Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 02:22:36
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Max & Gail - vybava  (Prečítané 10102 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #30 kedy: 15. Máj , 2007, 21:53:20 »

Max: ten Musicman vyzera famozne. Ale to je nic oproti Statusu. Status je megatucnota. kua, tak dobry vkus v basach ma malokto - cesky Spector v super farbe, zabijacky MusicMan a ako ceresnicak este Status.  Na zdravie!

No a este casom Zon a Modulus. :D
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #31 kedy: 15. Máj , 2007, 21:56:27 »

ona ma tie spectory dva...ja len tak Som frajer
status ma nejako neberie, ale ten sterling je velmi pekny.
Zaznamenané

o-yep sro
max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #32 kedy: 15. Máj , 2007, 22:08:43 »

Diky MaTes, zastavim sa urcite aspon po nejake trsatko. Ale nie, DR struny co som bral su bezvadne.
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 15. Máj , 2007, 22:24:38 »

Je na case kupit si k tomu poriadny aparat :)
Zaznamenané

max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #34 kedy: 15. Máj , 2007, 22:52:15 »

No gitara sa do lietadla da ale ako tu dotrepat aparat to bude riadny hlavolam.   Zdravíčko
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #35 kedy: 15. Máj , 2007, 23:03:22 »

No gitara sa do lietadla da ale ako tu dotrepat aparat to bude riadny hlavolam.   Zdravíčko


MarkBass :)
www.markbass.it
Zaznamenané

max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #36 kedy: 04. August , 2007, 21:31:55 »

Tak nam pribudol cerstvo vydrazeny prirastok do rodiny. Status S2 Classic alias "TONE MONSTER". Grafitovy krk, aktivna elektronika.


* Status1.jpg (21.07 KB, 400x300 - prehliadnuté 372 krát.)

* status5.jpg (17.57 KB, 400x300 - prehliadnuté 372 krát.)

* status2.jpg (19.85 KB, 400x300 - prehliadnuté 371 krát.)
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #37 kedy: 04. August , 2007, 21:35:08 »

magez sa aj zblazni  ha ha ha

pekna basa, ako to hra? gail by tu svoju zbierku mohla pofotit. ked sa jej ten stingray zunuje, tak ma na slovensku zaujemcu Žmurk
drzim palec nech je spokojna a pozdravujem
Zaznamenané

o-yep sro
max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #38 kedy: 04. August , 2007, 21:45:42 »

Diky Pista, Status je este v Anglicku a ideme ho vyzdvihnut v Septembri. Potom napisem ako hra.
Sterling tazko preda, je s nim prevelice spokojna a stejne tak zo Spector Euro 4  LX, v podstate sa vyrovna tomu Sterlingu a to chce este vymenit snimace na nom za Bartolini a potom uz by to malo byt riadne Sado Maso. No ale keby predsa ten Sterling zacal byt nadbytocny tak ti dam vediet.
Vyzera to ze Spector Rebop pojde prec.
Fotky davam postupne sem :
 http://picasaweb.google.com/true.electric9



Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #39 kedy: 05. August , 2007, 03:17:35 »

No pekne. :)
S2 su super, aj ked mna skor laka celografitovy Stealth.  :)

Inak v tom Spectore je aky pre-amp?
Zaznamenané

max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #40 kedy: 05. August , 2007, 03:31:39 »

Ahoj Magez,

Spector Tone Pump.

