Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 22:03:11
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fedor Frešo  (Prečítané 52100 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 17. Jún , 2012, 19:24:43 »

asi tažko to spieval Vesely a to je važny spevak, Fedor je velmi dietny

Pravda, pravda...:-)
Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #31 kedy: 10. Október , 2012, 16:53:02 »

fedor sa vratil ku klasike:
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #32 kedy: 10. Október , 2012, 16:56:48 »

fedor sa vratil ku klasike:

Dobra volba.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #33 kedy: 10. Október , 2012, 17:00:15 »

Yxo hra na klasike uz roky a nikto ho tu nespominal.  Bavím sa skvele  Gibson LP basa a Klasika Ampeg a 8*10 box.

Podla mna je to basak s najlepsim basovym zvukom minimalne na Slovensku. Aj ked ma Hex absolutne nezaujima, ale Yxo a jeho zvuk velmi. :)
Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #34 kedy: 10. Október , 2012, 17:03:18 »

Yxo hra na klasike uz roky a nikto ho tu nespominal.  Bavím sa skvele  Gibson LP basa a Klasika Ampeg a 8*10 box.

Podla mna je to basak s najlepsim basovym zvukom minimalne na Slovensku. Aj ked ma Hex absolutne nezaujima, ale Yxo a jeho zvuk velmi. :)

Yxa som za posledne roky videl hral na vselicom. a hex ma tiez vobec nezaujima a preto ani Yxo  Bavím sa skvele
Freso ma tiez nejak extra nezaujima ale Marian Lucky ano a cez neho som sa dostal k foto.
Zaznamenané
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #35 kedy: 10. Október , 2012, 17:41:56 »

predtým Yxo minimálne dva- tri roky hrával na Thunderbird...inak súhlasím, má super zvuk
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #36 kedy: 10. Október , 2012, 18:03:05 »

predtým Yxo minimálne dva- tri roky hrával na Thunderbird...inak súhlasím, má super zvuk
Jednoznacne jeho basa hra presne v tych frekvenciach, kde ma basa hrat. :) Zatial som nepocul lepsi basovy zvuk. Hlavne lepsi v kapele.
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #37 kedy: 10. Október , 2012, 18:05:08 »

Yxo hra na klasike uz roky a nikto ho tu nespominal.  Bavím sa skvele  Gibson LP basa a Klasika Ampeg a 8*10 box.

Podla mna je to basak s najlepsim basovym zvukom minimalne na Slovensku. Aj ked ma Hex absolutne nezaujima, ale Yxo a jeho zvuk velmi. :)

minarik ma lepsi  Bavím sa skvele ale nie, yxo ma uz dlhe roky skvely zvuk, ale najviac sa mi pozdaval ked hral na Precision alebo Jazz. Music Man a Thunderbird boli este tiez fajn, ale s LP a Epi Jack Casady sa mne osobne velmi nepacili.
taktiez bola super zmena ked presiel z hybridneho ampegu na celolampy, ci uz orange alebo ampegy.
Zaznamenané

o-yep sro
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #38 kedy: 10. Október , 2012, 18:12:47 »

Tak Minarik je kapitola sama o sebe.  Bavím sa skvele Pamatam sa, jak sme hrali na Benatskej noci a on tam Kollerom.  Bavím sa skvele kks, vkuse sa smial, ale vkuse !  :)
Zaznamenané

KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #39 kedy: 10. Október , 2012, 18:21:39 »

Fedor Frešo hrá na SG bass len v kapele Badge, inak tu využíva aj Hofner 500, v Collegiu hrá iba na Jazz bass.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #40 kedy: 10. Október , 2012, 18:22:40 »

a vo fermate hra len na thunderbird?
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #41 kedy: 10. Október , 2012, 18:36:47 »

By ma zaujimalo, ci tie nove Gibson EB basy su podobne tym povodnym zvukovo.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #42 kedy: 10. Október , 2012, 18:39:19 »

a vo fermate hra len na thunderbird?
Keď som ostatne videl Fermatu, tak hral celý koncert na Jazz bass, v súčasnosti má Fermata pauzu, uvidíme čo bude mať Frešo v rukách po nej :)
Zaznamenané
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #43 kedy: 10. Október , 2012, 21:53:30 »

Thunderbird už asi nemá. Dosť dlho ho predával a asi sa ho aj zbavil...keď som zháňal svoj thunderbird tak som vyskúšal aj ten jeho Studio Cherry. Tá basa hrala parádne, nakoniec som ju ale nekúpil kvôli krku - bol na ňom taký nepohodlný lak, ruka mi stále drhla o krk, nekĺzala tak ako by mala, nevedel som na tom zahrať ani hovno. Ale zvuk mala ako víno, bola pohodlná, kvôli menšej hlave menej prepadávala na hlavu. 
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #44 kedy: 10. Október , 2012, 23:18:32 »

Gibsona Thunderbirda nemá, lebo si postavil vlastného  Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 23 otázok.