Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Apríl , 2024, 02:30:27
Strán: 1 [2] 3 4 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fermata  (Prečítané 52932 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #15 kedy: 24. Máj , 2007, 13:26:17 »

a ten novy next neni dobry???
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
rudy
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 24. Máj , 2007, 13:29:15 »

Mam rad všetky./ CD-čka aj š....y/ Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #17 kedy: 24. Máj , 2007, 13:29:54 »

Vsetky su dobre. Simile mam najmenej rad ako celok - su tam vynikajuce Dr.Gamow, Psie Boogie a Hrdzovlasá, ale ostatne ma moc nebavi a na Amsterdam som alergicky ?). Zvukovo, invencne aj herne mam oblubene Piesne z hol, na Huascarane milujem tu pasaz s violoncelom, ta melodia co sa tam potom aj spieva je fakt krasna. X mam rad cely, ako je. No a Vina Del Mar z Generation je absolutny vrchol, aj s Berkovym solom na syntak...
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 24. Máj , 2007, 13:30:15 »

a ten novy next neni dobry???
Kup si a zistiš.  Na zdravie!
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #19 kedy: 31. Máj , 2007, 17:34:15 »

no akurat mi dosla domov ad libitu´m fermata a piesen z hol...a som uplne hotovi..uzasne..hlavne fermata(album)
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #20 kedy: 31. Máj , 2007, 17:40:14 »

Dosla ti domov cez kabel do kompu?    ha ha ha
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #21 kedy: 31. Máj , 2007, 17:46:17 »

Dosla ti domov cez kabel do kompu?    ha ha ha
  nene poctivo kupena cez www.dvdbest.sk  Beeee Beeee Beeee Beeee Popiskujem si Popiskujem si
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 10. Október , 2007, 07:57:57 »

. . . dlho zhanam cd "biela planeta" a "generation". . .  tieto dva alba mam iba na kazetach . . . . .  da sa to este nejak zohnat? poradte ak viete . . .
Ja mam najradsej dunajsku, bielu a generation . . . . kazdy jeden nastroj super . . . uplne uzasne tam hral Olah, krasne drobnosti, jak med, jak med . . . neopakovatelne
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #23 kedy: 10. Október , 2007, 12:06:40 »

. . . uplne uzasne tam hral Olah...

skoda ho. jeho hra ma bavila.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 10. Október , 2007, 12:14:05 »

inak chcel som napisat, ze vsak si tie albumy kup a podpor legendu, ale akosi to neni az tak jednoduche od stola... bielu planetu a generation mam iba na LP, co je sice lepsie ako MC, ale iba do tej miery, ze nemam LPfon :)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #25 kedy: 10. Október , 2007, 13:33:13 »

inak chcel som napisat, ze vsak si tie albumy kup a podpor legendu, ale akosi to neni az tak jednoduche od stola... bielu planetu a generation mam iba na LP, co je sice lepsie ako MC, ale iba do tej miery, ze nemam LPfon :)
do CD playera si neskusal vopchat? vsak si dajaky kutil, uprav to na spravne rozmery...  ha ha ha
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #26 kedy: 10. Október , 2007, 13:51:54 »

v kazdom pripade by mohli mat v sekcii obchod na fermate strankach trochu viac obchodnickej profesionality...
Zaznamenané
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #27 kedy: 10. Október , 2007, 14:44:05 »

v kazdom pripade by mohli mat v sekcii obchod na fermate strankach trochu viac obchodnickej profesionality...

Presne tak. Bravooo Mám s tým svoju skúsenosť.
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 15. Október , 2007, 11:02:07 »

inak chcel som napisat, ze vsak si tie albumy kup a podpor legendu, ale akosi to neni az tak jednoduche od stola... bielu planetu a generation mam iba na LP, co je sice lepsie ako MC, ale iba do tej miery, ze nemam LPfon :)

. . . . jasne kupim . . . chcem originaly . . . ostatnu Fermatu mam originalnu na CD, ale tuto uchilku mam jedine s Fermatou :) . . .

. . . .  prve 4 a posledne 2 albumy sa daju kupit  . . . Simile alebo Real Time, uz neviem ktory, som zohnal v Budapesti v nejakom bazari . . .  ten druhy na Levickom jarmoku vo vykupe starych CD hned vedla stanku s burcakom :) . . . ale tieto dva ani za boha . . .

. . . myslim, ze o Fermatu je zaujem aj v malych mestach a ludia zhanaju veci, pridu na koncert. . .  "menezment" by mohol byt silnejsi . . . predaj podpisu za 100Sk a album za 300 to je smiesne a horsie ako nic . . .a este saskarna s prevodom penazi na ucet . . . . myslim, ze by vedela zarabat peniaze aj dnes . . . Led Zeppelin maju 9 studiovych albumov, na ktorych kseftia do dnes. . . . same remastre a neviem uz ako a kolky krat zdigitalizovane nahravky a zopar nevidanych veci . . . nepodstatne drobnosti, ale potesia . . . . maju len trochu mutit, ale drzia sa tym v povedomi . . . . a ked este viem, ze to je z Pageovej iniciativy a ze sa na tom aj osobne podielal alebo sa o tom aspon len niekde pise, ze to tak je, tak si to urcite kupim . . .
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 25. December , 2007, 17:32:43 »

Ktoze je to, ktoze?


Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.