Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 20:53:22
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marty Friedman-Praha 8.4.  (Prečítané 11802 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« kedy: 10. Apríl , 2007, 19:05:48 »

Takze pozdravujem vsetkych gitaristov:) som sa tu dlhsie neukazal, no zato by som sa chcel podelit so zazitkami z martiho koncertu:)
Som myslel, ze tam stretnem vela ludi z fora, no okrem MageZa tam asi nikto nebol, ak hej prosim pripiste sa sem:)
Takze Marty hral vo svojej zostave, ktoru mal na toto turne pripravenu, tvorili Marty Friedman – guitar
Ron Jarzombek – guitar (Watchtower, Spastic Ink), Jeremy Colson – drums (Steve Vai), Chris Catero – bass (Razer).
Kedze toto turne bolo venovane svojmu najnovsiemu albumu Loudspeaker, bolo tam dost vela materialu z tohoto albumu. Dost sa odlisoval od ostatnich albumov, Troska pritvrdil a popustil trochu od svojich melodickych nadhernych sol, co neviem do akej miery mi vyhovuje:)
Koncert rozbehol s pesnickami z noveho albumu, no potom prisli aj jemnejsie pesnicky z albumu Scenes, ako napriklad Tiumph a podobne. V pesnickach z albumov ma vela nastrojov, aj vselijakych orientalnych, kedze je ovplyvnovny vychodnymi kulturami:) no tu mal len Jarzombek nejaky efekt podobny syntetizatoru, takze to bolo troska ine ked tam colvek pod sola nepocuje zvuk zurciacej vody:)
No v kazdom pripade pani hudobnici podali velmi dobry vykon a bol to koncert aky sa  patri, vsetko bolo presne zahrate, aj ked bubenik hral menej dynamicky, ale zato velmi presne, co nemalo pomohlo k tomu aby to malo svoje "gule".
Chytil som tri brnkatka a vyfotili sme sa s Martym:)
ak si na nieco spomeniem dopisem a ked nahodou sme niekto zabludi, kto tam bol, tak sa tesim na dalsie postrehy:)


* Marty_Friedman_81.4.2007_003.jpg (189.5 KB, 1024x768 - prehliadnuté 871 krát.)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 10. Apríl , 2007, 20:02:37 »

No zabudol si toho dost :). Napriklad kompletny equipment vsetkych clenov, minimalne aspon Martyho :).
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 10. Apríl , 2007, 20:19:39 »

Chris Catero – bass
Ampeg SVT-4Pro + Ampeg 8x10"
basa Fender 5 strunova P+soapbar tvarovany humbucker snimac pri kobyle, javorovy hmatnik, ani za boha neviem najst presny nazov modelu

Marty Friedman
ENGL Special Edition + ENGL Vintage 4x12" (4x)
gitara Ibanez Marty Friedman signature a este nejaka ina Ibanez rovnakeho tvaru, ale nie som si isty, ci slo tiez o sig. seriu, alebo seriovejsi model danej tvarovej rady

Ron Jarzombek
ENGL Special Edition + ENGL Vintage 4x12" (4x)
gitara nejaka Ibanez RG 6strunova bez zamok pri hlave

Jeremy Colson
Tama (nie casto vidane rozmiestnenie s prechodmi vedla kopaku)

na efekety na zemi vidiet nebolo :)
« Posledná zmena: 10. Apríl , 2007, 20:22:13 od MageZ » Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 10. Apríl , 2007, 20:58:02 »

ano rastik, ospravedlnujem sa:) ale magez to napravil:) Krabicky som ani ja nevidel... ale podla zvuku moc krabic nepouzivali, lebo aj akusticke veci sa hrali na cleane, cize asi vlea toho nemali...
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #4 kedy: 12. Máj , 2008, 11:57:04 »

Pozrel som si koncert Martyho v Japonsku k aktuálnej doske-super,neni o čom.škoda že už nehrá s Megadeth,rád by som ho v Zlíne videl. Smútim
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 22. Január , 2011, 17:02:29 »

Udajne Marty Friedman bude hrat 18.5. v MMC  Bacha na vec kamo!

Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #6 kedy: 22. Január , 2011, 17:09:23 »

sranda, to sa teraz vsetky viedenske koncerty budu dablovat s Blavou, zaujimave
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #7 kedy: 22. Január , 2011, 18:10:21 »

Udajne Marty Friedman bude hrat 18.5. v MMC  Bacha na vec kamo!



tak to by ma velmi potesilo Žmurk
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.