Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 16:46:39
Strán: 1 ... 36 37 [38] 39 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Thomann  (Prečítané 201869 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
eter
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 157


« Odpoveď #555 kedy: 30. Október , 2016, 23:44:57 »

Pokial viem reklamacia je REKLAMACIA ... reklamacia pokazeneho tovaru v zarucnej dobe.
Keby som chcel skusat a vracat tovar, tak to napisem predsa...
Keby som bol z tych, co chcu skusat a nasledne vracat tovar tak to asi riesim na slovensku  ?§!.
Logicky to vela ludi zaujima, ako je to s reklamaciou do zahranicia.
Samozrejme, ze som mal na mysli pripad, ked sa ten tovar pokazi ...tak ake by boli naklady na reklamaciu. Ci mi lepsia cena vyvazi riziko pripadnych nakladov na reklamaciu.
A kedze som nasiel na nete len prispevky stare niekolko rokov, tak ma to zaujimalo. Vacsinou pisali, ze postovne preplacaju, resp. ide to na ich triko...
Krtko: mas to nejak overene/skusenost?

p.s.: samozrejme, tak ako na kazdom fore ...najprv musi 100 ludi odviest pozornost od hlavnej temy, az potom sa clovek nieco relevantne dozvie
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #556 kedy: 31. Október , 2016, 00:11:51 »

nuz tam nieje co overovat. posielal som uz tovar do thomannu a samozrejme som postovne musel platit. ale neuvazujes zle. ja som mal monitory kupene u thomanna. casom mi jeden zacal skreslovat, tak som uvazoval ci sa mi to oplati posielat do nemecka a asi som zhodnotil ze nie. nove monitory som si potom kupil na slovensku, pekne v kamennej predajni. ale aj preto, ze stali rovnako ako u thomanna. v opacnom pripade by som sa mozno ulakomil..
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #557 kedy: 31. Október , 2016, 07:37:29 »

...Nikde som sa o tom oficiálne nedočítal.
...
Tak otvor oci a nehraj sa na debila, lebo presne pre takych jak si ty tu maju temy 50 stran.

https://www.thomann.de/cz/compinfo_terms.html

Hadam si paragraf najdes aj sam.  Zdravíčko
Zaznamenané

eter
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 157


« Odpoveď #558 kedy: 31. Október , 2016, 11:21:25 »

V "§ 5 5 Záruka a náhrada škody" boli len spomenute free-way poukazky bez vysvetlenia...
Odstavec "§ 4 Thomann 30-denní záruka vrácení peněz" som podrobne nestudoval, nakolko sa mi nejednalo o vracanie tovaru do 30-dni ... (a tam o tom pisu viac)

No vidim, ze si tu vsetci pokope rozumiete a srsi z vas ochota pomahat ... skoro som aj zabudol, preco tak "oblubujem" fora  Bavím sa skvele
Zisiel by sa tu normalny moderator...

Teda ak "free-way poukazky" od Thomannu umoznuju zaslanie tovaru na ich naklady, tak sa tu rozchadzate v odpovediach ...
Btw, chlapik na inom fore mi odpisal (hned bez zbytocnych kecov), ze jemu zaslali ciarovy kod, ktory nacitali na poste a postovne neplatil... takze ocividne to stale plati  Bravooo

Dik za pomoc  Bavím sa skvele Zdravíčko
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #559 kedy: 31. Október , 2016, 11:40:51 »

ked tak strasne nemas rad fora, tak si mal napisat do thomannu ci v pripade reklamacie hradia dopravu tovaru k nim...pretoze nikto iny ti na to presnejsie neodpovie ako oni.
Zaznamenané
sacho
nováčik
*
Príspevkov: 46


« Odpoveď #560 kedy: 31. Október , 2016, 12:30:07 »

Ja som reklamoval teraz v lete.
Zaslali mi instrukcie na zabalenie + pdf-ko so stitkom, ktory som si vytlacil a nalepil na balik.
Neplatil som nic.
 Zdravíčko
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #561 kedy: 31. Október , 2016, 12:47:48 »

Ja som reklamoval teraz v lete.
Zaslali mi instrukcie na zabalenie + pdf-ko so stitkom, ktory som si vytlacil a nalepil na balik.
Neplatil som nic.
 Zdravíčko


maju to v tom pripade vymakane. ja som pred rokom vracal tovar v ramci 30 dnovej lehoty a takato moznost tam nebola.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #562 kedy: 31. Október , 2016, 12:55:49 »

Chalani, fakt by bolo fajn, keď sa niekto niečo normálne opýta, reagovať bez prskania..  Je to frajer
Zaznamenané

bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #563 kedy: 31. Október , 2016, 14:44:16 »

JA som reklamoval asi pred mesiacom klasicku gitaru so zabudovanym snimacom. Samozrejme bola este v zaruke. NEfungoval dobre potak , chrcal, raz hral raz nie.

Poslali mi navod ako gitaru zabalit + papier, ktory na balik treba nalepit a odovzdat na poste. S tym, ze neplatim nic a ze cele to mam urobit do 30 dni (tak nejak).

Do balika som im prilozil strucne popisany problem , co reklamujem, cislo objednavky a moje udaje.

Do dvoch tyzdnov mi poslali novu gitaru.

Easy as that. Aj ked asi mozno dolezity fakt , ze to bola gitarka do 100 €.  Zdravíčko
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #564 kedy: 14. November , 2016, 22:03:38 »

Ahojte, nechystate sa niekto objednavat z Thomann.de? Chcem odtial drobnost za 9€ + prispejem nieco na postovne. Bratislava.
« Posledná zmena: 14. November , 2016, 22:07:18 od BrokenWings » Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #565 kedy: 19. Apríl , 2017, 09:49:04 »

Ahojte, nechystate sa niekto objednavat z Thomann.de? Chcem odtial drobnost za 9€ + prispejem nieco na postovne. Bratislava.

ja by som aj.
Zaznamenané

Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #566 kedy: 19. Apríl , 2017, 20:09:35 »

To načasovanie sa mi páči:


Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #567 kedy: 20. Jún , 2017, 09:16:06 »

niekto nieco thomann tento tyzden?
Zaznamenané

icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #568 kedy: 12. Júl , 2018, 20:54:03 »

Ola v Thomane

Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #569 kedy: 12. Júl , 2018, 22:31:11 »

ahojte chalani
Do Thomanna chodim v podstate kazde 2  tyzdne, cize Vam donesiem vsetko co vidite za uvedene ceny...prosim nie 1 trsatko ;-)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 36 37 [38] 39 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 23 otázok.