Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Máj , 2024, 07:40:38
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Flamenco !  (Prečítané 76817 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #195 kedy: 23. August , 2008, 16:46:24 »

Na Trassieru som sem dával linky ešte v máji. Má niečo aj na myspace. Je to PÁN muzikant, vie buleriu zaujimavo vygradovať. Má svojský prejav, zaujimavé viacnásobné ukončovačky bulerie  :)  super nápady, na hentej súťaži vo fl. skončil druhý, podľa mňa ju mal vyhrať...
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #196 kedy: 24. August , 2008, 14:14:19 »

ano viem brmboliak, ale na zivo ked som ho videl som sa skoro dosral   Bavím sa skvele aj v zakulisi som ho videl a jedine na co som sa zmohol povedat bolo "muy bien picado" :D sa zacal len ujebavat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #197 kedy: 26. August , 2008, 09:18:26 »

pani , ak by niekto potreboval akrylovy prasok biely tak mu mozem odsypat nieco, mam ho az moc....
Zaznamenané

much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #198 kedy: 26. August , 2008, 09:26:57 »

pani , ak by niekto potreboval akrylovy prasok biely tak mu mozem odsypat nieco, mam ho az moc....

to sa pouziva na nieco pri flamencu?
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #199 kedy: 26. August , 2008, 09:28:10 »

na nechty. A mam ho asi tak na 6 rokov minimalne tak , ze ci niekto nechce
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #200 kedy: 26. August , 2008, 13:47:59 »

ak by si k tomu prášku pridal aj ten sajrajt čím sa to rozpúšťa tak by som pouvažoval  Bavím sa skvele

ozaj, nejakým riedidlom či toulénom by sa to nedalo?  Cmuk chlapci
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #201 kedy: 26. August , 2008, 13:52:59 »

na nechty. A mam ho asi tak na 6 rokov minimalne tak , ze ci niekto nechce

To pomaha na spevnenie nechtov, alebo na co? Pretoze ja by som tiez rad hral nechtami na gitaru, ale strasne sa mie stiepia a su makke, takze mi nikdy ani len nedorastu do pozadovanej dlzky a ak aj hej okamzite sa znicia, mozno aj preto ze nehram na nylonovych strunach. Toto by mi pomohlo? Alebo nevies o niecom co by pomohlo? Dik
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #202 kedy: 26. August , 2008, 14:07:11 »

ak by si k tomu prášku pridal aj ten sajrajt čím sa to rozpúšťa tak by som pouvažoval  Bavím sa skvele

ozaj, nejakým riedidlom či toulénom by sa to nedalo?  Cmuk chlapci
no jurko prave ten sajrajt dochadza aj mne Smútim toluenom asi tazko, ale mozes skusit, lebo ten sajrajt zabezpecuje tuhnutie na vzduchu Žmurk
To pomaha na spevnenie nechtov, alebo na co? Pretoze ja by som tiez rad hral nechtami na gitaru, ale strasne sa mie stiepia a su makke, takze mi nikdy ani len nedorastu do pozadovanej dlzky a ak aj hej okamzite sa znicia, mozno aj preto ze nehram na nylonovych strunach. Toto by mi pomohlo? Alebo nevies o niecom co by pomohlo? Dik
no pomaha, akurat, ze tie ostatne srajdy su k tomu neni velmi lacne a dost to nici nechty, tak ak naozaj to clovek nepotrebujem, by som to radsej riesil nejak inak :)
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #203 kedy: 26. August , 2008, 14:24:08 »

tak brmboliak koly tebe som to skusil s denturakom a mozem povedat ze to absolutne nejde  Bavím sa skvele mas v zalohe naky dalsi vylepsovak???  Bravooo
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #204 kedy: 26. August , 2008, 15:04:10 »

tak brmboliak koly tebe som to skusil s denturakom a mozem povedat ze to absolutne nejde  Bavím sa skvele mas v zalohe naky dalsi vylepsovak???  Bravooo

lieh to asi neroztopí myslím, možno toulén. Ale ak chceš môžem skočiť do toho nechtového štúdia popýtať sa akú cenu by spravila ženská na tú vodu.
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #205 kedy: 26. August , 2008, 21:30:03 »

opytaj sa, ti potom odsypem ak chces :) inac tu je celkom zaujimava sada cela za 850 korun http://www.perfectnails.sk/sadaacryl.htm
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #206 kedy: 27. August , 2008, 06:22:30 »

Duri, ty kokos najprv indulona, aby sa lepsie smykalo a teraz aby Ti to zase stvrdlo?? Pomoooc! Bavím sa skvele
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #207 kedy: 27. August , 2008, 09:42:43 »

Duri, ty kokos najprv indulona, aby sa lepsie smykalo a teraz aby Ti to zase stvrdlo?? Pomoooc! Bavím sa skvele

kua, koľkokrát Ti mám hovoriť aby si podrobnosti o našom vzťahu nezverejňoval!  ?§!. Bacha na vec kamo! Ja som čert..
 Beeee
« Posledná zmena: 27. August , 2008, 09:49:22 od brmbolec » Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #208 kedy: 27. August , 2008, 11:12:08 »

no a to tam chcel do toho este riesit toluen  Bleee to je rockeeer  Ja som čert.. Ja som čert..
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #209 kedy: 27. August , 2008, 14:24:05 »

To je skor vztah tvojej gitary a teba, mna z toho vynechaj. Bacha na vec kamo! Nezahrávaj sa
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 23 otázok.