Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
07. Október , 2024, 07:30:51
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: rozmery na jackson rr  (Prečítané 1934 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« kedy: 31. Marec , 2007, 11:55:08 »

potrebuem rozmery na jackson rr lebo robim jednu pracu a musim spravit technicky vykres a merat sa mi ju fakt nechce.googlil som a nejako sa mi nepodarilo nic najst.tak ak nikto ma nejaky link alebo sukromnu datbazu tak by som bol povdacny. Na zdravie!
« Posledná zmena: 31. Marec , 2007, 11:56:01 od metalhead » Zaznamenané

I hate commercion
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #1 kedy: 31. Marec , 2007, 16:06:45 »

nikto nema ziaden material okolo toho?fakt by mi to dost pomohlo.vdaka
Zaznamenané

I hate commercion
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2 kedy: 31. Marec , 2007, 16:09:20 »

zozen si fotku gitary odfotenej zhora (kolmo)..rozmer snimaca, menzuru alebo nieco podobne poznas => nie je problem vypocitat si koeficient a zvacsit podla obrazku na milimetrovom papiery napriklad  Žmurk teda ak by sa ti nepodarilo nieco najst na nete a nudil by si sa...ale za 45-60 min by si  to mal v pohode
Zaznamenané
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #3 kedy: 31. Marec , 2007, 16:18:01 »

ja mam tu gitaru doma,lenze pride mi dost pracne merat vsetky uhly,polomery a tak.ja ten vykres potrebujem sprevit v 3D a tam sa velmi nemozem seknut v rozmeroch Pomoooc!
Zaznamenané

I hate commercion
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #4 kedy: 31. Marec , 2007, 16:20:56 »

ja mam tu gitaru doma,lenze pride mi dost pracne merat vsetky uhly,polomery a tak

ktomu si sa nemal ani priznavat  Bavím sa skvele ako hovori jedno prislovie: bez prace nie su kolace. v tomto pripade bez prace nie je vykres.  Som metlak
Zaznamenané
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #5 kedy: 31. Marec , 2007, 16:27:12 »

ja sa riadim prislovim:ako sa do hory vola,sam do nej spadne Ja som čert..
Zaznamenané

I hate commercion
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #6 kedy: 31. Marec , 2007, 17:07:38 »

Je super, ze miesto aby si zdvihol rit, cakas to od inych. Kebyze mam RR doma, rad Ti ho omeram, ale kedze nemam, hlboko sa ospravedlnujem. Takisto sa hlboko ospravedlnujem, ze si musel po 4 hodinach svoju prosbu urgovat  Žmurk.
Zaznamenané
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #7 kedy: 31. Marec , 2007, 17:24:48 »

Je super, ze miesto aby si zdvihol rit, cakas to od inych. Kebyze mam RR doma, rad Ti ho omeram, ale kedze nemam, hlboko sa ospravedlnujem. Takisto sa hlboko ospravedlnujem, ze si musel po 4 hodinach svoju prosbu urgovat  Žmurk.
to nic rastis uz sa na teba nehnevam.fakt Žmurk
ale vazne.nechcel som aby to niekto meral ale ci niekto nema nejake firemne udaje.potrebujem presne dimenzie a v mojich podmienkach s 20cm pavitkom na posteli to asi fakt bude dost vesele.takze si to radsej zozeniem sam aby som  tym niekoho neobtazoval  Na zdravie!
« Posledná zmena: 31. Marec , 2007, 17:25:20 od metalhead » Zaznamenané

I hate commercion
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #8 kedy: 31. Marec , 2007, 17:41:24 »

niekto nema nejake firemne udaje.potrebujem presne dimenzie

toto firma len tak lahko nezverejni..sama od seba..jedine ak by to niekto meral pred tebou. minule som som sa pytal mesa/boogie cez mail ake vystupaky davaju do 20/20 ci EI alebo toroidy a odpisali mi, ze mi toto  info nemozu poskytnut kedze je pridukt este vo vyrobe  ?§!.
tak ako povedal Rastis, mat to doma tak to pomeram, ale kedze si sa sam priznal, ze tu gitaru mas doma tak si sa odpisal uz sam  Bavím sa skvele chce to troska trpezlivosti a da sa to zvladnut aj s tym 20cm pravitkom Žmurk
« Posledná zmena: 31. Marec , 2007, 17:42:05 od styrioci » Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 22 otázok.