Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. September , 2024, 00:17:53
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Klangfarbe Wien  (Prečítané 49100 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #75 kedy: 25. Október , 2010, 14:39:10 »

my normalni ludia chodime do rakuska autom aby ked si tam nieco chceme kupit za tazko zarobene looove sme to mali ako dostat aj domov  Bavím sa skvele
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #76 kedy: 25. Október , 2010, 14:41:32 »

celkovo normalni ludia nechodia na bicykli  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #77 kedy: 25. Október , 2010, 15:01:10 »

smer klangfarbe howien
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #78 kedy: 25. Október , 2010, 16:12:36 »

my normalni ludia chodime do rakuska autom aby ked si tam nieco chceme kupit za tazko zarobene looove sme to mali ako dostat aj domov  Bavím sa skvele

To aj ja. Ale tema je ako MHD do Klangfarbe a to si trufam tvrdit, ze skor dojdes na bycikli z Blavy ako niekto vlakom a primestskou dopravou.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #79 kedy: 26. Október , 2010, 07:55:43 »

A nebolo by jednoduchsie vystupit z vlaku uz na Simmeringu a odtial U3 rovno do Gassometra ? To vyzera uplne najidealnejsie. Podla cestovneho poriadku tam vlaky stoja, teda aspon niektore spoje co idu  Si píš!!!

Bratislava hl.st.                                9:51         
Devínska N.Ves                               10:04         
Marchegg                                   10:11   10:13              
Schönfeld-Lassee                   10:19   10:20         
Siebenbrunn-Leopoldsdorf   10:26   10:27         
Wien Erzherzog-Karl-Strasse   10:40   10:42         
Wien Stadlau                       10:45          
Wien Simmering                   10:51   10:52          
Wien Südbahnhof Ostbahn   10:57   
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #80 kedy: 20. Január , 2012, 10:54:47 »

neviete nahodou ze ako to funguje so zarucnym servisom? lebo 19.12 som im odniesol zosik.. potom sa mi po 3 tyzdnoch ozvali ze podla nich funguje vsetko ok, na co som im povedal ze nech to pekne daju nahlas a pocuvaju co to robi lebo vecer predtym som to mal vytocene v skusobni a 3 ludia sa vyslovene zhodli ze tam je problem.. a odvtedy uz 10 dni nic.. ubehol vcera mesiac a pred 3 dnami som im pisal ze no tak jakos.. a nist :)

neviete ci si moze clovek narokovat len tak vratenie penazi ked to presiahlo mesiac?  uz ma to prestava bavit lebo sa to taha jak hovno na velocipede
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #81 kedy: 20. Január , 2012, 11:01:30 »

servis maju priamo tam ? ak hej, tak si mohol nasadnut do auta a ukazat im nazorne problem. mozno trepem, v klangfarbe som ani raz nebol ani som od nich nic nekupoval
Zaznamenané

sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #82 kedy: 20. Január , 2012, 11:02:30 »

u nas mas narok na vratenie penazi a vramci eu by to malo platit tiez
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #83 kedy: 20. Január , 2012, 11:07:27 »

hej, servisne pracovisko maju priamo tam..  ja som im vstky problemy detailne opisal v maili tak fakt uz neviem .. problem je ze oni na tej tichej hlasitosti si myslia ze nikde problem neni a ani si to nemaju ako porovnat s druhym takym istym zosikom.. som im pisal ze uz sme to mali tiez takto potichu na 1X12 bednicke (u FF) a znelo to uplne ok .. dosiel som do skusobne domov a ked som to dal naplno tak som myslel ze tam mam pichnutu basgitaru miestami na niektorych tych modoch tych kanalov  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #84 kedy: 20. Január , 2012, 11:19:49 »

