Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 18:09:35
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Flamenco !  (Prečítané 76042 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #300 kedy: 30. Júl , 2009, 08:29:42 »

hento je skvely basak on hraval aj s Pacom, najlepsie je , ze on bol pred tym gitarista , ale presiel radsej na basu, lebo zevraj "gitara je tazka" :D
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #301 kedy: 30. Júl , 2009, 12:31:37 »

on je stale gitarista, len ma v rukach basu  :)
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #302 kedy: 31. Júl , 2009, 08:12:53 »

magez to vystihol  ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #303 kedy: 03. August , 2009, 22:37:42 »

no neviem, on hra velmi pekne basove linky, nie ako gitaristi co hraju na basu a pri tom myslenie maju stale gitarove  :)
Zaznamenané

Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #304 kedy: 28. August , 2009, 11:16:13 »

Neboli ste niekto na festivale Iberica ? Mne to akosi nezapadlo do programu tento rok ale som strasne zvedavy jake to bolo...
Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #305 kedy: 29. August , 2009, 09:05:58 »

ja som bol len tu v BA, lebo naposledu chvilu sa mi zmenili plany Smútim No co mozem povedat, ze projekt "entra amigos" bolo asi 90 percent jazzu a 10 flamenca. Hubobnici boli velmi dobri, akurat, ze skorej to bolo na jazzaky ako na flamenco festival. Ale vela ludom sa to strasne lubilo :)
Zaznamenané

Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #306 kedy: 30. August , 2009, 08:53:56 »

ja som bol len tu v BA, lebo naposledu chvilu sa mi zmenili plany Smútim No co mozem povedat, ze projekt "entra amigos" bolo asi 90 percent jazzu a 10 flamenca. Hubobnici boli velmi dobri, akurat, ze skorej to bolo na jazzaky ako na flamenco festival. Ale vela ludom sa to strasne lubilo :)

to sa dalo cakat, je kriza , malo sponzorov. Dufam, ze aspon Kohutkovci nesklamali flamenkovu povest.  A ten gitarista ako zahral ? Tebe sa to nelubilo, ci co ?
Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #307 kedy: 01. September , 2009, 21:11:04 »

no gitarista oddoprevadzal dva tance a to bolo vsetko, inak hral na cajone, a to ked som videl, tak som si daval oci spatky, lebo gitarista ked hra na cajone tak to uz jasne ze nezahra ziadne virtuozity. Akoze kvalitne to bolo, len nie pre mna, ja mam rad pojjazovane flamenco, ale hento bol akurat troska poflamencovany jazz. Kope ludi sa nelubia tie kvilive clive melizmi a kadejake spevy, tak tym sa urcite viac lubilo toto :)
Zaznamenané

Prasito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #308 kedy: 03. September , 2009, 20:10:04 »

no gitarista oddoprevadzal dva tance a to bolo vsetko, inak hral na cajone, a to ked som videl, tak som si daval oci spatky, lebo gitarista ked hra na cajone tak to uz jasne ze nezahra ziadne virtuozity. Akoze kvalitne to bolo, len nie pre mna, ja mam rad pojjazovane flamenco, ale hento bol akurat troska poflamencovany jazz. Kope ludi sa nelubia tie kvilive clive melizmi a kadejake spevy, tak tym sa urcite viac lubilo toto :)

asi dosla kriza aj na sponzorov alebo organizatori skusaju inu strategiu, uvidia, ci pride viac ludi, skoda, lebo take vacsie flamenkove akcie sa tu konaju len dva-tri krat do roka
Zaznamenané

Podľa všetkých známych fyzikálnych zákonov čmeliak nemôže lietať. Našťastie čmeliakovi fyzika nič nehovorí.
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #309 kedy: 03. September , 2009, 21:51:09 »

no neviem, na tie akcie chodilo vzdy dost ludi sa pamatam aj ze byvali aj listky vypredane. Ale akoze ja som rad, lebo kopa ludi si prisla na svoje a bola ocarena, ale ja hovorim za seba :)
Zaznamenané

atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« Odpoveď #310 kedy: 14. September , 2009, 19:40:02 »

Neviete niekto ci je na Slovensku existuje nejaky ucitel flamenca??
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #311 kedy: 14. September , 2009, 21:49:42 »

Neviete niekto ci je na Slovensku existuje nejaky ucitel flamenca??
existuje Martin Bies, aj Stano Kohutek uci no teraz ma toho dost ale uci. Da sa urcite dohodnut aj s Oliverom Kovacom. A nieco viem aj ukazat aj ja asi   Bavím sa skvele
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #312 kedy: 02. November , 2009, 22:12:50 »


Manitas de Plata, zaujimavé že chlapík hrá picado pravdepodobne ukazovák a prstenník.

Rafael Cortes majster pravačky.
Zaujímavé je sledovať maximálnu úsporu pohybu pri picade.
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #313 kedy: 26. December , 2009, 21:31:22 »

Keďže téma youtube je zamknutá a skladba je hraná na flamenco gitare chcel by som sa spýtať kto spieva túto skladbu v originály prespievanú Karčim Duchoňom, dííík

Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #314 kedy: 27. December , 2009, 14:05:30 »

Grisha Goryachev robí reklamu jedném u obchodu www.guitarsalon.com
Tu hrá na gitare Antonio de Torres SP/CY, je zaradená medzi klasické gitary, ale pokiaľ sa nemýlim jedná sa o jedného z prvých výrobcov flamenco gitár.
Rok výroby 1890   Nechajte ma vydýchať
ukážka:

http://www.guitarsalon.com/product.php?productid=3426
Cena je pravdepodobne na požiadanie. Len tak pre zaujímavosť maximálna udávaná cena klasík na stránke je 15 000 doláčov, je to cena gitary ktorá je cca 20 poziícii späť ako udávaný model.... Koľko typujete cenu tejto srandy? :)
Nebola tu náhodou dávnejšie diskusia o tom, že akustické nástroje rokmi strácajú na zvuku?  :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.