Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. Apríl , 2024, 08:25:20
Strán: 1 ... 28 29 [30] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BUGERA AMPS  (Prečítané 102971 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #435 kedy: 07. Apríl , 2015, 11:18:56 »

tak my to mame celkom logicky tie predpony, zapad to ma pomylene Bavím sa skvele

nasrat sa, nahnevat sa, najebat sa na niekoho

spit sa, strieskat sa, zdruzgat sa, zjebat sa z alkoholu, len na zapade najebat sa  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 07. Apríl , 2015, 11:20:09 od styrioci » Zaznamenané
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #436 kedy: 07. Apríl , 2015, 11:28:43 »

pozn.: Najebat sa vo vychodoslovenskom dialekte znamena nasrat sa/nahnevat sa, na rozdiel od zvysku Slovenska, kde slovo najebat sa je spajane s alkoholovym opojenim.  Zdravíčko

Neboj, ja som to pochopil, preto ma to potesilo  Žmurk  Beeee
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #437 kedy: 07. Apríl , 2015, 12:02:30 »

tak my to mame celkom logicky tie predpony, zapad to ma pomylene Bavím sa skvele

nasrat sa, nahnevat sa, najebat sa na niekoho

spit sa, strieskat sa, zdruzgat sa, zjebat sa z alkoholu, len na zapade najebat sa  Bavím sa skvele

zjebat sa mozes akurat tak zo schodov na hlavu, a potom mozno zacnes rozpravat tak ako si to popisal Bavím sa skvele
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #438 kedy: 07. Apríl , 2015, 12:50:19 »

kedze stredoslovencina je kodifikovanym jazykom, tak spravne ma byt "najebat sa" (z alkoholu).  Bavím sa skvele
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #439 kedy: 27. Január , 2016, 12:42:38 »

Kedze je tu vela dohadov, tak tu je recenzia z vlastnej skusenosti.

 Mal som kombo Bugera V22 dva roky, kupoval som ho s tym, ze je to lacne kombo ktore mi nebude luto vlacit kade-tade po festivaloch, kluboch a skusobniach. Kedze cena komba je 300eur je jasne, ze sa setrilo kde sa dalo. Hned som vymenil povodne repro za G12H30 a vymenil vsetky elektronky za TAD selektovane.
Povodny reproduktor vazil asi kilo a G12H30 ma o dost viac, tak som nainstaloval aj kolieska.

Po dvoch rokoch utrpela iba rucka -  natrhla sa, co ale vobec nevadi, lebo ocelovy pasik v nej drzi. Na kozenke je par sramov.  podarilo sa mi ulomit vypinace ON/OFF a Stand by - pri preprave s dalsim zelezom v aute. ON/OFF som vymenil a stand by som niekde na gigu narychlo opravil drevoskrutkou.

kombo som prevazal bez obalu a dozadu do priestoru pri reproduktor daval kable, magnet reproduktoru pouzival ako drziak gitaroveho stojanu pri prevoze :D   

So zvukom som bol velmi spokojny, drive kanal som nepouzival, digitalny reverb pouzitelny, dizaj super, napis bugera som dal dole. Výkonovo mi stacilo - pouzivam in ear tak sa z komba pocut nepotrebujem.

Za cely cas sa nevyskytol ziadny problem ako studeny spoj, brum, alebo cokolvek ine. Mozem ho len odporucit. Po výmene reproduktoru a elektroniek to bolo výborné kombo ktoré v porovnaní s konkurenciou v danej cene (Fender Junior, Laney LC 15 ...) malo navrch.





* _DSC0669.jpg (910.17 KB, 5479x4000 - prehliadnuté 267 krát.)
Zaznamenané

FALLGRAPP
Strán: 1 ... 28 29 [30] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.095 sekund, 22 otázok.