Gail by tiez radsej Stealth ale nikdy sme ho nevideli na eBay. Poslala email do Statusu a jej "Dream Custom Stealth" s modrymi LEDkami by stal 2000 GBP a 12 tyzdnov v poradniku ale pokusenie je silne a keby si odpustila tie LEDky tak by sa snad aj dalo. Zatial je stastna ze vydrazila S2 za vybornu cenu.
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #41 kedy: 05. August , 2007, 12:16:33 »

max:

Tiez mam ten Tone Pump a mam pocit, ze je to prave tento preamp co mi na tej base zacina prekazat. Povodne sa do Spectorov montoval ich vlastny pre-amp myslim. Jeden taky mam doma, bol povodne v tom mojom NS-2a ale predchadzajuci majitel to vymenil za ten Tone Pump. Do mnohych modelov neskor davali pre-amp Aguilar a do niektorych EMG. Co som cital nazory na talkbass.com, tak mnoho ludi preferovalo prave ten EMG po tom, co sa zbavili Tone Pumpu.. Takze ked budu peniaze, kupim za par dolarov asi ten EMG pre-amp z USA a vymenim to. :)
Zaznamenané

max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #42 kedy: 06. August , 2007, 22:53:02 »

Tiez sme studovali TalkBass, Gail chvilu aj premyslala na vylepsenie Rebopu, hlavne kvoli snimacom, su tam EMG HZ a vyzera to ze su asi naslabsie s EMG, najpopularnejsia uprava per Rebop sa zda byt vymena snimacov za dva EMG DC (specialne opr rockovu muziku) alebo EMG CS + EMG DC a vymena preampu za Aguilar OBD-3, ale odkedy prislo Euro, tak Rebop asi pojde na predaj a mozno vylepsenie Eura vymenou snimacov za Bartolini bude aktualne za par mesiacov.

Teraz je na programe aparat a po nejakom prieskume sa rozhodla pre Phil Jones 100 W Briefcase combo, lahke, prenosne a zo super kvalitou.(Rozmmery ako PC bedna, 14kg). Toto combo u nej vyhralo nad Markbass, Hartke, Roland, Ashdown a Ampeg. Pre kazdeho skeptika doporucujem prestudovat recenzie. Az ho sem dostaneme od Thomanna (tak za dva tyzdne) tak dam vediet ako to hra.

Este citujem Gail :
The size of your equipment should match the size of your ego.  Bavím sa skvele

A este link :
 http://www.philjonesbass.com/PRODUCTS/SPEAKERS/Briefcase.htm

a recenzie :
 http://reviews.harmony-central.com/reviews/Bass+Amp/product/Phil+Jones+Bass/Briefcase+Combo/10/1

Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #43 kedy: 01. November , 2007, 23:01:45 »

Tak som neskor nez bolo planovane ale nakoniec predsa dovliekol Status S2 Classic domov. Po vydrazeni na eBay dlho trcal v Anglicku, potom sme sa rozhodli vyuzit moju cestu na Slovensko a Rastisovu laskavost a nechali sme ho poslat do Blavy. Rastisovi este raz vdaka od nas oboch.
Teraz som nan natiahol nove struny (DR) a trochu otestoval, este bude treba trochu upravit action a oktavy.  Tiez Amp potreboval totalne prenastavenie, signal z basy je mohutny, (asi snimace a aktivna elektronika s 18 V napajanim)
Je to prvy nastroj z grafitovym krkom ktory som drzal a padol mi prijemne a velmi dobre sa mi nan nom blblo. Grafit musi vydrzat aj jadrovu vojnu, nakoniec ten isty material pouzivaju na raketoplanoch zvonku.


Niekto chcel vediet kolko stal, tak Gail ho vydrazila za 680,- libier a doprava zo Sheffieldu do Bratislavy nas stala 80,- libier. To v prepocte na slovenske koruny je podla dnesneho kurzu nieco cez 32 000 za basu a 4 000 za dopravu do Blavy. Doprava do Afriky ja aj s mojou bolavou nohou ale vsak prezil som.


No ale my by sme radi poculi od ludi co ho testovali ake mali pocity, co sa pacilo a nepacilo, tak sup sup kdo bol, kde bol nacom sa testovalo etc.
Rastis, Pista, Magez a Huh!?.
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #44 kedy: 01. November , 2007, 23:06:06 »

recenzia odomna v priprave Žmurk
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 22 otázok.