ono to byva tak, ze pri reklamacii aj samotny obchod visi na niekom dalsom, bud na dodavatelovy alebo na autorizovaneom servise. cize ked oni niesu vybaveny v termine a proste to tam fyzicky ten aparat tvoj ani nemaju, tak nevedia vybavit ani teba. Nevravim ze je to tento pripad a neviem ako to funguje pri takychto velkych shopoch ako Klangfarbe, ale inac nevidim dovod preco by vybavenie takejto reklamacie malo trvat tak dlho. podla mna im daj este tyzden.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #85 kedy: 20. Január , 2012, 11:28:00 »

ono to byva tak, ze pri reklamacii aj samotny obchod visi na niekom dalsom, bud na dodavatelovy alebo na autorizovaneom servise. cize ked oni niesu vybaveny v termine a proste to tam fyzicky ten aparat tvoj ani nemaju, tak nevedia vybavit ani teba. Nevravim ze je to tento pripad a neviem ako to funguje pri takychto velkych shopoch ako Klangfarbe, ale inac nevidim dovod preco by vybavenie takejto reklamacie malo trvat tak dlho. podla mna im daj este tyzden.

no, oni mi pisali ze to robia priamo u nich v shope tie opravy.. a ze ak chcem poslu to do nemecka dodavatelovi.. lenze predpokladam ze oni ked to testnu 'rovnakym sposobom' ako oni tak sa to vrati s tym ze vsetko je okej.. ono najlepsie sa uplatnuje zarucak na nieco co vyslovene nefunguje.. u mna je problem celkovej degradacie zvuku, piskanie a podobne srandy..ak to jebnu dodavatelovi tak som dalsie 3 tyzdne bez toho uz to vidim :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #86 kedy: 20. Január , 2012, 11:29:13 »

A co to je za amp? Nemoze Ti to niekto tu kuknut? (Brdo, Igor K.)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #87 kedy: 20. Január , 2012, 11:31:00 »

No ak by si to videl az tak zufalo, tak poziadaj o vratenie penazi, kedze reklamacia nebola vybavena v termine. Aspon myslim ze aj tam by to malo fungovat podobne jak u nas.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #88 kedy: 20. Január , 2012, 11:34:49 »

tiez vratenie penazi, uz by som nemal dovoru v tom ampe a kup si druhy - taky isty. Hento je nevydareny kus, viac veci moze byt zlych
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #89 kedy: 20. Január , 2012, 11:42:42 »

A co to je za amp? Nemoze Ti to niekto tu kuknut? (Brdo, Igor K.)

mal som to u Fera Fanca a vsetko vyzeralo uplne ok ked sa to premeralo a testlo potichu normalne ok to hralo na tej hlasitosti... jak som dosiel domov a vykrutil v skusobni tak ma skoro drblo jak zle to hralo, ako ked ti odchadzaju bud preampovky alebo neviem no.. menej stavy zrazu, ubucane, basy som musel davat ovela viac dole atd..

som skusil potom vymenit/testnut po jednej preampovu lampy ze jedna von/jedna dnu a pri fazovom invertori to spravilo trochu zmenu k lepsiemu ze zrazu sa mi aj tej stavy trochu viac vratilo..  ale aj tak to furt piskalo jak drbnute..
aka je percentualna sanca ze odchadza viac nez jedna preampova lampa? Neni dovod nosit to tu nikomu hlavne preto, lebo som to kupil nove hlavne z tohto dovodu ze ked sa tam nieco bude jebat tak to odnesiem tomu co mi to kupil a nech zistuju oni..

ako asi jedina moznost je cele to prelampovat co bude stat majland a ak to bude robit furt tak im to tam doniest.. problem ale je ze tieto 'degradacie'  neviem ci sa daju brat ako problem ze ci to neni skor ze slovo proti slovu a o dotahovani sa ze ako ta ma/nema hrat.. fakt ale je ze ked to bolo nove tak s tym problem nebol, zvukovo to hralo tiez uplne super
« Posledná zmena: 20. Január , 2012, 11:42:59 od kaolko » Zaznamenané

Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.