Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 14:26:30
Strán: 1 ... 8 9 [10] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fermata  (Prečítané 52908 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #135 kedy: 20. Júl , 2016, 10:37:21 »

Marius je top basak co natocil Simile...


cela ta seria je dost smrtelna
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #136 kedy: 14. Marec , 2018, 17:50:23 »

Prave som si pustil po 100 rokoch Piesen z hol a nemozem si pomoct, rytmiku Anton Jaro/Cyril Zelenak mam svojim sposobom radsej ako neskorsie Lucenic/Olah alebo Freso/Olah. Popiskujem si

Specialne Jarove basove linky a ton mam velmi rad, tak ako aj na Ursinyho albume Pevnina detstva (tam je tiez so Zelenakom).

Veru si nespominam na ziadneho ceskoslovenskeho basaka, ktoreho hra sa mi tak lubi...

Co je s nim inak dnes, neviete? Popiskujem si
« Posledná zmena: 14. Marec , 2018, 20:27:14 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #137 kedy: 14. Marec , 2018, 19:06:23 »

myslim, ze si zije jazzovym zivotom v uzavretych jazzovych sektach :) nedavno som ho googlil, a zda sa, ze kde - tu sa vyskytne ...
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #138 kedy: 14. Marec , 2018, 19:35:18 »

www.fermata.sk

co som sa bavil s ferom, tak dokoncili CD (Griglak - Igor Teo Skovay - Tamas belica - Killo)
« Posledná zmena: 14. Marec , 2018, 19:37:36 od RobG » Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #139 kedy: 14. Marec , 2018, 21:22:42 »

No ako fasa, toto som vôbec nezachytil! Tak možno naozaj dačo bude. Celkom by ma to potešilo, aj keď tie rokove albumy po Generation ma až tak netoto, aj keď X-ko celkom zaujalo, no zvedavý som ...


Prave som si pustil po 100 rokoch Piesen z hol a nemozem si pomoct, rytmiku Anton Jaro/Cyril Zelenak mam svojim sposobom radsej ako neskorsie Lucenic/Olah alebo Freso/Olah. Popiskujem si

Specialne Jarove basove linky a ton mam velmi rad, tak ako aj na Ursinyho albume Pevnina detstva (tam je tiez so Zelenakom).

Veru si nespominam na ziadneho ceskoslovenskeho basaka, ktoreho hra sa mi tak lubi...

Co je s nim inak dnes, neviete? Popiskujem si

Jaro/Cyril zneli fakticky parádne, ako západný hudobníci.
Rád počúvam aj Oláha, tie drobnosti nenápadné, virble a toto... ale aj Frešo je originál, k nemu by som nevedel prirovnať asi nikoho, myslím čo sa jeho štýlu hry týka.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #140 kedy: 14. Marec , 2018, 22:01:06 »

http://www.fermata.sk/sk/biografia

Fedor Freso si v strucnej historii vysluzil az jednu zmieku ako jeden z mnohych inych hudobnikov  Popiskujem si (najdlhsie hrajuci clen zostavy, s druhou najvacsou ucastou na albumoch  Neviem )
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #141 kedy: 19. November , 2022, 10:06:39 »

Len pre istotu, aby vám niečo neuniklo.

https://partyportal.sk/vychadzaju-reedicie-albumov-dunajska-legenda-a-huascaran-legendarnej-skupiny-fermata-na-lp-aj-cd/
Zaznamenané

Strán: 1 ... 8 9 [10] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 22 otázok.