hľadá, možno nenájde, ale aspoň pre to niečo robí.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #103 kedy: 14. Apríl , 2012, 23:42:55 »

Pripájam svoju skúsenosť z pred niekoľkých rokov. Kupoval som si tam amp, ktorý sa  do mesiaca pokazil

Aky amp?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #104 kedy: 17. Apríl , 2012, 07:51:28 »

No ja mam s nimi dobru skusenost .
Volakedy som si tam kupovaval lampy ...tak 20-30ks rocne a nikedy nebol problem.Kamos mal studio ,tak nebol problem to veznut nanho bed DPH a ked bola naka lampa ee,tak som ju doniesol ,predavac na nu kukol ,jebol do kosa a dal mi druhu.
Kamos si tam raz dal spravit hadr kase na orange hlavu a spravili ju malu  Bavím sa skvele tak im ju vratil a sice druhu mu robili asi 2 mesiace ,ale secko ok.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 22 otázok.