Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 04:17:46
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lidl Music  (Prečítané 40311 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« kedy: 25. Apríl , 2007, 10:03:51 »

S skratke, Lidl Music posiela spam.

Pridal som na http://bazar.muziker.sk inzerat a zakratko mi prisiel mail z bazar@lidlmusic.sk s predmetom "Inzerujte svoje hudobne nastroje na http://www.bazar.lidlmusic.sk". Dva ci tri dalsie inzeraty presli bez povsimnutia az po pridani dalsieho mi prisiel tento mail znova.

Kazdy registrovany uzivatel bazar.muziker.sk pri registracii suhlasi s tym, ze na jeho mail mozu byt odoslane reklamne emaily prevadzkovatela systemu alebo jeho partnerov. Pisal som do Muzikera a Lidl Music ich partner nie je.

Spam je svinstvo a fakt, ze Lidl Music ziskava mailove adresy zo stranky svojej konkurencie... Nevidane.

(http://sk.wikipedia.org/wiki/Spam http://en.wikipedia.org/wiki/Spam_(electronic))

« Posledná zmena: 04. December , 2012, 21:28:22 od Pitu » Zaznamenané

yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #1 kedy: 25. Apríl , 2007, 10:29:07 »

Mne takisto prišiel taký mail ked som pridal inzerát  ....  Bleee ...
Zaznamenané
Marius
nováčik
*
Príspevkov: 5


« Odpoveď #2 kedy: 25. Apríl , 2007, 11:17:11 »

Zdravim,

Poprosil by som informaciu (pre nas dost dolezitu), ci ste davali tento inzerat v tej dobe sucastne aj na ine portaly (stranky). Tymto chceme zvysit spokojnost inzercie na nasom portaly. Mozete mi napisat priamo na mario@muziker.sk.
Dakujeme.

PS: poprosim naozaj seriozne odpovede a so 100% istotou.

Mario Brosch
Muziker
« Posledná zmena: 25. Apríl , 2007, 11:31:42 od Martinlm » Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 25. Apríl , 2007, 11:34:59 »

Nie, nedaval. Ten mail prisiel prakticky okamzite v momente, ako som pridal inzerat.
Zaznamenané

evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #4 kedy: 25. Apríl , 2007, 12:25:56 »

Ja,ked som zhanal kombo,tak mi na inzerat odpisal chlapik z obycajnej e-mailovej adresy.Ked som mu odpisal,odpoved prisla z lidlmusicu Popiskujem si...
Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #5 kedy: 25. Apríl , 2007, 16:55:23 »

presne to iste sa mi stalo To co bolo? červená-von
Zaznamenané
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #6 kedy: 25. Apríl , 2007, 20:23:11 »

mne to tiez prislo...ale vobec mi to nevadi...aspon viem o dalsom bazary kde sa da inzerovat...
a ten lidlmusic bazar ponuka vazne super moznosti, lepsie nez hociktory iny bazar  Na zdravie!
Zaznamenané
rolandgaros
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #7 kedy: 27. Apríl , 2007, 03:54:11 »

Pre mna je podstatne co mi to prinesie. Ak podavam inzerat podavam si ho logicky na viacerych bazaroch a tak som privital toto ozivenie. Okrem toho tam ponukaju zaujimave moznosti. Konkurencia nikdy nezaskodi pre nas to znamena viacej volieb. Ja osobne som sa o ich novom bazare dozvedel s vyhladavacu z Altasu.sk kde maju na ten bazarputac.
Zaznamenané
django
nováčik
*
Príspevkov: 18


´´les yeux noirs´´


« Odpoveď #8 kedy: 27. Apríl , 2007, 07:41:18 »

Mein Gott...tolko rozruchu koli , vlastne super ponuka noveho B A Z A R U pre hudobnikov a muzikantov. Vsak sa vsetci teste, ze sa to rozrasta ... ja som rad ... nech nieje vsetko len o jednom ... tak P R O G R E S S musi byt ...preco by sa malo vsetko tocit len okolo Bratislavy... ta ne... ??

Pozdravujem Lidl music


« Posledná zmena: 27. Apríl , 2007, 10:26:21 od django » Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 27. Apríl , 2007, 08:41:05 »

ked je primitivny spam podla teba P R O G R E S S tak potom asi len s panom bohom a dovidenia... Je mi do plaču
Zaznamenané

Marcussius
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 27. Apríl , 2007, 09:17:30 »

Osobne ďalší bazár len privítam, ako uživateľ a muzikant mám väčší výber a to je dobré. To že sa to môže niekomu nepáčiť rozumiem ale pre uživateľov je to plus takže Lídlbazár podporujem.  Som metlak
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 27. Apríl , 2007, 09:31:27 »

Myslím, že vôbec nešlo o to, či je nejaký nový inzertný web, ale akým spôsobom naháňajú databázu a rozposielajú spamy.

Ak by sa takto správal každý, tak mám každý deň zahltenú poštu nezmyslami a nič iné nerobím, len to vymazávam.
Ich spôsob je minimálne dosť neseriózny.  To co bolo? červená-von
Zaznamenané

pipo
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 27. Apríl , 2007, 09:37:05 »

Je veľmi podozrivé že ten Lidl Bazar tu obhajujú užívatelia s 1 príspevkom, tzv. nováčikovia. Mám silné podozrenie že je to jedná a tá istá osoba.
gm_viktor: Ty máš asi tiež niečo spoločné s Lidlom,keď že teraz ich obhajuješ. A keď sa dobre pamätám raz si tu predával väčší počet rôznich (tuším aj nových) Zoom-iek. A ako viem Lidl je ich distribútorom na slovensko.
Nevoláš sa náhodou "M. Marko".

Možno že som si to spočítal zle, ale nebolo by pekné keby si tu s tohto fóra robil niekto biznis.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 27. Apríl , 2007, 09:38:16 »

Je len zaujímavé, koľko nových užívateľov fóra hneď svojim 1. príspevkom reaguje privítaním a podporovaním nového inzertného média (Marcussius, django, rolandgaros), zaváňa mi to ďalšiou neserióznosťou zo strany Lidl music - vyrábanie fiktívnych užívateľov fóra na podporu svojej kampane...   Popiskujem si Bacha na vec kamo!
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2007, 10:41:41 od Pitu » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 27. Apríl , 2007, 09:42:33 »

všetci traja sa registrovali v podstate hneď pred pridaním tohoto príspevku, čakám teda, že sa nejako zmysluplne každý z nich dnes predstaví, inak ich účty považujem za fiktívne a zmažem ich.

Marcussius je hneď jasný - hostname fw.lidlmusic.sk ..
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2007, 10:01:01 od Pitu » Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 22 otázok.